אנשים תעזרו לי אני לא רוצה קרבי

אנשים תעזרו לי אני לא רוצה קרבי

התגייסתי אתמול ורוצים לשים אותי בהנדסה קרבית .... ואני פשוט לא רוצה קרבי בטירוף... עכשיו תשמעו משו .. ישבתי שם בבקום והתחלתי לדבר עם אחד .. והוא אמר לי שחבר שלו קיבל פרופיל 45 מהעובדה שהמרפק שלו מתקפל לצד השני קצת ... ומה אצלי גם ככה.. הראתי לו את המרפק שלי הוא אמר לי שככה בדיוק זה אצל החבר שלו ויעני נהייתי שמח כי יכול להיות אני אקבל 45 אבל מה .. אין לי מושג מה להגיד לאורטופד .. יש לי תור אליו ביום ראשון ואני לא יודע מה להגיד .. אני יראה לו ת´יד והוא יגיד "כן ו.." .... ואני חייב למצוא משו להגיד לו אחים שלי תעזרו לי בבקשה...

Ufin

New member
אז תמצא את האחד, שידבר עם חבר שלו

ואם לא אז תמציא כל מיני תירוצים למה אתה לא יכול להסתדר אם היד שלך מתקפלת לשני הצדדים(חחח... גדול)

אחי הוא היה בבקום..

אין סיכוי למצוא אותו ... והיד שלי באמת מתקלפת זה לא צחוק .. רק שההוא אמר לי להראות אותה לאורטופד והוא ישר יתן לי 45 (הוא אומר ככה חבר שלו עשה)... אבל מה אם הוא לא יתן לי .. כוס אמק אני לא רוצה הנדסה קרבית ........ תעזרוו לי למצוא מה להגיד

bazzz

New member
אני בעיקרון לא אוהב לעזור למשתמטים

כמוך1!!! אבל אם אתה באמת לא רוצה חבל סתם שתסבול קיצור תגיד לו ששברת את היד או משהו בסגנון ולא אמרת בהתחלה לצבא או משהו בסגנון יש לי חבר ששבר את היד וכשהוא מישר את היד בוא נגיד את זה ככה שהוא לא ממש יכול ליישר אותה עד הסוף אבל הורידו לו רק עד 72 אז לא יודע מה ייסגר איתך

תכנס שנייה

אני יגיד ששברתי ת´יד והוא לא יבקש ממני שום הוכחות ? הוא יעשה לי רנטגן ויראו שלא שברתי, אני יודע מה .... אמרתי לרופא שיש לי כאבים אבל לא נראה לי שזה יעזור מספיק.. אחי אני הגשתי כמה התשים ויש לי באמת בעיות בבית . אני חי רק עם אמא שלי ויש לנו בקושי כסף לחיות והצבא החרא הזה לא קיבל את ההתש שלי ככה שאני חייב למצוא דרך אחרת להיות ג´ובניק ולעבוד בערב ...

Ufin

New member
יש רק פתרון אחד

או שניים בעצם... אחד: תבכה אצל הרופא תגיד שאתה לא יכול לעשות כלום שתיים:תעשה בעיות הבהרה: אני גם לא אוהב לעזור לכאלה שרוצים לצאת, אבל רק אם זה מטעמי פינוק, אם לבחור יש בעיות, צריך לעזור לו

אחי לא יכול לבכות סתם אחי

ואני מדבר בעיקר על העובדה שההוא אמר לי בקשר למרפק שלי וחוץ מזה אני צמחוני .. איך זה יפגע בי בצבא ?

.המוסד

New member
יא טמבל אחד, תגיד שיש לך כאבי

תופת כל פעם שאתה מחזיק משהו טיפה כבד

חשבתי על זה ומה אם הוא יגיד

לי "ואיך חיית עם זה עד היום ? " מה אני יענה לו שלא הרמתי כלום עד עכשיו ..............

בטעות שלחתי ת´הודעה ההיא פעמיים

אחי לא ייתכן שחייתי עם זה ככה וחוץ מזה הוא ישאל למה לא הודעתי על זה קודם לצבא ?

.המוסד

New member
התחיילת כבר?

אם כן, כנראה שסחבת משהו, תגיד שעכשיו עם העומס אתה מרגיש את זה ואם לא חברי, לך לקרבי, לא תתחרט

חשבתי על זה ומה אם הוא יגיד

לי "ואיך חיית עם זה עד היום ? " מה אני יענה לו שלא הרמתי כלום עד עכשיו ..............

מה משתמטים???

דיי נשבר הזין לא לכולם מתאים קרבי... לא כולם גברים כלים שאקלים כמוך שהולכים רק לשייטת סיירת מטכל... אתה רוצה להעיק על מישהו לך תעיק על הדוסים שבכלל לא מתגייסים, לא על מי שמתגייס ולא מתאים לו קרבי.

NirFrifeld

New member
אם כבר מדברים פה על פרופיל אז....

לפני יומיים בערך ההיתי בצו הראשון שלי!!! ושם קיבלתי פרופיל82 בלי שום סעיף פוסל או איזה ליקוי!!! עכשיו שאלתי למה אני לא יכול לקבל 97 אז הרופא הראשי שם אמר לי בגלל שיש נקודת חן על הגב+פלטפוס! אני כמעט התפוצצתי לו שם בצחוק בפנים קטלק אתם מאמינים הוא הוריד לי ל82 רק בגלל הנקודות חן על הגב איזה קטע יאללה!!! בקיצור אני מחכה לעצות שיוכלו לעזור לי לעלות את הפרופיל ל97!!! אגב איזה קטע אני רוצה לעלות את הפרופיל וההוא{שכחתי את השם}מת להוריד אותו!!

.המוסד

New member
אולי תעשו החלפות

אבל האמת איני מאמין שבגלל הנקודה הורידו לך, אלא בגלל הפלטפוס, בכל מקרה מותר לך לערער על הפרופיל הרופאי מהמיום שקיבלת אותו עד היום שתשתחרר אז תשאל תרופא מה יקרה אם כך וכך, אם יעלה לך הפרופיל רק אם תעלם לה הנקודה, אז תדע שיש אלף ניתוחים כאלו לייזר וכאלו מיני זבל שיורידו לך אותם בצ´יק

למעלה