אפליה מתקנת...

הקודמים,

היו רק הכנה לקראת הדבר האמיתי...
כולי ציפייה לקראת הפוסט הבא.. בכל מקרה, הדעה שלי לגבי מה שכתבת היא כזאת - משמח אותי מאוד לשמוע על הפתיחות הזו בניכם. עוד יותר משמח אותי שאתם מסוגלים להפריד את הקינקיות ולהביא את העניין לידי חוזה כתוב וברור, כדי שלא יהיו תהיות, טעויות, הנחות ואנחות אח"כ.. שני הסעיפים ה"מפלים" קצת מפריעים לי כי זה שהיא לא תדע על שלך, ואתה כן תדע על שלה, לא פותרים רק את עניין האיזון בין קל וקשה יותר, גבר או אשה, אלא גם מעמידים אותה באור, לעומתך, אולי נכון יהיה לומר, חושפים אותה, במקומות שאתה תעדיף לשתוק. מה איכפת לך נגיד שלה יהיו ארבעה ולך רק אחת? זה יוריד לך מההנאה? ונניח שתדע שלה כבר היו ארבעה ולך רק פעמיים, מה אז? תגיד לה "הגזמת"? "מספיק"? "חכי עד שאני אדביק את הקצב"? אבל היא הסכימה לא? וזה מה שחשוב

יקירתי, פיספסת את סעיף מספר 1...

אין לנו שום כוונה להסתיר זו מזה או ההיפך ההבדל הוא שלי יש אפליה מתקנת, שמותר לי לספר אחרי, ולה שמותר לה, אבל לספר לפני... האפליה המתקנת הזאת נוסעת משתי סיבות 1. גברים, אם יגידו להם להזדיין בסבלנות , יעשו בדיוק את זה, נשים יגידו - נקסט !!! (וזה כבר קרה דרך אגב...) 2. אני מודה: אני צריך הכנה נפשית לפני, כי עדיין יש לי ענייני אגו, היא לא צריכה ורק רוצה להיות שותפה והכי חושב זה לא שהיא הסכימה היא ניסחה !!!!!!

אז אולי אפשר

לעשות תיקון בצורה קצת אחרת שהצד הגברי ינסה למצוא גבר שווה שיצטרף אליהם
ומצד שני לשלוח את האשה למצוא אשה שווה , אולי יהיה לה קל יותר לגבור על המחסומים
אולי כך יתאזנו הסיכויים
בנימה רצינית יותר, אתה צודק לחלוטין.

כבר ניסינו...

הגבר נשלח להביא גבר שווה - ומצא די בקלות...והחוויה היתה נפלאה !!! האישה נשלחה להביא אישה שווה - ולא מצאה (אולי לא חיפשה מספיק, אבל זה לא משנה את העובדה שלא מצאה) אני חושב שהמקום שבו אנחנו נמצאים באמת צמח מתוך ניסוי וטעיה (וגם תהייה) ולכן הוא מתאים לנו ולסיפור חיינו

יעלי03

New member
../images/Emo127.gifמממ... מעניין

מה מקפיץ אותך באי שוויון בניכם ואיזה מכשפה את יכולה להיות בכלל?

לא מכירה אותך אישית ../images/Emo13.gif

ולמען האמת לא קראתי עד הסוף. אבל התחושה של המעט שקראתי, אתה כל כך פורמלי בכתיבה שלך
אני מקווה שבחיים אתה יותר זורם... זוגיות זה דבר גמיש כזה, משתנה כזה...חוזים נועדו שישברו אותם לפעמים..כך שלא יודעת כמה נכון או טוב לעשות חוזים כאלו. אפשר ורצוי לתאם ציפיות, למען האמת לי היה קשה להרגיש כמו בצבא בזוגיות שלי
כמו מסדר צבאי כזה אם מישהו מבין אותי
1...2...3...4 הזוגיות שלי אחרת,מיוחדת לדעתי, אבל יותר גמישה...ומשתנה
בהתאם לנו,אין חוזים פורמלים

אני גם וגם...

פורמאלי וזורם, קשוח ורך, מדבר ומקשיב....
ההסכם הזה, אם שמת לב, הוא גרסה מספר 3 (תיקון שני) בדיוק מהסיבה של הצורך להתאים את עצמינו לזוגיות שלנו (שיש לה חיות משלה) וגם בזוגיות, כמו בהורות שלי, אני מאמין שגבולות ברורים ומוגדרים מונעים חיכוכים מיותרים לנו זה מתאים

למעלה