אנשים שלי...כנסו שנייה...(בבקשה

אנשים שלי...כנסו שנייה...(בבקשה../images/Emo13.gif

אממ אנ'לא מכירה אפחד מכם...כמה חבר'ה אנחנו פה...בערך..? בן כמה כל אחד...שכל אחד יצגיד את עצמו ויגיד מאיפה הוא בן כמה וכלזה.. (אם בא לכם כמובן)

ofirush 14

New member
למה לא?

אני אופיר, בת 13 וקצת מכרמיאל. אמממ...יש בדף הקודם (או בדף הזה) שרשור היכרות עם מלא מלא שאלות, שאני חושבת שרק שני אנשים ענו עליו...אם זה בסדר מבחינת הנוכחים פה (שאני מקווה שהם **עדיין** נוכחים פה) אני אעתיק אותו ונעשה אותו מחדש...מה אתם אומרים?

אופירוש שכנתי..../images/Emo3.gif

גמני מכרמיאל..איזה בצפר את!? ו..כן...תעתיקי את זה לפה אם בא לך!

Anabel74

New member
../images/Emo45.gif

אנשים מצטערת שלא יוצא לי לכתוב הרבה אני בתהליך של מעבר דירה ולא תמיד מול אינטרנט...אך מבטיחה שבקרוב הכל יסתדר
חוץ מזה אופיר כל הכבוד על דחיפת הפורום קדימה ובכלל לכל מי שמשתתף ודואג לפורום שלנו. תודה לכם!

ofirush 14

New member
חחח אין בעד מה...אבל הפורום בכל

זאת, עם כל הדחיפות שאנחנו נותנים לו...הוא לא נדחף קדימה! נדמה כאילו כולם נטשו אותו!

חחחח אל תדאגו

אופירוש..אנחנו נעורר אותו אל תדאגי...בכל זאת אנחנו כרמיאליות..את יודעת...
...חח סתם..

ofirush 14

New member
את מכרמיאל?! **בשוק**

אממ טוב, הנה השאלון ו..בהודעה הבאה יהיו התשובות שלי. אם את (או כל מי שהולך לענות) רוצה אז שיוסיף עוד כמה שאלות 1.שם: 2.גיל: 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ): 4.צבע עיניים: 5.צבע שיער: 6.גובה: 7.מצבך הארוני: 8.פירסינגים: 9.קעקועים: 10.משקפיים: 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך: 12.שפות שאתה מדבר/לומד: 13.תכונות טובות שלך: 14.תכונות רעות שלך: 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? 6.מה מפחיד אותך? 7.מה מרתק אותך? 8.מה מעציב אותך? 9.מה משמח אותך? שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? 2.מה הארוחה החלומית שלך? 3.מה אתה שותה במהלך היום? 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? 5.קפה או תה: 6.סוכר או סוכרזית: 7.מלח או פלפל: 8.פלאפל או שווארמה: 9.פיתה או לאפה: 10.סמי או סוסו: 11.אחמד או סלים: 12.מועדון או בית קפה: 13.פאב או דאנס בר: 14.תאטרון או ז'אן דארק 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? 3.מעשה נועז שעשית? 4.מעשה טפשי שעשית? 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? 8.מה יש לך מתחת למיטה? 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: 10. מה סקסי בעיניך? 11. מה רומנטי בעיניך? 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? מהשאלון של ברנרד פיבו בערוץ 8 : 1.מה היא המילה האהובה עליך? 2.מה היא המילה השנואה עליך? 3.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? 4.מה "מכבה" (טורן אוף אבל לא כזה =)) אותך? 5.מה היא הקללה האהובה עליך? 6.איזה קול/רעש אתה אוהב? 7.איזה קול/רעש אתה שונא? 8.איך היית רוצה שאלוהים יקבל אותך בגן עדן? 9.גלידה – בכוס או בוופל? 10. שוקו או וניל? 11. חוף או הרים? 12. לישון או לקום? 13. שקיעה או זריחה? 14. לילה או יום? 15. בזבזן או חסכן? 16. קור או חום? 17. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? 18. הכוס – חצי מלאה או חצי ריקה? 19. ברגע זה ממש – אם מי היית רוצה להיות ואיפה? 20. למי אתה מתגעגע? 21. את מי היית לוקח לאי בודד? האם אי פעם 1.הכרת את תחנת המשטרה מבפנוכו? 2.פחדת מהחושך? 3.עשית משהו מסוכן? מה? 4.יצאת/שכבת עם יותר מפרטנר אחד ב"ז? 5.בכית בסרט? 6.אמרת "אני אוהב אותך"? 7.שיקרת כשאמרת את מה שכתוב בשאלה 6? 8.הופעת בעירום בציבור? 9.קיימת אקט מיני כלשהוא במקום ציבורי? לאחרונה 1.האדם האחרון שראית: 2.האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון: 3.האדם האחרון שהתקשר אליך: 4.האדם האחרון שאמרת לו "אני אוהב אותך" 5.האדם האחרון שישן במיטה שלך: ולסיכום: 1.מה האירוע הבא בלו"ז שלך? 2.צביקה הדר או צביקה פיק? 3.הראל מויאל או הראל סקעת? 4.האם אתה חושב שמישהו יקרא את השאלון בכלל? 5.האם יש משהו שאתה רוצה למסור לכל האנשים הנחמדים מאוד שיקראו את התשובות שלך? 6.האם אתה מאמין שהשאלון היה בזבוז זמן משווע? 7.האם צחקת בשעה שקראת את המבוא לשעשועון הכרות זה?

ofirush 14

New member
והנה התשובות שלי

5 (אפשר גם יותר, אפשר גם פחות) סיבות למה אתה אוהב לקום בבוקר:כדי לשמוע מוזיקה, ללכת לצופים (שאף אחד לא יצחק!!) ו...ממ..כדי לנגן בגיטרה...וכדי להרגיש חיה. 5 סיבות למה אתה לא אוהב לקום בבוקר:בית ספר!!!!!!!!1 להקות/אמנים:הוו...רק בשביל התשובה כתבתי את השאלה מממ..אמרסון לייק אנד פאלמר, יוריה היפ, דיפ פרפל, לד זפלין, דה דורס, ריינבואו, גראנד פאנק, ג'ימי הנדריקס, אוי פאק...שכחתי את כולם! בקיצור, אלה שבחתימה ועוד כמה שאין לי כוח לכתוב. שירים שגרמו לך לחשוב הרבה:סטרווי טו האוון-לד זפלין. לאקי מן-אמרסון לייק אנד פאלמר. ו...בנג בנג!!! שאין לי מושג של מי זה... דברים שתמשיך לעשות כל החיים:לנגן על גיטרה, לקרוא, לכתוב, לאהוב חיות. מנגן על כלי נגינה? אם כן על איזה?גיטרהההההההה חיה/ות אהובה/ות:כלבים, סוסים, וזהו
קיץ, חורף, אביב או סתיו?כמובן שחורף יום או לילה?כמובן שלילה אזור עירוני או אזור כפרי?כמובן שכפרי מהו/ם הפחד/ים הכי גדול/ים שלך? הפחד הכי גדול שלי הוא ממחלות ומוות.. חלום/ות: הוו..לפגוש את כל אלה מהלהקות/אמנים (שנשארו בחיים), להיות ג'ימי הנדריקס/ג'ימי פייג'/ריצ'י בלקמור הבאה...ו...ממ..לחיות באושר מאכלים אהובים: פיצה, פסטה, תפוחי אדמה, ו...גלידה נחשבת...? שתייה אהובה:מים סוג/י סרט/ים: אימה, מתח, וכל דבר שהוא סרט איכותי. גם קצת קומדיות, אלא אם הן טיפשיות ומפגרות. מהם הדברים שאתה הכי אוהב בחדר?מיטה, מחשב, גיטרה וסאני... תכונות בולטות בך:עקשנות, יכולת מנהיגות ו...אבו! תעזור לי!!! אם היו נותנים לך לבקש שלוש משאלות, מה היית מבקש? 1.לפגוש את כל הלהקות/אמנים שלי. 2.מממ...שלום בעולם. 3.עוד שלוש משאלות! 1.שם:אופיר 2.גיל:13 וחצי כמעט 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ):נקבה 4.צבע עיניים: חום 5.צבע שיער: חום 6.גובה: אני לא באמת יודעת, אבל די גבוהה 7.מצבך הארוני: אהה...הא? 8.פירסינגים: אוזן נחשב? 9.קעקועים: לא 10.משקפיים: לא 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך: מסנג'ר:eek:[email protected] 12.שפות שאתה מדבר/לומד:לומדת ערבית ואנגלית...אוף! ויודעת גם קצת הולנדית, גרמנית, צרפתית, רוסית, וכולי... 13.תכונות טובות שלך: עקשנות...אם יש לי מטרה אני לא אוותר, ו...אהבתי לבעלי חיים. 14.תכונות רעות שלך: עקשנות? 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: אח שלי!!!!
וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? מורידה את סאני מהרגליים שלי 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? קוראת... 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? "סאני...תפסיקי לנשוך לי את הרגל!!! את רוצה שאני אתקע לך מקל בעין?!" **פיס אנד לאב אין דה וורלד** 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? אמא שלי 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? לישון 6.מה מפחיד אותך? עניתי על זה כבר... 7.מה מרתק אותך? הרפתקאות...וגיטרות!!!! 8.מה מעציב אותך? מחלות...רעב...מלחמה...מוות...הוו 9.מה משמח אותך? הכל חוץ מזה (כמעט) ולראות אנשים מאושרים! שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? אוכל טעים 2.מה הארוחה החלומית שלך? ארוחה טעימה 3.מה אתה שותה במהלך היום? מים 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? 5.קפה או תה: תה 6.סוכר או סוכרזית: סוכר 7.מלח או פלפל: פלפל 8.פלאפל או שווארמה: איכ... 9.פיתה או לאפה: פיתה! 10.סמי או סוסו: סמי 11.אחמד או סלים: לא זה ולא זה...אני מעדיפה את מוחמד!! 12.מועדון או בית קפה: בית קפה 13.פאב או דאנס בר: פאב 14.תאטרון או ז'אן דארק לא זה ולא זה? למרות שאני אוהבת את הסיפור על ז'אן דארק. 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: אף אחד... אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? צריך להמציא מוטו כדי שיהיה אחד... 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? תורמת לקהילה, משקיעה בבנק ונהנית מהריבית, וכמובן....קונה המון המון המון גיטרותתתתתתת 3.מעשה נועז שעשית? אמממ...הייתי בטיול בצופים וכמעט נהרגתי בגלל המסלול?!?! 4.מעשה טפשי שעשית? גרמתי בטעות לכלבה שלי להתקע בקיר. זו לא אשמתי!! היא רצה אחרי ולא שמה לב שיש קיר..אז היא נתקעה בו... 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: אני תמיד קוראת לכלבה שלי ומועכת אותה ואומרת לה "קישקישיצה שלי!!!" ואז אני מעיפה אותה ואומרת "לכי מפה כבר!" 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? גרמניה, צרפת (פעמיים), בלגיה ושוויץ 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? סקוטלנד 8.מה יש לך מתחת למיטה? שערות של סאני... 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: עיניים 10. מה סקסי בעיניך? לא יודעת... 11. מה רומנטי בעיניך? לא יודעת... 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? שנות השבעים!! להקות...אמנים...פעם...יאיי!!! 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? דמות שמתה או חיה? חיה אז כל הלהקות והאמנים...ומתים...כל אלה שמתו מבניהם. 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? לא יודעת...אולי...היכולת לעוף? מהשאלון של ברנרד פיבו בערוץ 8 : 1.מה היא המילה האהובה עליך? ברגע זה-טוסיק!!! 2.מה היא המילה השנואה עליך? לחי 3.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? 4.מה "מכבה" (טורן אוף אבל לא כזה =)) אותך? 5.מה היא הקללה האהובה עליך? אממ...אין לי בדיוק אחת כזו... 6.איזה קול/רעש אתה אוהב? של כריות אצבעות של כלב שנוגעות בריצפה, ורעש של גיטרה, כמובן. אהה ורעש של גשם... 7.איזה קול/רעש אתה שונא? טרקטור, מקדחה!!! 8.איך היית רוצה שאלוהים יקבל אותך בגן עדן? לא יודעת...מממ..יגיד לי ברוכה הבאה? 9.גלידה – בכוס או בוופל? וואפל!!!! 10. שוקו או וניל? וניל 11. חוף או הרים? הרים!!!! 12. לישון או לקום? לישון 13. שקיעה או זריחה? שקיעה 14. לילה או יום? לילה 15. בזבזן או חסכן? באמצע.. 16. קור או חום? קור!!! חום זה פיכסה.. 17. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מרגשות... 18. הכוס – חצי מלאה או חצי ריקה? לא יודעת. היא חצי מלאה או ריקה? 19. ברגע זה ממש – אם מי היית רוצה להיות ואיפה? לא יודעת. 20. למי אתה מתגעגע? 21. את מי היית לוקח לאי בודד? סאני. האם אי פעם 1.הכרת את תחנת המשטרה מבפנוכו? לא. 2.פחדת מהחושך? לא יודעת..לא זוכרת... 3.עשית משהו מסוכן? מה? לא משהו יותר מידי מסוכן 4.יצאת/שכבת עם יותר מפרטנר אחד ב"ז? 5.בכית בסרט? לא 6.אמרת "אני אוהב אותך"? כן...לסאני... 7.שיקרת כשאמרת את מה שכתוב בשאלה 6? לא. 8.הופעת בעירום בציבור? לא. 9.קיימת אקט מיני כלשהוא במקום ציבורי? איכ. לא. לאחרונה 1.האדם האחרון שראית: אמא 2.האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון: אני לא זוכרת... 3.האדם האחרון שהתקשר אליך: אני גם לא זוכרת... 4.האדם האחרון שאמרת לו "אני אוהב אותך" לא זוכרת..=/ 5.האדם האחרון שישן במיטה שלך: סאני נחשבת? היא מאוד אנושית... ולסיכום: 1.מה האירוע הבא בלו"ז שלך? לנסוע 2.צביקה הדר או צביקה פיק? שניהם לא. 3.הראל מויאל או הראל סקעת? איכ!!!! 4.האם אתה חושב שמישהו יקרא את השאלון בכלל? כן...מקווה... 5.האם יש משהו שאתה רוצה למסור לכל האנשים הנחמדים מאוד שיקראו את התשובות שלך? אתם נחמדים!!!! 6.האם אתה מאמין שהשאלון היה בזבוז זמן משווע? לא 7.האם צחקת בשעה שקראת את המבוא לשעשועון הכרות זה? הא?

חחחחחחח אופירוש..

חחחחחחחחח גם לי זה קרה עם הכלב שלי....הוא רץ אחריי ונתקע בקיר חחחח (או שאני מתבלבלת וזה קרה לי עם כלב אחר חעחעחע)

ווע ווע חתיכת שאלון...

וכן מאמי אני מכרמיאל... אממ הייתי אומרת שקצת נסחפנו עם השאלון...חח רק ביקשתי גיל ומאיפה חחח אז ככה: שם-מיכל גיל-15 וחצי מין-מסתבר שאני בת.. עיניים-דבש שיער-לא ברור עדיין...לפעמים רואים ת'חינה...ולפעמים זה נראה חום.. גובה-1.56 ואני יפסיק פה כי אין לי כח להמשיך לכתוב חח...וזה יותר מדיי ארוך יהיה אם אני ימשיך...

280388

New member
שלי....

1.שם: אלי 2.גיל:16.5 (מחר) 3.מין: זכר 4.צבע עיניים: חום 5.צבע שיער: חום כהה 6.גובה:168 7.מצבך הארוני: בסדר. 8.פירסינגים: NON 9.קעקועים: NON 10.משקפיים:היו בכיתה א', בכיתה ח-ט הייתי צריך, שיפרתי ת'ראיה, נשאר רק חצי צלינדר. 11.אייסיקיו או מסנג'ר: מסרים\\דוא"ל ONLY 12.שפות שאתה מדבר/לומד: עברית, אנגלית, רוסית, יש עוד איזה עשר שפות שאני יודע בכל אחת איזה 10-20 מילים. 13.תכונות טובות שלך: לא מכיר אצלי כאלה. 14.תכונות רעות שלך: נקמן, חסר רחמים, מופרע במיקצת (מבריז מחצי מהשיעורים, בא ללא תלבושת אחידה לבי"ס...) 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: קוף, מה שמוכיח את תאוריית דרווין, לא שאני מעמין בה. וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? נזכר איזה יום היום. 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? מתחבר לרייקי. 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? שצריך לבו לבי"ס ): 4.מי הבן אדם הראשון שראית היום: את אמא. 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? בכיף. 6.מה מפחיד אותך? לא כדאי לכם לדעת. 7.מה מרתק אותך? הלא נודע, מקומות חדשים, אקשן... 8.מה מעציב אותך? האנשים,משתמשים במשעבי טבע ולא בצורה הנכונה..... 9.מה משמח אותך? כמעט הכל, אני שמח מטבעי. שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? דבש 2.מה הארוחה החלומית שלך? ייקח לי דף שלם לכתוב..... 3.מה אתה שותה במהלך היום? מיים, מיצים קרים (בקיץ) או תה פירות בחורף. 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? קאגור. 5.קפה או תה: תה פירות, אין קפאין. 6.סוכר או סוכרזית: סוכר! 7.מלח או פלפל: טלוי למה??? 9.פיתה או לאפה: פיתה. 10.סמי או סוסו: מי אלה? 11.אחמד או סלים: סלים ידיד שלי מהשכונה. 12.מועדון או בית קפה: תלוי לאיזו מטרה. 13.פאב או דאנס בר:דאנס קלאב. 14.תאטרון או ז'אן דארק: ?! מה הקשר? 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: שניהם. אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? "are u crazy or what? - I M a WHAT!" 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? קופץ על כולם בשמחה, מנשק ומחבק.... 3.מעשה נועז שעשית? התחלתי לנשום. 4.מעשה טפשי שעשית? הצעתי חברות לילדה שאני בקושי מכיר. 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: לנשום, לאכול.... 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? כן באוקראינה (נולדתי שם), ברוסיה 8 שעות, בבודפשט 5 שעות. 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? יפן, אנגליה ארה"ב..... 8.מה יש לך מתחת למיטה? מפלצות אין, גירשתי אותן. 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: העיניים. 10. מה סקסי בעיניך? העיניים. 11. מה רומנטי בעיניך? מה לא..... 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? כמה מליוני שנים אחורה, היו אז מאגים. 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? הרבה. 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? טלפאטיה וטלקינזיס. מהשאלון של ברנרד פיבו בערוץ 8 : 1.מה היא המילה האהובה עליך? אלקטרופיקאציה. 2.מה היא המילה השנואה עליך? עב"מ= עבודה במתמטיקה. 3.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? מוזיקה. 4.מה "מכבה" (טורן אוף אבל לא כזה =)) אותך? שיעור כימיה. 5.מה היא הקללה האהובה עליך? **************** (מצונזר) 6.איזה קול/רעש אתה אוהב? גרגור של חתולים.. 7.איזה קול/רעש אתה שונא? צלצול של תחילת השיעור. 8.איך היית רוצה שאלוהים יקבל אותך בגן עדן? למה שיקבל אותי. 9.גלידה – בכוס או בוופל? לא משנה. 10. שוקו או וניל? שוקו. 11. חוף או הרים? הרים 12. לישון או לקום? לישון. 13. שקיעה או זריחה? שקיעה. 14. לילה או יום? לילה. 15. בזבזן או חסכן? חסכן. 16. קור או חום? קור! 17. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מרגשות 18. הכוס – חצי מלאה או חצי ריקה? חצי מלאה. 19. ברגע זה ממש – אם מי היית רוצה להיות ואיפה? עם כל החברה בהרים. 20. למי אתה מתגעגע? הרבה. 21. את מי היית לוקח לאי בודד? קשה להחליט יש לפחות 8 מועמדים ומועמדת אחת (אמא). האם אי פעם 1.הכרת את תחנת המשטרה מבפנוכו? כן, הלכתי להגיש תלונה. 2.פחדת מהחושך? לא בדיוק. 3.עשית משהו מסוכן? מה? הדבר האחרון, ניסיתי לצלול לעומק במפל השחור בזוויתן. 4.יצאת/שכבת עם יותר מפרטנר אחד ב"ז? עדיין לא, אם אחד כן. 5.בכית בסרט? כן. 6.אמרת "אני אוהב אותך"? כן. 7.שיקרת כשאמרת את מה שכתוב בשאלה 6? כן. 8.הופעת בעירום בציבור? כן. 9.קיימת אקט מיני כלשהוא במקום ציבורי? רוצה, אך עוד לא. לאחרונה 1.האדם האחרון שראית: אמא. 2.האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון: חבר שלי. 3.האדם האחרון שהתקשר אליך: אותו החבר. 4.האדם האחרון שאמרת לו "אני אוהב אותך": אמא. 5.האדם האחרון שישן במיטה שלך: חוץ ממני, אחותי, נרדמה כשצפתה בTV ולסיכום: 1.מה האירוע הבא בלו"ז שלך? אין לי לו"ז 2.צביקה הדר או צביקה פיק? פיק. 3.הראל מויאל או הראל סקעת? לא אכפת. 4.האם אתה חושב שמישהו יקרא את השאלון בכלל? כן, אני. 5.האם יש משהו שאתה רוצה למסור לכל האנשים הנחמדים מאוד שיקראו את התשובות שלך? אם יש שאלות לגבי התגובות או תגובות, תגיבו, וכמובן תודה. 6.האם אתה מאמין שהשאלון היה בזבוז זמן משווע? לא. 7.האם צחקת בשעה שקראת את המבוא לשעשועון הכרות זה?לא. ועוד תשובות * עיר: עכו. * יש חיה בבית? אם כן איזו? כן חתולה. * 5 (אפשר גם יותר, אפשר גם פחות) סיבות למה אתה אוהב לקום בבוקר: סיוטים, חברים, מוזיקה... (בבוקר יעלו עוד דברים). * 5 סיבות למה אתה לא אוהב לקום בבוקר: בי"ס, שעון מעורר, ריבים עם ההורים (לפעמים יש גם כאלה, גיל הטיפשעשרה מה לעשות...). * להקות/אמנים: ארה, אניגמה, 3 דורס רוון, EVANECENCE, יש עוד הרבה, אין במיוחד משהו שאני אוהב, כל הליריקס הטובים, והמוזיקה הטובה (אפשר גם רק אחד מהשניים). שירים שגרמו לך לחשוב הרבה: השירים של אניגמה ושל ארה, right before your eys, Numb.... דברים שתמשיך לעשות כל החיים: רייקי, רפואה אלטרנטיבית, להיות אני, וכמובן לחיות. מנגן על כלי נגינה? אם כן על איזה? גיטרה קצת. חיה/ות אהובה/ות: כל החיות. קיץ, חורף, אביב או סתיו? לא קיץ. יום או לילה? לילה אזור עירוני או אזור כפרי? כפרי. חלום/ות: להיות הא-דפט. סוג/י סרט/ים: פרודיות, קומדיות, אקשן, מתח. מהם הדברים שאתה הכי אוהב בחדר? שולחן, מחשב. אם היו נותנים לך לבקש שלוש משאלות, מה היית מבקש? להיות א-דפט, מספיק לי.

Mystics

New member
זורם כמה שיהיה לי כוח עם השאלון...

1.שם: ברק 2.גיל: עוד חודשיים פחות יום - 20 3.מין: זכר כמובן.. 4.צבע עיניים: חום 5.צבע שיער: חום 6.גובה: 190 7.מצבך הארוני: לא לפירוט 8.פירסינגים: 2 + אחד ז"ל... אחד בלשון ואחד מתחת ללשון, בזמנו לפני שנפל ונסתם - 2 מתחת ללשון. 9.קעקועים: לא 10.משקפיים: Ya 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך: 499124 icq ולא חולה על שיחות נפש באיציק - מעדיף טלפון. 12.שפות שאתה מדבר/לומד: עברית אנגלית... 13.תכונות טובות שלך: מכיר טוב טוב את החסרונות שלי. 14.תכונות רעות שלך: תלוי במצב רוח. 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: אח שלי. :) וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? מצחצח שיניים 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? לא קבוע. 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? איזה יום מחורבן (תסלחו לי) הולך להיות לי - וצדקתי... צבא זה לא חיים קלים תמיד) 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? אבא 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? בילויים ומנוחה! 6.מה מפחיד אותך? רק אני מפחיד את עצמי 7.מה מרתק אותך? מחשבים ומיסטיקה 8.מה מעציב אותך? קשה להבין את זה, אבל לדבר עם מישהו "לא חכם" או מטומטם זה מעציב אותי 9.מה משמח אותך? כל דבר שאני רוצה ומשיג, משמח אותי... שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? ג'אנק פוד 2.מה הארוחה החלומית שלך? - 3.מה אתה שותה במהלך היום? בעיקר קולה, בעבודה (צבא) מים 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? שיתוק או בשמו החדש "אישתו של בן-לאדן שזה שוט של ייגר אבסינט ואפטר שוק. 5.קפה או תה: קפה (שחור) 6.סוכר או סוכרזית: בוכר 7.מלח או פלפל:מלח 8.פלאפל או שווארמה: שווארמה 9.פיתה או לאפה: לאפה 10.סמי או סוסו: - 11.אחמד או סלים: - 12.מועדון או בית קפה: בית קפה. 13.פאב או דאנס בר: פאב 14.תאטרון או ז'אן דארק: - 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: - אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? קשה לי להיות צנוע שאני הטוב ביותר! 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? מחזיר להורים הרבה שאני חייב להם. 3.מעשה נועז שעשית? לא לפורום... 4.מעשה טפשי שעשית? שהייתי קטן (כיתה ו') הצפתי את בית ספר. 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: - 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? הייתי בהרבה מקומות, בעיקר בארה"ב שגרתי שם 3 שנים. 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? רוצה וב"ה גם אעבור לשם - ניו זילנד. 8.מה יש לך מתחת למיטה? מצעים. :) 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: בטן\ישבן 10. מה סקסי בעיניך? בחורה שנראית טוב גם בלי איפור... 11. מה רומנטי בעיניך? חוף הים בחורף!!! 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? דור אחד מעלי, הדור שראה הכי הרבה תהפוכות. 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? - 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? כישרון למידה מהשאלון של ברנרד פיבו בערוץ 8 : 1.מה היא המילה האהובה עליך? לא מצליח לעלות אחת כזו. 2.מה היא המילה השנואה עליך? כנ"ל 3.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? שקרים 4.מה "מכבה" (טורן אוף אבל לא כזה =)) אותך? - 5.מה היא הקללה האהובה עליך? לא לפורום... 6.איזה קול/רעש אתה אוהב? סולו גיטרה חשמלית 7.איזה קול/רעש אתה שונא? רעש מונוטוני 8.איך היית רוצה שאלוהים יקבל אותך בגן עדן? כמו שאני 9.גלידה – בכוס או בוופל? וופל 10. שוקו או וניל? וניל 11. חוף או הרים? חוף 12. לישון או לקום? לישון 13. שקיעה או זריחה? שקיעה 14. לילה או יום? לילה!!!!!! 15. בזבזן או חסכן? בזבזן 16. קור או חום? קור 17. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מרגשות לאללה! 18. הכוס – חצי מלאה או חצי ריקה? תלוי במצב, לרוב המלאה 19. ברגע זה ממש – אם מי היית רוצה להיות ואיפה? מליונר באמבטיה... 20. למי אתה מתגעגע? לאהבה שהייתה לי פעם ואכזבה אותי. 21. את מי היית לוקח לאי בודד? את החבר הכי טוב שלי. האם אי פעם 1.הכרת את תחנת המשטרה מבפנוכו? כן. 2.פחדת מהחושך? לא 3.עשית משהו מסוכן? מה? עשיתי כמה - לא משהו רציני 4.יצאת/שכבת עם יותר מפרטנר אחד ב"ז? :) 5.בכית בסרט? no 6.אמרת "אני אוהב אותך"? כמובן 7.שיקרת כשאמרת את מה שכתוב בשאלה 6? לא 8.הופעת בעירום בציבור? לא 9.קיימת אקט מיני כלשהוא במקום ציבורי? אכן. לאחרונה 1.האדם האחרון שראית: אחותי 2.האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון: חבר שלי 3.האדם האחרון שהתקשר אליך: ידידה מאד טובה 4.האדם האחרון שאמרת לו "אני אוהב אותך": חברה שלי לשעבר, עבר הרבה זמן... 5.האדם האחרון שישן במיטה שלך: סתם מישהי שרצתה אותי, סיפור ארוך. ולסיכום: 1.מה האירוע הבא בלו"ז שלך? להתקלח... 2.צביקה הדר או צביקה פיק? הדר 3.הראל מויאל או הראל סקעת? לא רואה TV כמעט בכלל, לא מתעניין בשניהם. 4.האם אתה חושב שמישהו יקרא את השאלון בכלל? 1 לפחות כן. 5.האם יש משהו שאתה רוצה למסור לכל האנשים הנחמדים מאוד שיקראו את התשובות שלך? אם אתם חושבים שאתם מכירים אותי עכשיו אתם טועים. 6.האם אתה מאמין שהשאלון היה בזבוז זמן משווע? אמת! 7.האם צחקת בשעה שקראת את המבוא לשעשועון הכרות זה? לא

280388

New member
עם ברק עמוד חשמל, אז אני הטורבינה,

אני מפיק חשמל סטתי מאד טוב. אני מתחשמל מכל דבר אפשרי, אפילו מה-USB.

למעלה