אף אחד

lalila1

New member
אף אחד

לא אמר לי שבחודש כל כך הרבה דברים יכולים להשתנות, אם ידעתי לא הייתי הולכת, אני מצטערת שזה היה ככה,אבל הרגשתי שאני חיבת מרחק...שהרסתי את החברות בינינו,אבל ידעתי שאני יחזור...רק הייתי צריכה זמן אבל לא ידעתי שככה זה יהיה..."אמרת לי שאהבת אותי כמו אחות,ושכלום לא יהיה אותו דבר תוך יום..." אמרתי לך שאני יודעת שזה ברור ואני מסכימה איתך...שכחתי להגיד לך כמה התגעגעתי...ושאני עדיין אוהבת אותך... אבל בינתיים... נמאס לי לראות אותנו כמו זרים, כואב לי שאתה לא אותו אחד, מוזר לי שהכל פתאום קצר ובלי עיניין, אני רוצה להתעורר מחר ושהכל יהיה כמו פעם, אני לא רוצה לחשוב מאה פעם לפני שאני אומרת לך משהו,או לשאול שאלות ולהתעניין בדברים שפעם הייתה מספר לי בלי שאני ישאל... אני רוצה שתעזור לי ותשמע אותי כמו שרק אתה יודע, אפילו תגיד דברים שעיצבנו אותי...ואני מבטיחה לא להתעצבן...אני יצחק. איך לא אכפת לך מכלום?...גם אני רוצה להתעלם ככה אבל אני לא מצליחה...אני רוצה להשלים את כל הרגעים...ונראה שאתה לא רוצה...אולי זה מגיע לי בעצם... מתגעגעת...:(

דנדiש

New member
חמודה...

הדבר שהכי מעציב אותי בחיים... זה שהבנתי... שהאדם שהכי קרוב ושאוהב אותך בעולם למחרת יכול להיות האדם שהכי שונא אותך.. שהאדם שהיה האהבה הכי גדולה בחיים שלך, יכול פתאום... להיות זר... לפעמים אנחנו עושים טעויות... , לא יודעים מה אנחנו רוצים ומחליטים.. ולפעמים אנחנו עושים את הדבר הכי נכון... שהוא פוגע... בך... ובו... במקרה שלכם... אני מאמינה שגם לו קשה.. ילדה... את צריכה לארוז את חפצייך... את האהבה הזאת... לארוז אותה ולשמור אותה בלב... שמשהו שהיה.. זזה הכי קל לדבר, והכי קל לייעץ... אבל אני כמותך... עכשיו.. אמרו לי כמעט את אותן מילים... פוגעות... אבל גם מובנות... שורפות... אבל קל יותר לשמוע עכשיו מאשר מאוחר.. אז בואי נבין שתינו שאהבה הזאת נגמרה! חשוב שנמשיך הלאה... ואני יודעת כמה שזה קשה... אבל מגיע לך יותר... :) שלך... כאן... אני

למעלה