אנשי מקצוע על גביי הפרום ועוד

אנשי מקצוע על גביי הפרום ועוד

אני חושבת שנוצר הרבה בלבול בפורום מסיבות כאלה ואחרות, גבולות טושטשו ולכן מאוד חשוב לי להזכיר מספר דברים:
אנשי מקצוע על גביי הפורום
בעברו הלא כזה רחוק של הפורום, הפורום היה מנוהל על ידי אנשי מקצוע בלבד.
מטפלים על גביי הפורום הינם מאוד רצויים ומזומנים.
נוכחותם כאן תורמת המון, גם למשתתפים וגם לסמויים.
תגובתם המקצועית והרגשית תומכים ועוזרים לרב משתתפי הפורום.
נוצר מצב לאחרונה שמספר מטפלים פנו אליי במסר אישי ואמרו כי משתתף מסוים (ושלא יהיה ספק, זה אותו אחד) מהפורום כותב להם וגורם להם להרגיש לא רצוים.
אתם לא חייבים לקבל את מילותם של מטפלים על גביי הפורום, אתם אפילו יכולים לבקש יפה במסר פרטי שלא יגיבו לשרשורים שלכם, אך אנא ממכם אל תגרמו להם לעזוב ובכך לפגוע בשאר משתתפי הפורום שנוכחותם של אנשי מקצוע תורמת ועוזרת להם.
כמו כן, תגובות שיפוטיות כלפי אנשי המקצוע על גביי הפורום אינן מקובלות בעיניי, לווא דווקא כלפי אנשי מקצוע, גם כלפי משתתפים אחרים, גם זה לא מקובל עליי וזו עבירה על חוקי הפורום.
לכן אין לי מנוס מלהזהיר שהבא שיעשה דבר כזה יחסם לאלתר מהפורום ללא שום התראה מוקדמת.

הפורום הוא בית שבא לתת מענה, לתמוך ולעזור, לעודד ולחבק, לחזק ולתת כתף.
תפקידכם הוא לשמור עליו ככזה.
מפגש פורום - ראיתי שדיברתם על זה.
רוצה לשתף שאני נמצאת קצת בקונפליקט מול זה.
אני אישית נוטה להגיד לא, כרגע זה לא הזמן המתאים.
על אף החברויות המדהימות שיש כאן הפורום בעיניי עוד לא מספיק מגובש.
בעבר היו לא מעט מפגשי פורום וכולם היו מוצלחים, מצד שני הפורום היה הרבה יותר מגובש.

חשוב לי שתבינו שלהוציא מפגש כזה לפועל דורש ממני כמנהלת הפורום המון המון אחריות, במקרה וחס וחלילה יקרה משהו לא צפוי ומישהו יפגע מי שיצטרך לבוא ולתת דין וחשבון זאת אני ולא אף אחד אחר, ואני אישית לא מוכנה לעמוד בסיטואציה כזו.
מצד שני אני לא יכולה להתעלם מהצורך ומהרצון שלכן, לכן אתייעץ עם הנהלת תפוז מה כן ניתן לעשות בשביל שזה יקרה.

פגיעה עצמית

בואו נבהיר משהו שוב
הפורום אינו יכול ואינו מתיימר להיות מקום שמחליף טיפול.
הפורום לא יכול להתמודד מול מצבים שכאלה, זה פוגע ביציבות שלו, זהפוגע בביטחון שלו.
מי שבוחרת לשתף על גביי הפורום בנושא הפגיעה העצמית שהיא עושה לעצמה שלא תתפלא אם היא תקבל תגובות כגון המלצה לטיפול צמוד או מסר אישי ממתנדבי סה"ר.

הפורום ובעיקר המשתתפים שבו יכולים להכיל ולהבין אך עם זאת אני כמנהלת פורום והמטפלים על גביי הפורום אסור לנו לעמוד מהצד ולא לתת איזושהי הצעה פרקטית שתעזור לאותו משתתף לחדול ממעשיי הפגיעה העצמית.
כשאתם מחליטים לשתף, אתם מפילים אחריות במודע או שלא במודע על שאר משתתפי הפורום.
ונכון שזו פגיעה עצמית ושלחלקכם זה עניין של התמודדות (לא בריאה אומנם אבל עדיין התמודדות), אבל הקו המפריד בין פגיעה עצמית לכוונה אובדנית הוא הרבה הרבה יותר דק ממה שאתם חושבים.
אז אנא ממכם קחו את זה לתשומת לבכם.

סוף שבוע מהנה עם השלג
נועה

yam87

New member
נועה היקרה

אני אישית חושבת שיש מקום לתת למטפלים להגיב, אני מרגישה שהתשובות שלהן אינן ממקום מתנשא אלא ממקום של דאגה ורצון לתמוך ולסייע (ויש להן ניסיון).
כפי שכתבת, כל אחת יכולה לעשות כרצונה עם התגובות וההמלצות הניתנות לה ע"י מטפלים.
אני חושבת שהמטפלות עושות עבודת קודש בסיוע לאנשים שנפגעו והן מקדישות את זמנן כאן בפורום בשבילנו.
יחד עם זאת כדאי שיכבדו את חוסר רצונן של חלק מהבנות בפורום מתגובות מטפלים.

לגבי מפגש - ההבהרה שלך במקום, כל אחת מאיתנו מחפשת קשר חברתי עם אנשים בסיטואציה דומה כדי שיהיה יותר קל לשתף ולתמוך ולכן כיצורים חברתיים להכיר ולחוות
התלהבנו מהרעיון של מפגש, מבלי לחשוב על הנקודות שציינת וכמנהלת הפורום את צודקת ... נשמח אם תבחני אופציה זאת.

וחייבת לציין שאת עושה עבודה נפלאה, תומכת ועם יד על הדופק.
אני מאוד שמחה שהגעתי לכאן.

סופ"ש נעים

עלמה יקרה

אני ממש מתנצלת שלא שאלתי אותך לגבי המפגש הזה שכמעט וביצעתי אותו.
לבסוף כרגע המפגש לא מתקיים, כי אין היענות מספקת וגם אני הייתי בהתלבטות אם לקחת אחריות כ"כ כבדה על עצמי.
אז שוב מתנצלת...
ויישר כוח עצום על הניהול המעולה של הפורום.

אדבר איתך מחר

בכל מקרה את ממש לא צריכה להתנצל ובטח ובטח שלא מולי.

הכל בסדר מותק
נועה

מי ששלח לי מסרים בפרטי

מבטיחה לכולם להגיב מחר
פשוט לא רוצה להגיב לכם על רגל אחת.
אבל כן חשוב לי להודות לכם על התמיכה ועל השיתוף, אתם מקסימים ומחר אגיב לכל אחד באופן פרטי

לילה טוב
נועה

rain drop8

New member
מכעיס...שוב שתיקה

אז עדיף לשתוק, לא להביע דעה מפני שהיא עלולה להתפשר כשיפוטית?
הראי זה מבטל גם את זכות הבעת דעה....
אני מרגישה חוסר עקביות כאן....
לא כאן אני אעלה את השיחות שלנו נועה אני מרגישה שיש כאן איזשהו שיתוק, ניגוד אינטרסים
ובהחלט זה דבר שעלול ליצור פגיעה במשתתפות כאן בעיני
וזה הכל בשביל,מה?
שנשמח שיש כאן אשת מקצוע שרוצה להיות יותר נוכחת כאן?
וזה בסדר,שתכתבו,שתגיב שתביע
אני אישית חושבת שזה לא רע לשמוע צד יותר טיפולי לדברים
אבל אחרי הכל..
זה אמור להיות הבית שלנו....
ושהבית כבר לא מרגיש בטוח
כי מי שאמור לשמור עלינו נוקט בצד חריף ומשתיק
אז אני מתחילה לשאול את עצמי...
האם עדיין יש לי מקום? אם עדיין יש לבנות אחרת מקום כאן?
ואם כן איזה מקום, של שתיקה?
שוב שתיקה...

ריין דרופ יקרה

צר לי שאת בוחרת לראות את זה כהשתקה, אין בי שום כוונה להשתיק.
אני רק מבקשת שלא ישפטו אחרים על גביי הפורום, זה הכל.
לדעתי זו בקשה לגיטימית ביותר.
אף אחד כאן אינו רוצה שישפטו את מילותיו ושיעמדו עם זכוכית מגדלת מול מה שהוא כותב.
תמיד יהיה לך מקום יקירתי, לכולם יש כאן מקום, זה בדיוק מה שאני באה להגיד.

איתך
נועה

rain drop8

New member
נועה יקרה

אני שמחה שכתבת לי את המילים האלו, האמת שמעט חששתי מהתגובה שלך
והחשש הזה בהחלט נרגע...אני מרגישה שהצלחת להכיל את התגובה שלי
ותודה שכתבת לי את המילים האלו,באמת תודה מכל הלב....

דוריס14

New member
בוקר טוב לנעה ולשאר החברה

האמת כאשר הצעתי פגישת פורום, רק כי הרגשתי שהדבר נחוץ לי, וגם - אני חושבת- לשאר הבנות שעברו פחות או יותר אותה טראומה, וגם אחרי שחיפשתי מפגשים כאלה ולצערי לא מצאתי. במחשבה שנייה ואחרי שהשתכנעתי בנקודות שהעלית על הסכנות הטמונות במפגש כזה (כאשר אינו מאורגן כראוי), אני שוב מתנצלת על הפזיזות שלי, אבל אני מאוד מבקשת לארגן מפגש כזה וכמו שאמרת נעה, אחרי התייעצות עם הגורמים הרלוונטיים ואחרי "נטרול" את כל הסכנות הפוטנציאליות, ואין לי ספק שמפגש כזה צריך להיות עם מנחה מקצועי\ת. יום טוב לכולם
חיבוקים ונשיקות

למעלה