אנשים עשיתי זאת...

אנשים עשיתי זאת...

הסברתי למפקדת שלי תמצב כתבתי לה תכול בתור מכתב שקשה לי ואני רוצה קב"ן שנימאס לי מההפרעות אכילה האלה,שהגוף שלי כבר דוחה אוכל לבד הייתי בטוחה שהיא תיבהל.. אבל לא רק שהיא לא ניבהלה... היא תמכה בי המון,הופתעתי מאוד מהתגובה,היא אמרה לי אין בעיה היא תמיד בשבילי אם אני צריכה אותה,היא אמרה שהיא בקשר טוב עם הקב"ן והיא עצמה תתקשר אליו מחר לפלא האישי ותדבר איתו,שיעזור לי בכול,ודואגת תמיד שאני ישתה משהו מתוק,אלוהים באמת לא ציפיתי,בקיצור עכשיו ירד לי אבן מהלב למרות שרק המפקדת יודעת זה מצוין!!!! עכשיו יש עוד בעיה איך בכלל אני יגיד לקב"ן מה הבעיה הוא ישאל למה הגעתי מה אני ישר יתחיל בזה עיזרו לי מה להגיד איך להגיד תודה, אני.
 

*GormE*

New member
את ממש לא צריכה להקשיב לנו

למה כדאי לך להגיד לקב"ן תגידי לו מה המחשבות שלך, מה הבעיות שלך, מה שאת רוצה לשתף אותו באותו רגע. המפקדת שלך נשמעת ממש מקסימה תעריכי את ההתחשבות הזאתי שלה, רוב החיילים מקבלים מפקדים איומים וחולי שליטה שלא יחשבו לחצי שניה על החיילים שלהם
 

ArsaWhat

New member
שיהיה בהצלחה, נסי לקרוא ב

פורום תמיכה נפשית חיילים בתפוז, יש עוד אנשים במצבך.
 

grivos

New member
אל תדאגי..

הקב"ן יתחיל במלא שאלות בקשר למשפחה שלך ולחיים שלך (משהו כמו 20 דקות של זיוני שכל) אחר כך הוא יגיע לבעיה שלך וישאל איך הוא יכול לעזור לך, כדי לראות את התגובה שלך.. עכשיו, אני לא יודע מה את רוצה (21, 45 או משהו אחר) אבל צריך לדעת איך לדבר עם הקב"ן בהתאם למטרה שלך..זה מאד חשוב! תכתבי מה המטרה שלך ואני ינסה לעזור..
 
למעלה