אסיפה פנימית

moran.l

New member
אסיפה פנימית

טוב, אז אני לא יודעת מה הולך פה...אבל אני מבקשת מיד, אבל מ-י-ד לפזר את האסיפה. מה זה ההתקהלות הזו? כל אחד למקומו הוא - ומהר!!! כאב - אני מבקשת ממך לחזור לקופסא שלך, ולנעול מבפנים. אושר - מה קרה? לא מתאים לך להתחבא...קדימה, בוא תצא. ואת, את , שמחה,עלי חזרה לעיניים, למקום שלך. אני מבקשת מגברת אכזבה להפסיק לעטוף את הטוהר - הוא לא עשה לך כלום!!! תעזבי אותו! מה זה כל הבלאגן הזה? דמעה - תתייבשי ותתביישי לך, ומיד. אין שום סיבה אמיתית שתרטיבי פה הכל. אני מבקשת ממר ביטחון עצמי לעלות מהר לחדר בקומה העליונה. תראי, גברת גאווה, אני באמת מצטער... אני יודעת שאת אורחת כאן... בדרך כלל אין כאן כזה בלאגן...כנות, בואי תתמקמי לך.. תמצאי מקום שנוח לך בו, לאט לאט. איפה המשרתים שנאה וקטנוניות? מה זאת אומרת הפכו לשליטים? אף אחד, אבל אף אחד לא שולט בי חוץ מעצמי, אתם שומעים? שנאה, תחזרי מהר לחור מנו יצאת. אצלי, מתוקה את לא תשבי על כס מלכות. איפה מר לתת מעצמך? מה זאת אומרת בשירותים? טוב, טוב. הבנתי את העניין. אתם חושבים שאם נפלתי לרגע, אז תוכלו להשתלט פה על העניינים, אה? זה מה שאתם חושבים? שגברת אכזבה תשתלט, ודמעה תתרטב? ששנאה וקטנוניות יהפכו לשליטים? מה חשבתם? שאתמכר לכאב? שסם האכזבה יכניע אותי? שאתן לעצב לעטוף אותי? ואז מה??? אקום בעוד חודשיים, או חצי שנה, או שנה, ואתחרט שלא תפסתי את עצמי אז, וניערתי אתכם? הוי לא... עכשיו, אבל ע-כ-ש-י-ו, כל אחד חוזר למקומו. האסיפה הזו תתפזר עכשיו. נפלתי. מודה. כאבתי. מודה. אך לא, קטנים שלי, עלי אתם לא תשתלטו. תודה. נ.ב. החל מחודש יוני, שכר הדירה יעלה ל- 420$.

blue love

New member
מורן...

זה היה פשוט ג..ד..ו..ל.....!!!!!!!!!!!! כתיבה מהממת...רעיון מדהים...פשוט יפה!! blue

moran.l

New member
תודה, אחי...

האמת, היא, שזה שאתמול הרגשתי פשוט שכ-ל אלה משתלטים עלייץץץ ושאני פשוט על סף שיגעון... ואז, מישהי חמודה (איזה גברת דבש אחת, אתה מכיר?) עזרה לי... ואז החלטתי לפזר ת`אסיפה. תודה רבה מווואההה בלו יום מצוין מורן

Dovsha

New member
בובה

יותר גבוה... יותר מהר... יותר יפה יותר חזק! [מה הקשר!? אין לי שמץ... זה ההמנון של המכבייה לא?], בכל מקרה תעלי את השכ``ד [כמו שאבא שלי אומר שעכשיו השכירות היא בסביבות 800$, לכמה שותפים ככה ש...] לא יהייה סיכוי שהדיירים הלא רצויים יחשבו להתמקם שוב... להרים עיניים למעלה, להסתכל קדימה, לצעוק חזק [רוצה דוגמא אני אלופה בצעקות], ``אאאאאאאאאאאאאאאהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה`` ``כל סוף הוא התחלה חדשה, העצב הוא סימן שבקרוב תבוא שמחה...`` שב``כ ס` יושבים לי בראש משום מה... well בובה, את בדרך הנכונה. אוהבת מיכל.

moran.l

New member
רגע רגע

ובזכות מי את חושבת שאני בדרך הנכונה? אם לא בזכות אלה שמראות לי אותה? אלא שלא מוותרות ולא ולא מוכנת לת לי לסבול ולכאוב תמיד שם בשבילי ויבואו לתת לי חיבוק בשנייה, אם רק אני רוצה אלא שתיד יהפכו את אפור העננים המבריח לכחול שמשכיח... אוהבת מאוד מורן

Dovsha

New member
בוביק

המייל שלך שוב נדפק@#$#!@%@#$%#$^!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! דווקא כתבתי לך תשובה יפה =] =] =] =].... עכשיו תהיי במתח... אממממ.... אני חייבת לעוף ממי אבל אני אדבר אתך אחורי זה. נשיקה מנו`ס שמשתזף בשמש. צ`או בובה.

may may.

New member
מורןןןןןןןןןןןןןןןןן :cool: ןןןןןןןן

יקירתיייייייי אהבתי !!! למרות שבקריאה ראשונה ... נבהלתי חשבתי ששוב לקחת את הכדורים האדומים (שאמרתי לך שהם לא אקמולי) חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוהבת אותך מתוקה M

moran.l

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

אני מתגלגלת פה מצחוק... החבר`ה בעבודה לא הבינו מה קרה לי.... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח............ 8-p :p 8-p :p :p 8-p יום של שוקולד (עם אגוזים, במיוחד בשבילך.....) איך אני אוהבת אתכם... תאמינו לי.... חולה עליך מאיוש מורן

ענקיתתתתתתתתתתתתתת

גדול, את גדולה מהחיים איך הבאת את זה? את גדולה ומפתיענית חולה עלייך (כפייים) יונית B-)

moran.l

New member
יא

אני מסמיקה, יוניתוש... ;-) תודה מממווווווווואאאאאאאאאהההההההה יום של שוקולד וד``ש לקטנים... אוהבת מורן

בבר

New member
גדול ;-)

גדול !!!!!!!!!! אהבתי, העלת לי חיוך על פרצופי. תודה ושבוע מקסים לכולנו, עינב.

moran.l

New member
ייייייייייייאאאאאאאא

איך לא ציפתי לתגובות כאלה אני באמת מסמיקה... איזה פשושים כולם... חחחחחחחחחחחחחחח... עינבי מותק, שיהיה לך אחלה יום ואחלה שבוע!!!!!!!!!!! אוהבת נשיקות מורן

אהובה.א

New member
מ-ק-ס-י-ם

פשוט יפהההההההההה נהדרררררררר והלוואי וישלטו בנו האהבה , הרוך , היופי וואי לי..... כמה אני מתרגשתתתתתת אוהבת אותךךךךךךךך אהובה

moran.l

New member
אהובה אהובתי

וואי לי וואי לי... איזה מחמאות... גם אני כל כך מתרגשת עכשיו... מהתגובות... מהחום... מהפירגון... כמה אני אוהבת איזו השתפכות איזה קטע אבל הכל אמת!!!! איך אני אוהבת מורן

למורן...

קראתי שוב את הקטע שכתבת שם למעלה. זו הברקה של ממש! ראויי לכל מילה טובה שנאמרה כאן. העתקתי לי ושמרתי... תודה לך!

moran.l

New member
יא, אני בהלם

איזה קטעים רצים פה... לא ציפתי לכאלו תגובות... באמת, לא מתוך גאווה או התנשאות, אני באמת בהלם יייייאאאאאאאאאאא איך אני אוהבת את כולם... מורן

למעלה