אסטרולוג וסקסולוג

אסטרולוג וסקסולוג

מה דעתכם מי שפוסל שידוך בגלל חשבון מיסטי ואסטרולוגי? (קריאה בכף היד ..מזלות וכו) הגיוני להוריד משהי כי קו החיים שלה לדוגמה לא מראה על חיים ארוכים ואיכותיים או כי המזל שלה לא מסתדר עם המזל שלי ..הגיוני?

אז ככה;

אני ייקח את המיועד בע"ה לקוראת בקפה,פותחת בטארוט,ולמכשפה מיפו-אם הוא עבר את שלושתן בהצלחה,יש חתונה.שמחתי לעזור/tapuzforum/images/Emo13.gif.

אפרתiש

New member
אסטרולגיה לא!‏

אבל יש רבנים שבודקים לפי שמות ובזה אני מאמינה!‏

קליט

New member
הרב הגאון הידוע הרב מוצפי ועוד הרבה רבנים

צועקים נגד השטויות האלה ושאסור לעשות את זה ! . אגב, אמר לי רב חשוב שמתעסק בזה שהרב פישר זצ"ל לא ידע לחשב שמות . . זה רק מראה לך שהכל הם דברים שאי אפשר (ויתכן מאוד ש"אסור) לסמוך עליהם .

קליט

New member
הייתי אצלו להתיעצות, וראיתי שהוא

תלמיד חכם רציני וירא שמים, והוא די קלע למטרה אצלי . וכבר צעקו רבנים גדולים שאין לסמוך על זה, ואיך הם מעיזים לקלקל שידוך מתאים על סמך זה !! ?? . . . ואין שום סיבה לסמוך על זה וללכת לרבנים אלה .

אפרתiש

New member
אני הורדתי בחור ביגלל זה

אני לא הולכת להתחתן ליומיים ולא לשנה שנתיים

כמובן שהגיוני

יש גם קוראים בצואה. דווקא מוצלחים, שמעתי שהם אומרים לך מה אכלת היום. מדהים. `ישראל מעל המזל`, רבותינו לא ממליצים על דרכים אלה. אוריד מיד.

אנשים

עם דמיון מפותח. הם יכולים לראות את השמש בחצות הלילה. תתרחק מהם אפילו שלפי המזלות ולפי כל החישובים אתם אחלה מתאימים.

אני מאמינה

שאם אתה מאמין במשהו חזקה שיתקיים. אז אני מאמינה בזה רק כאשר זה נוח לי :)

קליט

New member
אני יכול להבין את זה

עקבתי אחרי ה"אסטרולוגיה" . בדקתי את תכונות המזל שלי וזה קלע כמעט במאה אחוז ! . יש את האתר של ה"אסטרולוגיה" באתר החדשות של `מעריב` בנט שהוא על רמה . אם כי הם לא תמיד מעדכנים את ה"הורסקופ" השבועי והיומי . . הרבה מאוד פעמים אני נדהם לגלות איך שהם קלעו במידה רבה ומפתיעה עם ה"הורסקופ" היומי שלהם . ואני בדקתי רק את המזל של החודש שבו נולדתי, ולא את המזל של היום ושל השעה כמו שאמורים לבדוק . יש משהו אמיתי מאוד בפרופיל של המזל שמופיע ב"אסטרולוגיה", את התחזיות של ה"הורסקופ" שיש בעיתונים וכו` לרוב הגדול זה שטויות כי יש הרבה שהם לא מקצוענים בתחום . מבחינת היהדות אין בעיה להאמין בזה שהאדם נולד עם פרופיל שהוא כפי הרשום במזל, אסור להאמין שהכל "נקבע" במזל ושאין דרך לשנות את זה, אלא הכל בהשגחה פרטית ומדויקת ישתבח שמו .

קליט. איפה נעלמה בלוזה?

הפגישה שלי הראשונה עם אסטרולגיה! פעם הגיע לידי עיתון של שבוע שעבר. אני רואה וקורא באסטרולוגיה. וכל כולי מלא התפעלות איך שזה קולע בול הדברים עברו עלי פחות או יותר, ואני שוב קורא וואלה כמעט יצאה נשמתי. קיבלתי שיחת טלפון באמצע סיימתי תשיחה ושוב חזרתי לעיתון אבל הסתבר לי שמה שקראתי זה בכלל לא המזל שלי.
העמקתי טיפה יותר התברר לי שהרבה נקודות מתאימים לי גם משאר המזלות

קליט

New member
צטטת מדברי `בלוזה` ? . . .

אחותו של `אוריאל` היתה בקשר איתה, אולי היו עוד חברים שהכירו אותה, אני לא הכרתי אותה אישית, היא היתה מיוחדת .

למעלה