אנשים, מלכלכים על Iron Maiden

Shmilkiyahoo

New member
אנשים, מלכלכים על Iron Maiden

אנשים, מלכלכים על Iron Maiden בפורום תפוז משוב, אני חושב שיהיה זה נכון לגשת לפורום ולתת בראש לכל המלכלכים. הנה הודעה לדוגמא

l o s t

New member
LOL

הבן אדם בן 24 והוא אוהב קיילי משהו ? ! רק מצחיק לשמוע על זה ... הכי אהבתי ת´קטע שהוא אומר שאנשים ששומעים(אוהבים) מטאל הם טיפשים ... רק כדי להוכיח משהו ... אני שומע מטאל ואני בנוער מתקדם בחשבון ויש לי אולי בגרות ביוד ... ואני שומע . Zimmers hole behemoth nightwish iced earth iron maiden iron savior Amorphis paradise lost my dying bride whispring forest lake of tears וזהו ...

l o s t

New member
אהה וגם שחר היה בזה והוא עשה בגרות

בחשבון ביוד .... שחר החצי תימני ....

ואני לעומת זאת במחוננים...

וכנראה גם עושה 5 יחידות במתמטיקה. ורוב המטאליסטים שאני מכיר בבצפר שלי מכיתות מחוננים. אבל העיקר אנחנו מטומטמים...

גבררררררר.

לא יודע מי המציא את כל העניין הזה שמטאליסטים אמורים להיות אינטיליגנטים.

מטאליסטים הם תמיד אינטלגנטים!

ועכשיו תרים ת´ווליום בגיטרה ל11

LivinGDeaD

New member
שאלה לא קשורה ללוסט...

בקשר לדיסק של וויספרינג פורסט: אממ את/ה יודע/ת מה סדר השירים בדיסק: Of Shadows And Pale Light שלהם? כי מסתבר שכנראה מה שהם נתנו בדארק ליריקס יכול להיות לא נכון...

ריב מיותר לגמרי ערכתם שם

עם בן אדם שלא זו בלבד שאינו יודע לא את ימינו ולא את שמאלו במטאל משום סוג,אלא שהוא גם אדם בוגר לגמרי שטעמו האישי רחב דיו כדי להרחיב את קיילי מינוג(מינו,מינוג,שתזדיין בכל מקרה) ואותה בלבד.על מה יש לריב כאן?זה כמו לנהל דיון משפטי עם תלמיד כתה א´.

Arnavoth

New member
ממש הצחקת אותי שם!

סת זה סתם אנשים עם גיטרות וצרחות וקלידים שעושים טרלהלהל ומתופף שעושה טהטהטהטה זהו רוקו באחת מהיציאות הטובות יותר!

למעלה