אנשים!!!!!

אנשים!!!!!

בס``ד תסלחו לי,אבל אני ממש ממש ממש ממש לא מבינה אתכם!!! קראתם את הודעתו של ארז תחת הכותרת:``היום``..???????תעשו לי טובה ותקראו אותה,ותגידו לי אם היא מתאימה לפורום דתיים! בכ``א,החלטתי סופית! אני פורשת!! אני לא רוצה להאשים אף אחד,אבל כל היום תלונות!!! אם אני לא מצנזרת אז באים בתלונות שאני לא פה ולא עושה את עבודתי!! אם אני מצנזרת:באים בתלונות שזה לא פייר!!! בכ``א,אני כנראה לא בנויה לדברים האלה!! אני יודעת שלא היה בכוונתכם לפגוע,אבל.. בכ``א,תרגישו טוב, תמשיכו להיות אחלה!!! אגב,אני מאמינה שהיות ואני די קשורה פה לפו``צ,לא אוכל בבת אחת לעזוב,ולכן אולי עוד אצפה מהצד,אבל,גם זה עניין של זמן. ו...שבת שלום! כבר מתחילה להתגעגע.. תחתית-שאול.

תחתית יקרה!

קראתי את ההודעה של ארז ואני ממש לא מבינה מה לא מתאים בה לפורום דתיים? הוא שואל שאלות מהותיות מאוד על מציאות הקב``ה בעולם, שאלות שכל אחד מאיתנו שואל את עצמו מדי פעם. לא??? בכל אופן, לא נראה לי שאת צריכה לעלב. ולעניות דעתי, גם לא לראות בפניות של אנשים אלייך כתלונות. נראה לי שאנשים לא עסוקים כל היום בלהתלונן ולקטר, לא להסכים עם דעה של מישהו זה לאו דווקא להתלונן על תיפקודו. בכל אופן, נראה לי שבמקרה הזה, רוב האנשים פה לא הסכימו עם דעתך. אני לא יודעת אם זו סיבה לפרוש, או אולי פשוט סיבה לחשוב שוב על הדברים עצמם... בכל מקרה, לברוח מהפורום בגלל זה ממש לא כדאי. אם את מרגישה שנמאס לך לנהל אותו זה דבר אחד, אבל למה לא להמשיך להשתתף בדיונים שלנו ולהיות איתנו כאן? שתהיה לך שבת שלום ולא להיות עצובה.

אם את שואלת אותי...

ואת לא... אבל בכל זאת... תשימי פס, תצפצפי... על כולם... יש תלונות? שיתלוננו... כשהיית מנהלת היתה לך את כל הזכות למחוק/להוסיף/להעיר ולהחליט מה שייך ומה לא!!! כמו שלכל אחד יש זכות להשתתף בפורום ולהביע דיעה על כל דבר... תמיד יהיה מי שיתלונן ומי שפשוט ``לא ימצא חן בעיניו...`` וכנראה שהיתה לך סיבה מספיק טובה... אם תחתית מצאה לנכון להזהיר מישהו שייחסם או למחוק הודעות זה בגלל זה שהיא חשבה שזה לא מתאים לפורום... אולי היא טעתה - כל בנאדם יכול לטעות, אז מה? ואולי לא... אל תקחו את זה קשה מידי, זה לא שווה את זה זה סה``כ הכל פורום לא ועדה של האו``ם תהנו מזה כל עוד אפשר ותקבלו כל אחד כמו שהוא... שבת שלום:) ~וירטואלית~

מילות פרידה....

בס``ד קשה לי לחשוב איך יראה יומי ללא הריצה המטורפת לעבר המחשב,ללא ההקלדה האינטנסיבית על המקלדת..ללא ה``הייייייייי,תחתיש`` וה``נחון``... קשה לי לחשוב שלא ארוץ לחלוק איתכם חוויות,קשה לי שלא לקרוא את הודעותיכם.. אבל קשה לי גם להיות פה.לא יודעת למה בדיוק,אבל.. אוווף,המילים לא יוצאות כמו שרציתי. בכ``א, אולי הגיע הזמן באמת לפרוש כנפיים ולעוף?, רק רציתי לומר שאני מתנצלת אם במשך היותי בפורום,פגעתי במישהו...מצטערת! שייק:עלי והצליחי! מיקי:תחזור אליהם מהר! ילד:תשמור על העולם!!! וונדר,ינשול,מיסטר קופי,ירוק,מני,אהליבמה,תרנגול,ילדת,אישי,וכל מי ששכחתי..תעשו חיים!! אבל מה שהכי הכי הכי חשוב זה: משמיים,הייתי אמורה להגיע לפורום הזה,על מנת להכיר ולמצוא את אהבת חיי!! לגלות את המלאך שלי,את טורבו שלי,כך שכנראה משמיים גם סיבבו את הדברים כך שאפרוש עכשיו!!! תשמרו על עצמכם,ובעזרת ה` ניפגש בשמחות;-).. אוהבת כל כך, תחו`ש

קשוח

New member
מילות לנפרדת

לעניין הארז ההוא לעניות דעתי אין כל בעיה עם זה אנו לא אתר של נתורי קרתא ומותר לאדם להביע את דעתו כל עוד הוא לא חורג מהמוסכמות כאן לא באים אך לשמוע דברי תורה אלא גם להבין! וארז רצה להבין לעניין הפניות של הציבור כמובן יש צורך להתחשב בפניות אבל עלייך להבין שלא כל מה שיאמרו לך תעשי משני סיבות, א` את אינך עובדת אצל אף אחד מהם ב` וזו סיבה האמיתית דמי בנפשך מה קורה אילו איציק יאמר לך לעשות כך וקשוח יאמר לך הפוך ? איך תרצי את שני הצדדים? לכן אי אפשר תמיד לרצות את כולם אפשר להשתדל ואם למישהו מפריע ארז עד כדי כך אני ממליץ בחום ללכת לפסיכולוג בדחיפות לעניין עזיבתך את הפורום, אינני מבין זו חשיבה נכונה? תקפו אותך פעם אז את נוטשת? את לא יודעת לענות לא? את חייבת שכולם יהיו בצד שלך(וכפי שהסברתי לעייל זה בלתי אפשרי)אני חושב שכדאי לתמשיכי להגיב כמו כולם תהיי כמו כולם תקראי כמו כולם ולא להתפרץ בשעת כעס ולומר ביי כולם אני פורשת הגיע זמני אני חולק עלייך, בכל מקרה עשי את שנוח לך או אם את רוצה שני שם וגלשי פה הלאה איך שאת רואה לנכון ומה שרק לא תעשי אנו מאחלים לך המשך חיים נפלאים וטובים ואם תואילי לחזור תמיד נקבלך בזרעות פתוחות בידידות כנה קשוח

קשוח!

בס``ד מסכימה איתך,אך להזכירך זאת לא הפעם הראשונה שמתקיפים.. דבר שני,אפשר ת`טלפון של הפסיכולוג?? דבר שלישי,בחיים,בחיים אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו,בחיים!!!!מעולם לא ברחתי בשניה שהיה לי קשה,ניסיתי להמשיך עוד ועוד,פשוט לא כייף לי יותר. אין לי שום כוונות לקבל פה רחמים או הודעות שיניעו אותי מלפרוש,לא זאת הסיבה שהשארתי הודעה זו..בכ``א,יש גם צדדים טובים לפרישה:אפשרות להתקדם הלאה...מה גם שלבנתיים יש לי פה מרגל:)...! אקפוץ מידי פעם לבקר(בלי נדר) שבת מבורכת לכולכם!!!!! לאה.:)

תחוש...

באמת אתגעגע אליך.. מקווה שתלא תעמדי בזה ושתחזרי.... היית נפלאה כשהיית פה, ונשארת כזאת. אוהבת נורא נורא (ושטור יקנא), ירוקה.

התרנגול

New member
היי, מה הולך פה???

תסלחי לי מאוד תחו`ש, אבל לא מקובל עלי!!!! סתם, סתם... את באמת עוזבת ת`פורום בגלל מה שאמרו??? אני לא חושב שיש כאן אפילו לא אחד שהתכוון לפגוע. אנשים מנסים להביע את דעתם, וזה לגיטימי (כמו אצל כל אחד שלא מנהל משו. לדוגמא: ``אני במקום שרון, הייתי מזמן...`` או ``אם אני הייתי המנהל, אתה כבר לא היית פה``, וכל מיני כהנה וכהנה אנשים שאוהבים להשתעשע ברעיון של ``אם היתי מנהל``...). בקיצור, תחו`ש יקרה, עוד לא נולד, ולא יוולד הבנאדם שיצליח להוציא את כולם מרוצים ממצב מסוים, ותמיד יהיו ת`אלה שיגידו ``למה לא ככה??`` ``למה לא הפוך??``. לא צריך לקחת את כל אלה ללב, ואני חושב שבכל זאת אנשים מנסים לעורר תשומת לב, ולא לפגוע. אם את רוצה מאוד, אני חושב שהדרך חזרה עוד סלולה בפנייך... תשקלי את זה עודפם, טוב???? שבת שלום וגאולה.... תרנגול

זלדה3

New member
לתחתית שכנתי

היית אחלה וחבל שאת עוזבת... בכל מקרה תעשי את מה שטוב לך נ.ב את עושה קניות לפעמים ...??? אצל הירקן ...?? בי זלדה

חבל

שמעי יקירתי.. אנשים לא תמיד מסכימים ואין מה לעשות תמיד יהיו תלונות אבל חבל שהחלטת לעשות את זה.. אי אפשר להוציא את כולם מרוצים. חבל שנשברת.. ואני בטוח שאף אחד מפה לא רצה לפגוע ובטח לא אני ואם יצא ככה אני ממש מצטער. חבל שאת עוזבת..את באמת היית אחלה מנהלת פה...ואין מה לעשות אנשים לא תמיד מרוצים מכל דבר ותמיד יהיו תלונות. שבת שלום לכולם. ארז

ה-ת-מ-י-ם

New member
ובשביל זה לעזוב??

א- בעית התלונות, עד כמה שאני מבין - ירדה ממך ב- רבין פעם אמר בראיון טלביזיוני, שכאשר שרון תוקף אותו מצד ימין, ושריד תוקף אותו מצד שמאל, זה אומר שהוא בדרך הנכונה ... אז כשמצד אחד תקפו אותך, ומצד שני היללו אותך, תהיי בטוחה שנהגת כשורה. אז תחזרי בך, אם לא למענך, אז למעננו ....

התמ-ים

New member
מצטרף חהנ``ל ...

תח, אל תנטשי אותנו ... הימים חולפים, שנה עוברת, אבל תחתיש, לעולם נשארת (אמן)

ה-תמ-ים

New member
גם אני, הילדון, מצטרף להנ``ל ...

גם אני הקטון לא יכול במשרד לישון כשתחתית מכריזה על פרישה בגלל איזשהי תקרית מבישה כל נושא הפרישה הכאובה נותנת לי נקודה למחשבה ... ואם נצטט את אריק איינשטיין ... הם הורגים עם המילים משחקים בנשמה לאן, אני שואל הלכה האהבה? שברו לו את הלב שברו את הילדה אז בטח שתהיה פה תהיה פה מלחמה ועוד אחד ... שוב עולות צפות השאלות מחפשות בשקט את התשובות התשובות שיספרו אותן זה אותו סיפור ישן נושן וקשה מאוד לחשוב וקשה מאוד לכתוב וקשה מאוד לכאוב וצריך ללמוד עם זה לחיות צריך עם זה לחיות ככה לחיות תח, תקדישי לזה עוד קצת מחשבה ...

צפע

New member
לא!!!!!!!

אל תלכי תחתית!!!!!! זה בגללי? אני אתנהג יפה אני מבטיחה אפילו לא תרגישו שאני חילונית אני לא אקלל ולא כלום רק אל תלכי-אם אין תחתי לי מי לי?!

Mr Coffee

New member
תחתח

תחתח את לא יכולה ככה סתם לעזוב... ואם זה לא ככה סתם אז תסבירי כי יש לי הרגשה שסיבת עזיבתך לא מובנת (לפחות לא לכולם) אני בטוח שזה לא בגלל ה``השמצות`` את מספיק אינטלגנטית כדי לדעת איך להתייחס לזה אם זה קשור לטורבו (שהרי גם הוא עוזב..) אז את שניכם אני לא מבין למרות שאני מנסה להיפך לדעתי אתם צריכים לחשוב על כל האנשים היקרים כאן כי בלעדייך פחות מעניין ובלעדי טורבו... פחות דברי תורה (שזו כבר בעי`ה הלכתית) בכל מקרה ובכל החלטה אני מאחל שתשכילו ותדעו לנווט את חייכם בתבונה... ושכל דבר שתרצו מלמטה יוציאו לפועל מלמעלה.. מחלקת סערה בכוס קפה טביעת דיבה בשוקו ולחמניה ;-*)

zipihersko

New member
תחתיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

מה את עוזבת? לא רק את הפורום, אלא הכל? כמו רבים אחרים אני באמת לא מבינה... אדבר איתך....

נשמות מתוקות שלי!!!!

בס``ד תמיד הייתי חולה עליכם,ותמיד אשאר כך!!! אז ככה, אני פורשת,ןלא בגלל שנפגעתי חלילה,נכון,לרגע חשבתי שזאת הסיבה,שזה מה שאני צריכה לעשות,אבל..כנראה שהבנתי מספר דברים: א)כנראה שלהיות ``נחבא אל הכלים`` זה הדבר הכי הכי הכי חכם לעשות,ולבטח מבטיח הרבה שקט(נפשי ווירטואלי.)אז כנראה שאני הוא לא הטיפוס לנהל את הפורום. ב)כנראה שכל זה היה משמיים,סימן,להראות לי שהגיע הזמן להמשיך הלאה,להחכים מעוד דברים בחיים(לא שמהפורם לא השכלתי,חלילה,``מכל מלמדיי...``)לא פעם דיונים בפורום הצליחו לעורר בי שאלות ומחשבות,היו אף פעמים שכ``כ רציתי לענות לאנשים על שאלתם,אך מצאתי את עצמי בפה פתוח.. מסתבר שעם כל האהבה לדת,ועם כל הרצון הטוב,ישנם עוד המון המון המון דברים שאני לא בקיאה בהם,נכון,אני כ``כ מאמינה,ואני כ``כ משתדלת לשמור על המון דברים ולקיים..אבל תשובות,אפילו לעצמי,קורה שאני לא מוצאת!!! ולכן,אולי הגיע הזמן קצת לצאת החוצה,למקומות בהם אוכל לקבל תשובות..בהם אוכל ללמוד יותר,לעשות משהו למעני! אני מקווה בעז``ה עוד השבוע!!!!לנסוע למדרשה,אתם יודעים,קצת לנקות את הראש,קצת לנשום תורה! כך שכל עניין הפרישה היא בדיוק במקום! אני אוהבת אתכם,ותמיד אוהב... (יאללה,מי ישמע,מרגישה כמו בסוף של ה``טיטאניק``.:)),בקיצור,`סמכו עליי,אני עוד אחזור מידי פעם לראות מה שלומכם,לא תתפטרו ממני כ``כ מהר.. חולה... תחו`ש

ה-ת-מ-י-ם

New member
לפי מה שאת כותבת כאן ...

אין לך שום סיבה לעזוב את הפורום. לחפש תשובות במקום אחר, לא סותר את עצם הכתיבה וההימצאות בפו``צ. אבל זאת החלטה שלך. והכי חשוב בעצם, שאת שלמה איתה. ולחשוב שרק לפני ימים ספורים, ביקשת ממני לשכנע את טורבו שלא לעזוב, ובעצם מי שעוזב, ואפילו קודם, זאת את. עולם קטן ואכזרי :))

הפריק

New member
זה רק מצדיק את התאוריה שלי

בלי כוונה לשובניזם רק בנות אומרות: אנשים! :) ואם לא אז בנות אומרות י ו ת ר

למעלה