אף בשלושה צבעים - זה נורמלי?

sos660

New member
הוא בכלל לא סנוב

גם הוא וגם האחרים פשוט מפחדים מאנשים. אני מעדיפה את זה ככה. אני גרה ליד כביש מאוד סואן ועדיף בשבילם לא לצאת מהואדי. גם פינת ההאכלה שלי ממוקמת הכי קרוב שאפשר לואדי. בשבועיים האחרונים דווקא די הצלחתי להתחבר עם החתול הראשון למעלה. אני מנסה להגיע למצב שבו הוא יסמוך עלי מספיק כדי שאני אצליח להכניס אותו למנשא כי הוא חייב סירוס דחוף. דווקא הולך לי לא רע והיום בזמן ש"הצקתי" לאחרים עם גרגירי אוכל שזרקתי להם "אחד אחד", הממזר התקרב מאחורה וגנב גרגירים מתוך הקופסא שהיתה לידי. אח"כ כשנכנסתי הביתה הוא תקף לי את הקרסול - זה מראה שהוא כבר לא כל כך מפחד להתקרב אלי... נראה איך הוא יתנהג אחרי שאני אתנהג כמו ביצ'ית אמיתית ואוריד לו את הביצים
ואיפה התמונה של סופי?

QueenBabar

New member
גם לקשיו יש אף!

והצלחתי לצלם אותו ממש מקרוב, אז רציתי לשתף. :) אמנם לא שלושה צבעים, אבל שניים. כשהיא היתה גורה האף שלה היה שחור לגמרי ולאט לאט הוא מתבהר לוורוד - אני תוהה אם הוא יישאר ככה בשני צבעים או יהפוך לוורדרד לגמרי...

sos660

New member
../images/Emo45.gif באמת צילום מדהים!

חחח, איזה אתגר - עכשיו גם אני רוצה צילום כזה משלי....

QueenBabar

New member
אין בעיה!

כל מה שאת צריכה זה מצלמה עם עדשת מאקרו, וחתול במצב רגוע במיוחד...

sos660

New member
מצטערת, אני לא "מוכרת" חתולים

אבל חייבת לציין שהרעיון נחמד

sos660

New member
לפחות משהו אחד טוב יצא מכל השרשור הזה

אני זוכה לראות תמונות של חתולים יפהפיים....

belli80

New member
אל תיתממי..

כולם יודעים שאת רק מחפשת כל הימים לראות תמונות של חתולים, כי אין לך מספיק משלך..

belli80

New member
האף של חצי משנה צבעים...

עד לא מזמן היה לה אפון וורדרדון ומושלם, ובחודשים האחרונים פתאום צמח לו נמש שחור על הנחיר ה... רגע.. חצי תפסיקי לזוז... שמאלי! הנה תמונה מימים וורדרדים יותר..

למעלה