אסיפת אול-יר מחר ב 17:00

• פותח הנושא dw
  • פורסם בתאריך

בורסה 2008

Well-known member
מה קורה עם ההשקעה הכושלת הזאת? יש התקדמות כלשהי? לפי מה שרפרפתי בהצעה היא נראית עלובה

dw

Well-known member
מנהל
מבחינתי היא כנראה לא תהיה כושלת, כי קניתי רגע לפני הפסקת המסחר, אבל החשיפה קטנה מאד.
אצל yel5 ידידנו זה משמעותי יותר, ונקווה שיצא ברווח בסופו של דבר.

בורסה 2008

Well-known member
אני גם קניתי בשער ממוצע לא נורא(25) וכמות ממש קטנה, אבל זה בהחלט לא הלך כמו שתכננתי ובדיעבד זאת היתה טעות להיכנס לחברה כל כך לא אמינה

yel5

Well-known member
מבחינתי היא כנראה לא תהיה כושלת, כי קניתי רגע לפני הפסקת המסחר, אבל החשיפה קטנה מאד.
אצל yel5 ידידנו זה משמעותי יותר, ונקווה שיצא ברווח בסופו של דבר.
צודק. מחזיק כמות משמעותית. המזל שהרוב (ב+ד) נקנה מחוץ לבורסה בשער 15.5 והשבוע קניתי ב 21. רווח גדול כנראה שלא נראה, אך הכי חשוב שלא נפסיד.

dw

Well-known member
מנהל
מקווה שתעלה בהמשך איזושהי כתבה. אמרו לכתבים לצאת לכן לא יודע אם תהיה כזו.
כדאי להשתדל להגיע לאסיפות כאלה מכיוון שאם אין כתבים אז אסור לדווח, שמא האויב מאזין.

באופן כללי הסבירו לנו את השיקולים מדוע יש לבחון את ההצעה הקשה לעיכול.
נשים לב שמעבר לריקברי הרשום במצגת תהיינה גם תביעות.
אני מתכוון להצביע בעד.

Reem88

Well-known member
הצעה חדשה

בורסה 2008

Well-known member
מה אומרים אלה שעוד לא התייאשו מלעקוב אחר הדיווחים?
מרפרוף זה נראה לפחות יותר טוב מההצעה האחרונה שקיבלנו :)

yel5

Well-known member
כמה דברים. ההצעה לא מחייבת וצריך שיהיה ברור שעסקת כץ + זכויות התביעה מיועדות בלעדית לנושים. הצבעתי אידיקטיבית בעד הצעת פיליפסון.

תחשיב שהכנתי

1642331690298.png

Tazz

Active member
ברגע שנכנסו ל-Chapter 11 זה כבר יצא מהידיים שלנו. פיליפסון לא יתנו לנו לנהל את החברה בשקט וגם שאר הכרישים שיעשו שמות בהלוואות ברמת חברות הנכס.

בשונה מהסבב הקודם - במסגרת של Chapter 11 אין בלעדיות ויזרמו עוד הצעות (כנראה) עד האישור הסופי של ההסדר.

לדעתי צריך להצביע בעד בשביל להראות רצינות למלווים ולהתקדם בתהליך ובהמשך נראה איזה הצעות יגיעו לבית המשפט ונצביע בהתאם. אפשר לראות שכולם מעבירים את ההצעות תמיד בדקה ה-90 בשביל לא להיכנס להתמחרות בלתי נגמרת.

בכל אופן כמו רוב האנשים פה, גם אני אשמח לסיים את הסאגה הזאת.
בהחלט שיעור עצוב באמון בבני אדם, משפט והתנהלות עסקית במדינה ״ליברלית״ ו״מתקדמת״ עם ״אחינו״ ״אוהבי ישראל״.

בורסה 2008

Well-known member
אני רואה שכל הסדרות הלכו על אישור אינדיקטיבי להצעה.
מבחינתי מעולה. אנחנו לא מתקדמים לשום מקום ואם אפשר לסגור את העניין פה עם התמחרות קצרה ונזק מינימלי, אני בעד.
עם כל ה"התאוששות" של העולם ממשבר הקורונה שכל כך קיווינו לה, ההצעות לא השתפרו בכלום מתחילת סאגת אול-יר.

למעלה