"אסון" גדול קרה

"אסון" גדול קרה ../images/Emo6.gif

ביקרנו היום אצל הוט'ית (כן...אני חולה וגוססת, אבל הילדים היו צריכים לראות רופא...
), ושמעתי בשורה נ-ו-ר-א-י-ת! ג'יימסון צריך דיאטה!!!!!! עכשיו באמת בא לי למות!!!!!

חחחח...עזבי, את לא קולטת איזה בושות

עשה לי שולצי.... הוא קצת השתולל על שולחן הטיפולים, אז סיגל (הוט'ית) שואלת בתום לב אם אוכל עשוי להרגיע אותו (כאילו, דהההה). בשניה שהוציאה לו קצת אוכל רטוב, שולצי התנפל על האוכל כאילו שלא אכל חודשיים!!!!!
איזה בושות!!!!!! איזה פאדיחות!!!!! מי שלא מכיר אותי עלול לחשוב שאני מרעיבה אותו!!!!!!!!!!!! (מזל שסיגל מכירה את המטֱריה ואמרה ליש"כן, הוא יכול קצת להשמין...כמה זמן הוא אצלך? 4 חודשים? לא נורא....עוד חודשיים אצלך הוא משיג את ג'יימסון..."
וג'יימסון...ג'יימסון שוקל 6.5 קילו, כפרה עליו....כמו תינוק קטן...
אני לא הולכת לעשות לו דיאטה, אבל אולי לפטם אותו קצת פחות...(רק פרוסת פסטרמה אחת ביום במקום 3...
)

smartblonda

New member
רוברטה ,סחטיין על הניק החדש../images/Emo66.gif

הולם אותך
ואני איתך,למנוע מהם לאכול את כל הפסטרמות,טונה,סיינס,פאנסי פיטס וכו וכו... איך אפשר להרעיב את המסכנים
,

|לברוברטה,תיסלם על "היציאה מהארון",

פעם רק הייתי רומזת על משי שהיא ,נו,קצת עגלגלה,היית נזעקת... עכשיואת יו"ר עמותה למניעת דיאטות לחתולים....איזו התקדמות...עוד קצת ותוכלי להעלות על דל שפתייך את המילה,שמנמנה...את רואה,לא אמרתי שמנה...

טפו טפו,שרק תמשיך להיות בריאה,

ובתור יו"ר עמותה למניעת דיאטות,תסבירי לשי ולסלו',שלא נורא מעט "ריפוד"...-בעצם סלו',סתם משחקת אותה,היא יודעת..שי הוא הבעיה..
-מזל"ט,למינוי...

Noaal

New member
תחשבי איזה בושות יכלו להיות לך

אם אני הייתי באה איתך

Elanor Rigby

New member
ג'יני שוקלת 8 ק"ג...../images/Emo96.gif

והיא עוד מעט תהיה בת שנתיים. איך עושים בכלל דיאטה לחתול?

smartblonda

New member
היי אלנור,ניגשים לוט' שיבדוק שג'יני

בריאה לחלוטין ואז הוא ימליץ לך על מזון דיאטטי. יש שפע של מזונות דיאטטים ובאיכות פרמיום. כנסי לספק שלך ותבררי ביינתים.

Elanor Rigby

New member
הבעיה היא שיש עוד 2 חתולות../images/Emo96.gif

אחת שוקלת 6 ואחת שוקלת 4 (הן כולן באותו גיל...) ואני לא יכולה פתאום להעביר את כולן לאוכל דיאטטי.

smartblonda

New member
לא ,אבל את יכולה להפריד...

ולהאכיל את ה-6 קילו בחדר אחר,למשל. או פשוט לערבב קצת מן האוכל הרגיל אצל המלאה יותר ולתת להם לאכול בזמנים שונים

צר לי לשמוע,אכן "אסון",אבל איך שאנו

מכירים,זו דווקא מחמאה לפולניות,סימן שאת אמא טובה,ומה זה משנה מה סיגל אמרה? הרי לא תתני לו לרעוב,מהר פסטרמה,שהתינוק לא יבכה.. אגב,יש פסטרמה דלת שומן,לא פחות טעימה,של "הוד לבן",או"טירת צבי". נכון שלא יכולת לישון מרוב שמחה ואושר?-את האמת,אני מתפלאת שלא הערת אותי,למשמע בשורה מרנינה כזאת....-יעלה לך ביוקר.. או שלשם שינוי,זה לא סתם,ובאמת את מרגישה רע. הרבה בריאות לכו-לם. עזבי שטויות,זו נחת....

למעלה