אנשים.. שאלה לכולם!!

nitZaPrayTion

New member
אנשים.. שאלה לכולם!!

אם הייתם יכולים לראות מישו מהסידרה שאתם הכי אוהבים (בואו נלך על רנדי וגייל, כי הם הפייבוריטס של הרוב כאן..) מה הייתם שואלים אותם? כאילו היה לך שאלה 1 ויחידה לשאול אותם.. מה זה היה?

maayan15

New member
מה הייתי שואלת את גייל?.....

וקודם כל אני מדגישה- לא את רנדי את גייל! בוא נחשוב... שאלה אחת..... האם תשכב איתי?

ayaliar

Well-known member
האם מעיין מחליפה מחנה?!

האם היא סוף סוף הבינה שגייל הוא אחד מפלאי הטבע?! אני המומה. אני מניחה שהייתי שואלת את גייל אם זה מביך אותו להתנשק עם גברים. אני מניחה שמגעיל זה כבר לא כי הוא התרגל

ayaliar

Well-known member
או שהיא תמיד ידעה?

את מהשונאות של ג´סטין לא?

lolly1

New member
המממממממממ

מעיין-אני איתך! אפשר בתורות??.............

סילביא

New member
הייתי

שואלת את גייל.... איך זה לעשות סצנות סקס עם רנדי , ואם הוא מוכן שאני החליף אותו תמורת תשלום סמלי או שוחד מיני ( הרי עם גייל יש לי סיכוי לשוחד מיני) אה כן, ולמען שלום בית בפורום, הייתי שואלת אותו אחת ולתמיד האם לצמיד שלו יש רקע שחור או שזה העור שלו...זה היה חוסך איזה 1000 שרשורים לשבוע את רנדי:....לא הייתי שואלת כלום.... רק להסתכל עליו ...

maayan15

New member
החליפה מחנה?

את חולה או משהו? מעיין (אוהבת לדבר בגוף שלישי) הייתה מאוהבת בבריאן קיני (זה פשוט הולך טוה עם השם משפחה שלו) מהפרסומות- את זוכרת? ARE YOU COMING OR GOING OR COMING AND THAN GOINGֱ.... מאז, מהמשפא הזה... ומהרגע שנחתו עיניי על פרק 2 (שהיה הפרק הראשון שראיתי)_ כבר ידעתי על שנאתי לנער הבלונדיני המעצבן שנראה כמו ברווז (תודה למכשפה על הניסוח).... וכבר ידעתי שבשבילי בריאן הוא האחד.. יקירי, אהובי, מותק רציני, מניאק מהמם, חולה עליו.....חוץ מזה- תגידי אף פעם לא ראית את החתימה שלי... היא אומרת הכל.. לדעתי.... (חוץ מזה שלא היה לי איך להוסיף- אני שונאת את ג´סטין!!!).... בקיצור, לא- לא החלפתי מחנה, תמיד שנאתי את ג´סטין ותמיד אהבתי (ותמיד אוהב) את בריאן קיני... אהבתי אותו לפני שאתן זכרתן את השם שלו... (משהו אומר לי שהתחלתי עכשיו ויכוח רציני...)... ולחתימה שלי- שימי לב לכתוב-

maayan15

New member
אני דורשת יחס!

שמישהו יכתוב שהוא מבין שלא החלפתי מחנה ושתמיד הייתי באותו מחנה!

ayaliar

Well-known member
אני מתנצלת מעמקי נשמתי

פשוט אני זוכרת שיש פה כמה שונאים לג´סטין וכמה שחולות עליו אז אני די מבולבלת ולרגע...לרגע אחד בלבד בלבלתי אותך עם מעריצותיו הנלהבות של ג´סטין. ראית שלקח לי 2 דקות להבין שאני עייפה ולא מרוכזת
בבקשהההה תסלחי לי, אני לא אעשה את זה שוב.

maayan15

New member
נו טוב..... באופן חד פעמי....

אני סולחת... אבל בבקשה שהבלבול הזה לא ייקרה שוב... זה מכניס אותי לחרדות.. אוליי לא ציינתי מספיק שאני שונאת את ג´סטין?...פשוט.. את לא הכרת אותי אז אבל... לפני שטסתי לחו"ל כל הודעה שלי הייתה מלווה בכמה ירידות על ג´סטין... וביקשו ממני להפסיק אז הפסקתי.. ואז טסתי... ועכשיו חזרתי... ואני משתדלת להיות הגיונית- למרות שנאתי העזה לבלונדיני הקטן.... ואת הכנסת אותי לפאניקה.... בכל מקרה, זה לא משנה.... גם לך יש נדודי שינה אה?

ayaliar

Well-known member
אני חזרתי מהעבודה לא מזמן

ובקרוב אני אלך לישון

אני הייתי שואלת...

אני הייתי שואלת את גייל איך זה לעשות סקס עם רנדי, ואם הוא היה מוכן לשכב איתי במקומו!!!

למעלה