אפיגרמה...

אפיגרמה...../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif../images/Emo25.gif

ואם בדממה אני בך מביטה שלווה אולימפית בנפשי שַׂררה וידעתי כי בך טמון קסם האהבה כמו אאורורה אגיע אליך אהובי לצידך אשב ואכתיר אותך למלך על לבי ברקע נשמע את אדות הגלים אשר אל הים מתנפצים ונדע מהי אהבה עד אחרית הימים.. אפיגרמה לשעת צהריים מוקדמת

*יערית

New member
וואו...זה משגע../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

והזכרת לי את אורורה היקרה שלנו
אהבתי ליידי

תודה יקירה..וממשיכה..../images/Emo79.gif

לעומקו של נובמבר...
נובמבר בשיאו הקוצים כבר ממש התפוררו האהבה באוויר זרימת הגשם הראשונה מביאה איתה פריחה מופלאה כולנו הופכים לאנשים עם איכות כי לכולנו יש הרבה סבלנות השכבות לא מעיקות נשמותינו חושקות עורגות כמו טיפות קטנות הן מגיחות אהבות כן אהבות...
יאללה..אני למנוחת הצהרים שלי הלכתי..

פסט דגניתוש...אני עוד פה../images/Emo25.gif

לא להיות עצובה..רוצה שאביא עוד משהו

הנה משהו נחמד..מקווה שתאהבי...

ובעינייך אשקע לאותה דממה נעימה ואדע ביטחון ואהבה ותקווה והמגע שלך ללא מילים נתת לי להבין את משמעות החיים היפים.. תשוקתי גואה מעונג גופך ומאותה לחישה קטנה עשן וגיצים יתעופפו מעיניי אהבה אין סופית עטוף אותי אהובי אהבתך תהיה נשמת אפי תשוקתך חתומה בגופי מבטי עינייך כבשו בלהט את לבי רוצה אותך כמו אויר סביבי שלך ורק שלך תמיד אני
יאללה נגמר לי פה הלואיזה בכוס..והסיגריה כבתה..ועכשיו באמת למיטה למנוחה..

dalitat

New member
אח איזה יופי של שיר רוצה את התמונה|

הזאת בסלון שלי

דבקה נפשי בך כי אתה מנגינת חיי ../images/Emo79.gif

איננו עוד שמו לא היה מחפשת את דמותו בלבי תקווה ולא נמצא עוד מנוחה ואיפה אותה אהבה ואַין התקווה מכל עווֹנותי ידעתי כי תחוש לעזרתי ולא תכלא רחמיך ותדע כי זקוקה אני לך תִּצֹר על חיי תסתירני מסוד רשעים תן בי עוז האמן בלבי שמע את קולי בעת שִׂיחִי ותרווה את צימאוני באהבה אין קץ ובצל כנפיך מבטיחה לרנן כי נפשי דבקה אחריך לנצח נצחים! כי אתה היית ותשאר מנגינת חיי..
לילה טוב..מי פה..
מפחדת פה לבד..

*יערית

New member
WOWWWWWWWW

מה מתעופף לו שם בתמונה?
סתם ליידי את כישרון מולד...
כל שיר

נו...נו . הבאתי לכם גם קצת תאבון../images/Emo8.gif

מה רק נשים יפות נשים פה...ומה עליינו הנשים נביא גם כמה חתיכונים חחח
תודה יקירתי על המחמאות

dganit32

New member
מןתר לנו..

לתלות תמונה כזו...בסלון של פורום גרושיםגרושות"?

*יערית

New member
וואלה רחלי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הכל תלוי בעיניי המתבונן

למעלה