אנשים שמבינים ברסיברים חייב עזרה

Justin

New member
אנשים שמבינים ברסיברים חייב עזרה

אז ככה מה זה אומר : " רסיבר דולבי-דיגיטל AC-3 ו- DTS הספק במצב Surround : 5x80 וואט מעבד אות דיגיטלי ( 24-bit-DSP ) טיונר דיגיטלי FM /AM עם 30 תחנות קבועות ו- RDS אפשרות לכיוון אוטומטי או כיוון ידני ישיר לכל תדר מצב שמע מיוחד Digital Cinema Sound בעל 3 מצבים 12 מצבי שמע קבועים כניסות :3 אודיו/וידאו, 1 קואקסיאלית , 1 אופטית יציאות : 1 אודיו/וידאו, 1 מוניטור יציאה לסאב-וופר שקע אוזניות שלט רחוק צבע: שחור בלבד מידות : 30.4 X 14.5 X 43 ( עומקX גובהX רוחב) משקל : 7.2 ק"ג. " אני ממש לא מבין בדברים האלה מדובר על סוני STR-DE475 זאת מערכת שעד כה מורכבת מהרסיבר של LG מהדיוטי פרי (ממש מבסוט) ורמקולים לא משהו שישודרגו בקרוב והכ בחדר שינה הקטנטן שלי לא חייב משהו מפוצץ מתחלק לסרטים ומוזיקה 50 - 50 מה אתם אומרים בסביבות 1500 שווה הרסיבר הזה ?

שוקי.

New member
כבר שאלתה

וקיבלתה תשובות.אתה חושבשאם תציף את הפורום באותה שאלה יענו יותר?

Justin

New member
אז ככה

בעיקרון התשובה היא לא אבל השרשור שאתה מתכוון אליו יצא כמעין שיחה ביני לבין אלון שהיה נחמד מספיק לעזור לי כשמתי לב שא חד לא עונה לי שם שלחתי לו מסר אישי כדי להמשיך את ההתיעצות לא לעיני כך מההודעה שפרסמתי קודם לא כלכך היה ניתן להבין מה בעצם שאלתי ומה אני מחפש ולכן חשבתי שאם אני אפרסם את השאלה בנוסח אחר אולי יוכלו יותר אנשים לעזור לי עכשיו אם זה מפריע לך שאני שואל שאלה אני ממש מצטער וזה לא כאילו הצפתי את הפורום וסה"כ אני די חדש פה ואם כבר גררת את עצמך לרשום הודעה יכלת אולי לנסות לעזור (זאת במידה שאתה יכול)

jalon

New member
קרא את השרשורים הבאים

אם מישהו הצליח להשיג את ה-675 של SONY ב-1900 ש"ח - זו נשמעת לי עסקה מוצלחת יותר מה-475 ב-1500. ולעניין מה ששאלת בהודעה האישית: קודם כל, עדיף לדעתי לדבר דרך הפורום ולא בהודעות אישיות - כך אנשים יוכלו להפיק תועלת בעתיד מהשאלות והתשובות שעלו. אם התקציב שלך הוא בעצם רק 1500 ש"ח, ואתה מתעקש על רסיבר קולנוע ביתי שאינו מיד שניה, אולי ה-SONY הנ"ל יתאים לך. תזכור שאתה לא שמעת אותו, ומי שכן שמע (ודעתו בהחלט נחשבת כאן בפורום) אמר שהוא טוב בקולנוע ביתי אבל גרוע וחלול במוזיקה. גם את זה כדאי לקחת בחשבון. בתקציב שלך, ואולי במעט יותר ממנו, אתה יכול לנסות להשיג את ה-DENON AVR-1601. זה דגם ישן יחסית של DENON שאמור להמכר בסביבות התקציב שלך, ומוערך יותר מבחינה מוסיקלית מהאלטרנטיבות במסגרת התקציב. ההבדל בינו לבין הדגם החדש הוא שולי - מעגל של DOLBY PRO-LOGIC 2, שנותן צליל היקפי בשידורי סטריאו. לא משהו ששווה את ההפרש של ה-500-600 ש"ח בינו לבין הדגם הישן.

Raffael

New member
לא חושב ששווה לך...

להשקיע 1500 ש"ח ולשדרג את הרסיבר שיש לך ברסיבר הזה. ההבדל ביניהם לא שווה, לעניות דעתי ( לא שמעתי את שניהם ) סכום כזה. אתה גם מציין שאתה מרוצה מה LG שלך, אז למה לשדרג לרסיבר שהוא אולי מעט טוב יותר, אבל יאלץ אותך להפרד מסכום מכובד?

Justin

New member
רפאל לא הבנת כיום אין לי רסיבר

לפני שבוע קניתי DVD של LG והוא מחובר למערכת מיני עד שיהיה לי רסיבר ד"א אני כולה נער בן 18 שמצא עבודה טובה ומשפצר את החדר שלא תקבלו רושם של אחד שבונה סלון לקולנוע ביתי ועוד שאלה קטנה עד כמה גרועה איכות הסאונד של מוזיה בסוני הנ"ל אתה יודע הכל יחסי עד היום השתמשתי במגבר ישן של AKAI בלי סטריאו אפילו מלפני 15 שנים ולא היו לי תלונות רציניות אז אני מאמין שהסוני יספק לי את כל מה שאני מבקש ואפילו מעבר

Raffael

New member
Justin, לא הסברת...

איך אפשר להבין אחרת משפט כזה : "... זאת מערכת שעד כה מורכבת מהרסיבר של LG מהדיוטי פרי ... " ? לא חשוב. הסוני הוא בהחלט אפשרות עבורך ברמת המחיר הזו. בכל מקרה הוא יהיה קפיצה ענקית ברמת הסאונד ממה שיש לך היום. כמו שאמרת, הכל יחסי ומה שנשמע לארחים רע עשוי להשמע נפלא לאוזניך. אין כאן חוקים וכולם חייבים להתחיל ממשהו. קח את עצמך לסיבוב בחנויות שמוכרות את הסוני ורסיברים אחרים. קח שניים - שלושה דיסקים שאתה מכיר ואוהב ולך להקשיב. יתכן שתגלה ששווה לך לעבוד עוד קצת ולחסוך למשהו יקר יותר. יתכן שתגלה שקשה לך להתאפק יום נוסף לפני הקניה והסוני ומקביליו הם מעל ומעבר לדרישותיך. באותה הזדמנות, הקשב גם לרמקולים. בדוק מה עומד במסגרת התקציב שלך. קח איתך פנקס ועט. כתוב לעצמך את רשמייך ואת כל המחירים. חזור לכאן עם העדפות ומחירים ותקבל עצות להמשך. בהצלחה.

Justin

New member
וואלה בכיף

בחיים לא ענו לי תשובה כלכך מספקת וכלכך ממצה תודה רבה לך עכשיו אם יש לי בעיות אני אדע למי לפנות ודרך אגב הכוונה שלי במשפט הלא מובן הייתה לרשום DVD של LG כנראה התפלק לי לא נורא בכל מקרה תודה רבה

jalon

New member
ותזכור שמה שהכי חשוב זה הרמקולים!

אם חשבת על 1500 ש"ח לרסיבר ומצאת משהו בתקציב הזה - לך על זה. את היתרה תשקיע ברמקולים. שלא יצא שהשקעת עוד 500 ש"ח ברסיבר טוב יותר, וקנית רמקולים פלסטיקיים מגעילים ב-1000 ש"ח ל-6 רמקולים.

Justin

New member
איך הרמקולים הבאים

ELTAX STAR5.1 או SONY SA-VE225 אלה פשוט צמד רמקולם שנמכרים בדיוטיפרי ב 200$ עיתון גאג´טס עשה עליהם כתבה והמלי עליהם בחום

פיליפ 00

New member
ילדי הקט - תשובות לשאלותיך

לגבי המפרט שציינת של הרסיבר סוני - הוא סטנדרטי לחלוטין, למעט דבר אחד שהותיר בי חלחלה לא קטנה. אמנם הרסיבר מלא בכל טוב (לפחות על הנייר, אבל בטח גם במציאות) וכל זאת ב-7.2 ק"ג בלבד? יש לי רסיבר סוני מ-2-3 דורות אחורה, הרבה פחות FEATURES, הספק יותר נמוך (בהתחשב בעובדה שהוא לא מגביר 5 ערוצים) והוא שוקל יותר מכפליים, ולא - לא מדובר באיזה דגם על. ידוע שמה שמוסיף את מירב המשקל הם רכיבי ההגברה (מעגל של DTS שוקל מקסימום חצי גרם של ג´וק), וכנראה זאת הפשרה הגדולה של הרסיבר - וכפי שאמרו מי ששמעו אותו, ההגברה בהחלט לא מן המשובחות. אין ספק שעל פני המערכת מיני שיש לך עכשיו מדובר בקפיצה גדולה מאד בכל קטגוריה - כולל הגברה. אבל חבל שלאחר כמה חודשים, אחרי שיעבור בך שלב הפעירות, תרגיש שההגברה לא מספקת אותך. לדעתי עדיף לך ללכת על דגם מעט יותר טוב של סוני - או של חברה אחרת. בקשר לרמקולים שציינת - מדובר ברמקולים הבסיסיים ביותר. ה-ELTAX ככל הנראה איום בכל קנה מידה. הסוני הם לבטח הדגם הדל ביותר של החברה - אמנם פחות גרוע מהאלטקס, אבל מאד לא מרשים גם כן. אני אישית ממליץ לך קודם כל לחשוב על שני רמקולים קדמיים סבירים - ואחר כך על הסראונדים. אבל אם התקציב שלך לוחץ אותך ואתה גם חייב סראונדים תנסה לחפש סט סביר של סוני וכדומה. אם לא, וכך עדיף - תקנה רמקולים בשלבים. יש לציין שאם תקנה את אחד הרמקולים שציינת - החשיבות של איכות ההגברה מאד לא משמעותית - ולכן גם מגבר לא מצטיין כמו ה-475 צריך להספיק. לגבי ההמלצות של גאג´טס, תשאיר אותם לג´אגטס ותשמע את הרמקולים בעצמך. לך תדע מה עומד מאחורי התשבוחות שלהם, או מי בדיוק שמע אותם ומה הוא מבין בתחום. פיליפ.

oryw

New member
למה איום פיליפ???זה לא PC...אבל../images/Emo8.gif

הפעם אני מסכים איתך... אורי

למעלה