אסטרטגייה ללימוד

aegent1

New member
לא מבין את המחירים שרשמת

השורטים הראשונים זהים לשער הפתיחה של יום ה', כלומר אתה מחליט להתחיל מסוף יום ד' שעבר. אבל את האחרים איני מצליח למצוא להם מחירים מתאימים באותו יום. או שמא אלו עסקאות עתידיות מותנות? הסבר בבקשה

DUDI2004

New member
קטע לימודי והסבר

ההבדל בין עידו לביני הוא קטן. עידו הולך כתב אוכף על 650. אני כתבתי קול רחוק ב660 ופוט רחוק ב620. אני רוצה לשמור על גמישות איפה להטיל את האוכף שלי ואז לקנות אופציות רחוקות מהכסף כנגד האוכף. זאת, מפני שלדעתי האוכפים טובים לשבועיים האחרונים לפני הפקיעה כי אז הטטות מתחילות להתנפח. אבל כאמור לשתי האסטרטגיות עידו : דלתא 24, ווגא מינוס 107 טטא 37. DUDI : דלתא מינוס 3, ווגא מינוס 73 וטטא 24. אפשר להגיד שבעוד שהריסק זהה. הריוורד של עידו הוא בפקיעה 650 (כ1800) ושלי קצת מפוזר יותר לשוליים של השוק (1300 ב 620 או ב 660). בשתי הפוזיציות אפשר יהיה לשחק ולעדכן. אם יש לעוקבים שאלות אפשר לשאול.

DUDI2004

New member
תיקוני טעויות

עידו : דלתא 22 ווגא מינוס 123 טטא 35 גאמא 3 DUDI2004 : טרם נכתב מרווח הקולים. אבל בכוונתי להיות דלתא מינוס 4 ווגא מינוס 91 טטא 26 גאמא מינוס 1

aegent1

New member
לעידו המרווח העולה

מרווח עולה קניה לונג קול 660 ב420 שקל מכירה שורט קול 670 ב- 220 שקל. בוצע באותו יום ובאותו זמן, או בתאריכים שונים? הואיל והמחירים הנ"ל אינם שערי סגירה (אולם קרובים לשערי הסגירה), יש להניח שהם בוצעו לקראת סיום המסחר ביום ד'. כלומר זו אסטרגיה עם מחירים "אמיתיים" מהמסחר. והיא לא נבנתה עכשיו (ממחירי העיתון) לצורך "התגובה לאתגר של דודי" האם צודק?

לגבי המחירים -הכל נעשה ביום חמישי

בשעה האחרונה למסחר . מחירים שהיה ניתן לקבל כל היום ואפילו ניתן היה להשיג מחירים טובים יותר. לדעתי אנחנו לקראת חודש מדשדש משהו המטרה שלי היא להרוויח ווגה וטטה מהאוכף עצמו עד לשבוע הפקיעה בתקווה לקנות חזרה את האוכף באיזור ה 800-1100 שקל כאשר במהלך החודש אני אשחק יותר על המרווחים העולה והיורד בכדי לצמצם עלות ההגנות וכמובן לנסות לייצר תשואה עודפת . לדעתי השוק יעלה לאיזור 650 - 660 ידשדש שם מספר ימי מסחר ולאחר מכן יירד לאיזור 640 - 645 וידשדש שם עוד קצת עד לשבוע הפקיעה שבו אני לא מתיימר לדעת מה יהיה חודש מראש... שבוע טוב חברים .

למעלה