אנשים שאבדו

אנשים שאבדו

אולי טוב להם אבל למה הם לא אומרים שטוב להם? הנאבדים : ליאנה ריי ניאו30 אותנטית מתנה משמיים שיר69 ברלה25 שרוך אוי אברוך נירילי lovebeing כל המוצא מתבקש להחזיר.

natalyv1

New member
כל יום אני שואלת את עצמי למה לעזאזל

אנשים נעלמים. כי טוב להם,כי רע להם,כי נמאס להם,כי הם מוצאים משהו אחר. למה להכנס לחיים של בן אדם,ואח"כ פשוט להעלם למה???????????????

את צודקת!!!

גם את זה אני שואלת!! כאילו בשביל מה?? בשביל להעביר את הזמן?? אני מתגעגעת לכולם..

ברלה25

New member
נראה לך שטוב לי חחחחחחחחח

יהיה טוב רק שאני יעוף מהעולם הזה, נמאס לי ואין לי מה להגיד אבל תודה על האכפתיות אולי אלה שעזבו הרגישו צורך להיות כאן תקופה מסויימת ולהמשיך הלאה או שאולי נפגעו ממשהו כאן, אני לא מדברת עלי

תודה שנזכרתם.

חן חן תרגישו טוב. בהצלחה לכולם ובפעם הבאה- כשמישהוא נותן את הנשמה כאן- ונעלם, אולי כדאי שתחשבו שגם לו יש רגשות. זהו. אין טעם לדשדש בזה יותר, רק תבינו שלהיות קשובים זה לא לענות בשרשורים בכמה מילים ולצאת ידי חובה, זה הרבה מעבר לזה. זה להבין שמי שעומד מולך הוא גם אדם, עם כל מה שכרוך בכך. לדעת להגיד תודה, לדעת לענות לפניות ולא לענות רק שבא, להעביר אנושיות לא רק בקלישאות או בבלבול מוח דתי, זה חשוב בחיים. ככה לא מאבדים אנשים. והמבין יבין. למעט ילי ופיץ.

שיר69

New member
../images/Emo25.gif

חיה ונושמת. וטוב לראות שגם את. ולא, לא טוב לי. האמת, שממש ממש ממש מסריח. אוהבת. אותך.

למעלה