אפליה מתקנת...

אפליה מתקנת...

ראשית, לכל מי שמכיר אותי אישית ולא רוצה להיחשף ליותר מדי אינפורמציה... תעצרו כאן ! דלגו על הרשימה הזאת אם אין לכם יכולת או רצון לדעת מי אני ומה אני רוצה מחיי הרשימה הזאת חושפנית !! שוב עברנו שינוי בזוגיות, שינוי שנבע בעיקר מצמיחה אישית של שנינו ובמיוחד השלת מטענים נפשיים מיותרים מחיינו. שוב הגענו למקום שבו אנחנו בוחנים את הסכם הזוגיות שלנו ומבינים שצריך להגדיר גבולות מחדש... שלושה חודשים אחרי הסכם הזוגיות השני שלנו, הגיע הזמן לעדכן אותו למצב שבו אנחנו נמצאים היום. אז הנה הסכם הזוגיות המעודכן שלנו - גרסת דצמבר 2009 1. אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה, ואנחנו מתחייבים לא לשקר ולא להסתיר האחד מהשני. 2. טאבו: בשום תנאי ובשום מצב לא יתקיים משגל מלא (מכל סוג) ו/או שימוש במיטה הזוגית בחדר השינה ללא נוכחות שני הצדדים המרכיבים את ההסכם. 3. לגבי הגבר: ללא צורך של אישור מראש, אפשר להיכנס לכל אקט מיני (כולל נשיקות, ליטופים במקומות ארוגניים וכל מגע באיברי המין) שלא עובר על הכתוב בסעיף 2. 4. לגבי האישה: בתנאי של אישור מראש, אפשר להיכנס לכל אקט מיני (כולל נשיקות, ליטופים במקומות ארוגניים וכל מגע באיברי המין) שלא עובר על הכתוב בסעיף 2. 5. כל אחד מבני הזוג יכול להציע פרטנרים נוספים, המימוש מותנה בהסכמת שני הצדדים. 6. סקס עם פרטנרים נוספים יעשה אך ורק באותו חדר. 7. אם אחד מבני הזוג הביע רצון בהפסקת קשר מיני עם צד שלישי, בן הזוג השני מחוייב לכבד החלטה זו ומתחייב לא ללחוץ או להפעיל מניפולציות לשינוי ההחלטה. 8. הסכם זה נעשה במטרה לחזק את הזוגיות, ולצמוח יחד מתוך גבולות ידועים ומוגדרים ובהסכמה מוחלטת של שני הצדדים. זהו זה מי שאנחנו היום. ולמי שתוהה מדוע ההסכם לא סימטרי.... קוראים לזה אפלייה מתקנת

תודה רבה !!

אני שמח שהצלחת לקרוא מעבר והבנת את המטרות
תודה על החיזוק החיובי

מעניין

גם אנחנו עסוקים לא מעט בהסכמים,שינויים ובדיקת גבולות.אף פעם לא העלנו זאת על הכתב,מחשבה מעניינת.מה שכן מנוסח קצת משפטי מידי לטעמי.כן וגם אנחנו מידי פעם עסוקים באפליה מתקנת,כנראה שעל סימטריות קשה לשמור ובעצם לא צריך. וצריך להזהר מהתחשבנות יתר,זה יוצר מתחים מיותרים. אם הבנתי נכון מסעיף 6,סקס עם אחרים רק כשבן הזוג נוכח? האם אפשרי משגל מלא שלא במיטה הזוגית? הסתבכתי בהבנה,טוב שאני לא חתומה על ההסכם הזה,אבל אם שנייכם מבינים ומסכימים זה אחלה

בוודאי שאפשר...

כל עוד בנהזוג השני נוכח, זה יכול להיות בכל מקום !! (ע"ע הפוסט "סקס במקומות ציבוריים") אגב, ההסכם הכתוב נועד למנוע אי הבנות ופרשנות שונה, כגון פירוש המילה "מזמוזים" (מעל או מתחת לבגדים, מחוץ או בתוך התחתונים, עם או בלי אורגזמה....) זה חייב להיות כתוב בסגנון קר ועורך דיני אין דרך אחרת

יעלי03

New member
האם הבנתי נכון?

בין כל הסעיפים האם אתם מסכימים על סקס עם פרטנרים נוספים רק בנוכוחות האחר?

יעלי03

New member
אני לא מכירה אותך אתה יכול

להסביר קצת יותר איך הגעתם לזה? מאיפה צמחתם ואיך זה מרגיש הצמיחה הזאת? אתם בעצם עושים החלפת זוגות? שלישיות? מה? למי שלא מכיר אותך/ אותכם אתה יכול לפרט יותר ולהסביר איך נראת הזוגיות שלכם כרגע? תודה ויום נפלא

יעלי03

New member
הסכמים

מנסיוני זה שמדברים על הזוגיות ועל ההסכם, מדסקסים, חושבים ומתחשבים אומרים מה מתאים לכל אחד ואיך מרגישים זה נפלא וזה בעצמו מצמיח עם או בלי הסכם כתוב לכתוב בהחלט יש חוזק משלו

יעלי03

New member
../images/Emo88.gif אין ספק שבכתיבה

יש הרבה כוח ואין בעיה של לזכור מה נאמר ומה הוחלט זה גם משאיר זיכרון נחמד להמשך ומאפשר לראות איך השתנו ההסכמים יפה לכם

אני אוהבת את הרגשת הביחד

ואת ההתחשבות אחד בשניה שמרגיש לי מהפוסט הזה אתה יודע מה , אפילו האי סימטריה בסעיפים 3-4 נראית לי איכשהו מתאימה שרק בעלי לא ישמע אותי, הוא תמיד מקניט אותי שכל איזכור על אי שיויון בינינו, ישר מקפיץ אוצי ומוציא ממני את המכשפה

את אכן מכשפה ../images/Emo13.gif

אם הצלחת לקרוא את הפוסט הזה ולהבין בדיוק (אבל ממש בדיוק) את הדינאמיקה ביננו
לגבי האפליה המתקנת, זה בדיוק העניין, זאת אפליה - אבל מתקנת את העובדה שאישה שווה יכולה למצוא גבר שווה שירצה להצטרף לזוג תוך פחות מחצי שעה גבר שווה, לעומת זאת, צריך לעבור הרבה מאוד מחסומים עד שימצא אישה שווה שתהיה מוכנה להצטרף... נו מה לעשות...

באמשלי../images/Emo122.gif

חשבתי את זה בשקט שקראתי, והחלטתי לא לכתוב את זה בתגובה שלי חחחח..את משהו את
למרות שזה עדין הרגיש ומרגיש לי כמו רשימת קניות, ממש פורמלי

למעלה