אנשים

diday

Member
הייתי מציע לך ללמוד לצלם עם פלש

לא שאני יודע להשתמש במכשיר, אבל אני יכול לזהות אי יכולת שכזו

diday

Member
אם לא הבנת, התכוונתי לכל התמונות

וגם לאחרות שהעלת שטרחתי לפתוח.

enigo

New member
אם לא הבנת, אבי בטוח שהוא צלם נהדר, שולט

בטכניקת הצילום עם פלאש (ובכלל) על בוריה, ואף אחד כאן לא יכול ללמד אותו כלום.
אז חסוך לעצמך את הבלאי במקלדת.

סאמפ

New member
לא שאיכפת לך אבל אולי מישהו ילמד מזה

תנסה לצלם בחשיפה איטית יותר מה 1/200 שלך... תכניס יותר מהאור הסביבתי וזה יראה פחות פלאשי...

בנוסף לצלם באורך מוקד 17 מגובה נמוך למישהו שפותח את הפה זו אחלה דרך להוציא אותו מגוחך... אז אם זאת הייתה הכוונה, כל הכבוד

פחות מ 1/200 לצלם תנועה אוי באמת תגיד לי איך

הצילום שלי הוא ריקודים הופעות ותנועה. אני מאוד רוצה ללמוד לצלם תנועה ב 1/60 אולי יש דרך לצלם תנועה ב 1/15 מוכן ללמוד הכל

סאמפ

New member
וד"א אפשר לצלם ריקודים עם תריס איטי

במיוחד שיש פלאש

מצטער סאמפ אני לא גאון כזה

ולא יודע לצלם תנועה עם תריס איטי. מ שום מה ולמרבה ההפתעה התמונה יוצאת מטושטשת

סאמפ

New member
תמיד אפשר ללמוד, זה לא גאונות

זה לנסות להשתפר כל פעם

אתה טוען שאפשר לצלם תנועה

עם מהירות תריס נמוכה? למעשה אתה טוען שאפשר להקפיא תנועה במהירות תריס נמוכה?. למדת את זה? או ניסית את זה? אני לא מכיר דרך כזו. תלמד אותי בבקשה

סאמפ

New member
אוי באמת

אם היה אפילו אחוז של כנות ורצון ללמוד בהודעה הזו הייתי שמח לתת לך טיפים שאולי יעזרו ואולי לא...

אבל שנינו יודעים שאין כאן שום דבר כזה אז מה הטעם... לפחות הגענו למסקנה שהייתה טעות, גם זה משהו

סאמפ מה רצית שאלמד?

אני לא מבין. רצית שאלמד להקפיא תנועה במהירות תריס נמוכה? אני מנסה להבין אותך ולא מצליח

סאמפ

New member
רציתי שתצלם במהירות נמוכה יותר כדי

שהתמונות שהעלת יהיו יותר נעימות

בלי קשר בגלל שהעלת טענה לא קשורה לתמונות של אנשים סטטים (אוי נו אני מצלם תנועה) אמרתי לך שאפשר לצלם ריקודים גם עם מהירות תריס נמוכה... במיוחד עם פלאש...

לא רוצה ולא מצפה שתלמד כלום, עברנו את השלב הזה כבר

אתה בטוח שאפשר לצלם במועדון ריקודים

שזה מה שאני עושה רקדנים מקצועיים במהירות תריס נמוכה? איך למדת לעשות את זה? תעזוב שצילמתי את ה6 תמונות הסטטיות שיש לי. 650 תמונות אחרות זו הופעה וריקודים

סאמפ

New member
כן אני בטוח

כשהתעסקתי בצילום במועדונים היינו עושים את זה הרבה כדי להכניס את אווירת המסיבה לתמונה... הדרך תלויה בתנאים שיש לך...

תלך פעם למסיבה לא בתשלום ותנסה, תחשוב על הפלאש כגורם שיקפיא לך את התנועה תנסה להיות דינאמי עם המצלמה ותשחק עם זה, יהיו הרבה תמונות לא טובות אבל ככה לומדים

אני לא יודע איזה 650 תמונות יש לך וזה לא עניין אותי... התמונות שהעלת הן התמונות שקיבלו תגובה ונענו בזלזול צפוי... אבל כמו שאמרתי זה יותר לטובת מי שכן רוצה לנסות ופחות אלייך...

למעלה