אנשים!

אנשים! ../images/Emo9.gif ../images/Emo32.gif ../images/Emo107.gif

קודם כל, אני מצטערת שפתחתי עוד שירשור
, פשוט השרשור הזה לא קשור לשני ולא רציתי סתם להידחף... אז, אני רוצה להודיע (כמובן ברשותך אמא...) על פתיחת: פורום שיין ווסט!! כמובן, לא בתפוז לצערי..
אבל הוא בגופ! שמתי
שהיו כמה שהתלהבו משיינו'ש שלי אז חשבתי שיהיה נחמד להודיע פה.. אז אתן מוזמנות בננות מתוקות!! בואו לדבר על החתיך המושלם! בינתיים אני די בדד שם (אולי 4 אנשים) אז בואו פליז לשעשע אותי קצת... יש קישור למטה, ואם זה לא יעבוד אז תכנסו דרך הפורומים בגופ לפורום שיין ווסט... אוהבת
אממ לי, אם נראה לך שזה לא בסדר שרשמתי פה, אז תמחקי...

קוקיטה

New member
אם כבר אז יש לי שאלה!

קודם כל מזל''ט על פתיחת הפורום אבל!!! מישי יודעת איך אני גורמת לכך שיגיע היום שיהיה לצ'אד פורום בתפוז?!?! והאם יש לו פורום במקום אחר?!?! תנקס מראש!

תתחדשי!!!../images/Emo105.gif

מזל טוב!!
בהצלחה!
ואלה.. אם את רוצה לפתוח פורום לצ'אד את צריכה למלא טופס בקשה לפורום (תחפשי קישור לזה בפורום משוב בתפוז או משו כזה)... ואין לי מושג אם יש לו פורום במקומות שונים

shira245

New member
תתחדשי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo50.gif..../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif

LillipooT

New member
בוודאי שזה בסדר! ../images/Emo60.gif

בהצלחה בפורום!
וואי... פורום לצ'אד.... מושלם
אני בעד!

קוקיטה

New member
אולי במקרה יש לכם רעיון למי תהיה

המנהלת של הפורום?!?!?! כאילו הייתי רוצה אבל אני לא מתה על לתת לתפוז את כל הפרטים שלי...אז אם למישי בא שתגיד!!

shira245

New member
ממ לא יודעת..אבל פורום לצאד?!ואלה,

אולי נפתח פורום לצ'אד ורודריגו
חח לא יודע בקשר מי ירצה להיות מנהל אבל אני יבוא לבקר!

קוקיטה

New member
עוד אחת?!?!?

באיזה שהוא שרשור קודם עוד מישי אמרה שהיא מכירה אותו!!!! למה רק לכם מותר?!?! :( גם אני רוצה רודיגו! טוב בנתיים! ספרי ספרי! מה? מו? מי?

taltoli

New member
חחחח

זה גם היה אני.... הוא היה המדריך שלי בגנ"ע הוא ממש חמוד!!!!! ומצחיק!!!

קוקיטה

New member
מה זה גנ''ע??!?!?!?!?!!?!?!?

שהוא חמוד אני יודעת! כולם יודעים!!!! מה זה גנ''ע?!?!!?!?!?!?! אינ מצטערת אני פשוט מאושרת למצוא אנשים שמכירים אותו!חחחחח

קוקיטה

New member
אוי הקנאה הקנאה.....

איזה כיף לךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifסליחה על הבורות...

מי זה רודריגו שכולן מדברות עליו?!?!?

קוקיטה

New member
../images/Emo9.gifרודריגו......../images/Emo99.gif

זה אחד מ''קחי אותי שרון''...טוב לא סתם אחד!! אחד מקסים ומאוד מאוד חמוד! ושרון...ברוב טיפשותה זרקה אותו...

קוקיטה

New member
*נמסה*

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2725238,00.html הנה! עכשיו לעולם לא תהיי בורה יותר! טוב....לא בקשר לרודריגו לפחות....

LillipooT

New member
הוא היה מדריך שלך?! ../images/Emo60.gif

בגדנ"ע ?!?! אני בשוווווווק!! את רצינית?? ואני לא שואלת כי אני מתלהבת ממנו או משהו כזה.. (לא לסכול אותי בקשה
) זה פשוט ממש גאוני חח.. זה מבדר אותי

למעלה