אסור לקיים יחסי-מין לפני החתונה !!!

1קישקשתה

New member
../images/Emo6.gif

רצוי גם לא ללכת יחף בחורף ומומלץ גם להוריד את המים באסלה בתום השימוש.

1קישקשתה

New member
../images/Emo6.gif

אחח, בנות, בנות, אני זוכר שהצגתי פעם למישהי את הנימוק המוסרי שלי אודות הקרש ומדוע הגברים צודקים בעניין. אני זוכר שהיא הפריכה את טיעוני בצורה שאינה משתמעת לשני פנים. הטיעון שלי - נדרש יותר מאמץ להרים את הקרש, לפני שהגבר מטיל את מימיו, בהשוואה למאמץ האישה להוריד את הקרש. הגבר מתכופף ולכן אין שום צידוק שאחרי יציאתו מהשירותים הוא ייאלץ להוריד את הקרש. הטיעון שלה - ישנן יציאות שדורשות יותר זמן (
) ושם הקרש צריך להיות למטה, הן אצל גברים והן אצל נשים. יתרה מזאת, התאפקות רבתי אשר איתה נלווית גם ריצת אמוק לשירותים, מצדיקה ללא צל של ספק שהקרש יהיה תמיד למטה. מי אני שאתווכח עם טיעון כה מוצלח?
(אני מקווה שנושא השיחה לא עמוק מדי
)

פתרון אולטימטיבי

שהאישה תטיל את מימיה באסלה, והגבר - בכיור (של חדר השירותים כמובן). ואז כל עניין הקרש לא רלוונטי. אגב, זה גם חוסך מים, ואפשר להשתין בו זמנית אם זה דחוף. וכמובן - הרבה שלום בית. קיצר, מומלץ בחום!!!

andav

New member
אבל הכיור גבוה לי מידי

אני צריך כיסא כדי לבצע את הפעולה בשלמות ואז בעצם יצא שכרי בהפסדי, שהרי אני מבצע עוד פעולה פיזית(הבאת הכיסא, אל השרותים), אשר רצוני להימנע ממנה מלכתחילה.

המממ... זה פתרון רק לגבוהים

או לממוצעים עם כיור נמוך יחסית. אפשר גם במקלחת... בכל מקרה אצלנו זה עובד ככה כמר אוטוטו 5 שנים.

vinney

Well-known member
רגע, עוד לא שאלתי

על שני גברים, 3 לסביות, וילד מאומץ שההורים זרקו אותו מהבית כי הוא הומו

למעלה