אפילו אם כל הפצצות והחתיכות של הפורום יזרקו

אפילו אם כל הפצצות והחתיכות של הפורום יזרקו

את עצמן בין זרועותיי.......ויציעו את עצמן............לא אגיע למפגש, לא ולא, לא מוחלט ואבסולוטי

מה, יש מפגש?

נו טוף, הייתי מאז יום שלישי ועד אתמול בחופי שכנתנו הזולה, יוון.

אפילו אם אדון שניצל יסתובב בעירום בשכונות

ירושליים החרדיות, אפילו אז, אני לא אבוא למפגש, אפילו אם יבוא אליי יתחנן שאני אבוא למפגש...............לא ולא ולא..........שיחפש אותי בסיבוב של צומת מצא..........

זהו.........

ולמה שאסתובב עירום?

ובחוצות ירושלים, מה אני השולמית?
ובצומת מוצא מעולם לא מצאתי דבר.

שרונהה

New member

לא צילמתי, לא לקחתי את המצלמה

שווה אם מה שמעניין אותך זה לרבוץ על החופים ולהיטגן, או ללכת כל יום הרבה.
לאי אין ממש מה להציע מבחינת מוזיאונים, בתי קולנוע וכו' - כמו הרבה איים אחרים ביוון, חופים, אלכוהול, סקס ורוק אנ' רול

מיקאלה1

New member
זה מה שכיף שם הים הטבע

הבתים הנמוכים מוסיקה בריזה דגים מה צריך הבן אדם יותר? בריחה מהציוויליזציה לכמה ימים.

TJ

New member
בית נמוך יש לי כאן

סירטאקי יש לי במערכת. דגים ופירות ים אני מביא מאיציק הדייג. אז מדוע לברוח מהציוויליזציה?

מיקאלה1

New member
האוירה שם שונה שקט

רוגע, אין ריצות, חופשה. בבית אין חופש, טלפונים עבודה מטלות קניות בישול כביסות. בחופשה אתה מטייל נח נהנה מהים מהאוכל שמוגש לך מהיין.

לאדון בנדק השרמנטי, יש לי שאלה לכבודו

אני מבין שהיית בטיול בבית מלון..........ואכלת ארוחת צהריים וארוחת ערב בבית מלון למשך שבע ימים, ובכל ארוחה כזו זרמו המון דברים מתוקים שמסנוורים את העיניים..................מה עשית........התפתית ????????

יקירי שמסרב להתבגר

הכל כלול זה לבת שלי, לבן זוגה.
בת זוגי ואנוכי רק מיטה וארוחת בקר, הרבה הליכות ברגל, הרבה נסיעות בתחבורה הציבורית המקומית.
ומעולם לא היתה בי תשוקה למתוק, אלא למלוח ולפיקנטי [ שכדאי שתדע שגם בו ישנה סכנה גדולה לסוכרתיים ].

ידידי בנדק, סליחה שאני קרציה בנושא הזה, אבל

הייתם חייבים לאכול אתה ובת זנגוזתך (מילה חדשה בעברית), אז אכלתם במסעדות ???? האוכל שומני??? הבעיה היא לא רק דברים מתוקים.......... יש גם בעיה של קמח לבן ובכלל חיטה.......... אך קניתם בסופר ??? ישבתם בצד לאכול ????? מסקרן אותי מאוד אך הסתדרתם בעניין האוכל

כל הכבוד לזנגוזתך שהיא משתפת איתך פעולה בנושא אוכל

בת זוגי סוכרתית אף היא

אוכל ימתיכוני כידוע לך נחשב כאוכל בריא מאוד.
אכלנו במסעדות, עם העדפה לפירות ים מאודים , בעיקר צדפות.
סלטים, מרקים
בסופר קנינו יוגורט סמיך מאוד.
שתינו מים, בארוחות בירה יוונית.

למעלה