אסיפת הורים
(קצת ארוך)

אסיפת הורים ../images/Emo13.gif (קצת ארוך)

אתמול היינו בעלי ואני באסיפת הורים במעון החדש של נויה. רשמתי את נויה החל מספטמבר למעון ויצו, היא תהיה בת שנה וחודש בספטמבר. בקיצור, היה נחמד , בקבוצה של נויה נכון להיום יש 12 ילדים, ויש מקום לעד 21 ילדים , על כל 5 ילדים יש מטפלת אחת. החדר של הפעוטות היה מסודר יפה והיה ממש מרגש לראות את כל הצעצועים והמיטות שהיו שם.(המחשבה על נויה בגן ...
) המנהלת של המעון התיישבה והתחילה את האסיפה והסבירה לנו את תהליך קליטת הילד לגן.... היא הסבירה על החרדה של הילד בהתחלה ועל האמון שצריך לבנות אצל הילד, שאנחנו חוזרים לקחת אותם ושאנחנו לא מזניחים אותם. בקיצור היא מסבירה ומסבירה ואני הרגשתי איך הכל עלה לי ופתאום....
, אין לי מושג מאיפה זה בא.. אני התחלטי לבכות כמו ילדה קטנה.. איזה פדיחות... היא ראתה אותי בוכה והיא הסבירה שההורים עוברים את המשבר יחד עם הילד , במיוחד בגילאים של נויה שזה יותר קשה מלילד בן 1/2 שנה. האסיפה הסתיימה לה וקיבלנו כמה דפים עם הסבר הקליטה ועוד כל מיני הודעות. באחד הדפים היה כתוב ככה: אמא ואבא יקרים, בעוד מספר ימים אתם תלכו לעבודה ותשאירו אותי כאן ואני אבכה מאד מאד... אבל רק כך אני יכול להגיד לכם כמה שאני אוהב אתכם... אז, אמא, אל תהיי עצובה כל כך , ואתה אבא, אל תהיה כל כך מוטרד כי עוד מעט אני אתרגל ואדע בבטחון שתשובו כל יום לקחת אותי ... אז... רק עוד קצת סבלנות כי אני רוצה להתרגל, וכמו שאבא תמיד אומר: "ככה זה בחיים..." ממני, האוצר שלכם (כמו שאתם קוראים לי)
זה מה שקרה לי באוטו כשקראתי את זה בדרך הביתה וזה מה שקורה לי עכשיו שאני כותבת לכם.... יעל

sagilgul

New member
יו הרסת אותי, אני מנסה לדמיין את

עצמי במצב הזה, בטוח גם אני הייתי מתחילה להזיל דמעה איך שפתאום הייתי קולטת שהנה זה אמיתי - זהו, מעכשיו אין יותר צמודה לאמא - יאללה להתמודד עם החיים ועם עוד הרבה ילדים, חלקם נחמדים וחלקם פחות. אבל מה אני אגיד לך, איזה מיליון תלפים לפני נויה עשו את זה אז כנראה שגם היא יכולה

ravivsc

New member
גם לי הצלחת להזיל דמעות...

אבל ח"ח למנהלת המעון על ההסברים והדפים.... יהיה בסדר... אני עברתי את זה כמה פעמים ובסוף קשה יותר להורה מאשר לילד ובאיזשהוא מקום זה מנחם... תתרגלו כולכם והיא אפילו תהנה. וחוץ מזה - אנחנו פה.........

גלשני

New member
../images/Emo7.gif כמה עצוב...... ../images/Emo24.gif

מבינה אותך ומפחדת בעצמי מהרגע הזה ובכל זאת בטוחה שאת משאירה את נויה בידיים טובות ולפחות מזה אפשר להתנחם

26יפעת

New member
כמה מוכר...

טוב אז אני בכיתי לא בהכנה אלא ברגע האמת שהיה כמו שכבר עידכנתי - היום! כולי תקווה שמחר יהיה יותר קל ואוכל לחזור ולעדכן...

את לא תאמיני על עצמך

כמה שקשה בימים הראשונים ומתרגלים ומצאים נקודות של שלווה בגן לאט לאט לכל דבר יש פעם ראשונה... שיהיה בהצלחה לנויה

twiti

New member
מחכה לי בספטמבר ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

וואו, כל כך מזדהה איתך
אין לי הרבה מה להגיד חוץ מזה שאני ה-י-ס-ט-ר-י-ת מהיום הזה!!! אבל אני עדיין מאמינה שיהיה בסדר גם לך וגם לי
אם בא לך אשמח לדבר במסר.

כ ו כ ב 1

New member
../images/Emo24.gif יהיה בסדר בהחלט

אני בטוחה שבאיזה שלב גם אני אעבור את זה....לא קל לנו לעבור את השלבים האלה איתם אה?!

למעלה