אנשים מאיפה אתם?

אנשים מאיפה אתם?

סתם עלה לי רעיון לעשות שירשור שבו כל אחד יכתוב מאיפה הוא... ואני רוצה גם לנצל את השרשור לסקר מה אתם מחפשים בבן הזוג?-לכתוב את כל התכונות שנראות בעיניכם חשובות לענות בהמוניכם!

Nick Master

New member
מגיב ראשון../images/Emo13.gif

מאיפה אני? מרמלה..
מכירים? מה אני מחפש בבת זוג..אממ.. בעיקר שתאהב לאהוב.. ובעצם שאר הדברים לא הכי חשובים לי

Katy Cat

New member
חולון

מה אני מחפשת? טוב לב, חוכמה, חוש הומור, שיראה בסדר, שידע להקשיב, שידע לחבק.. לא יודעת קשה להגיד כי אני לא מחפשת... כבר מצאתי!

BloodyRose

New member
נתניה (בהכחשה)

התכונות? עיניים יפות, ידיים חמות בחורף, חוש הומור, לא רציני מדי אבל לא שטותניקי, שידע להיות אנרגטי אבל שידע מתי להירגע, שלא יהיה לחוץ, שיאהב אותי, שיראה שהוא אוהב אותי. וכשחושבים על זה... שומדבר לא מיוחד...

אני מירושלים ו...

אני מירושלים... ואני מחפשת הרבה אבל בעיקר חוש הומור.. מי שיגרום לי לחייך ולצחוק בעצם יעשה את כל העבודה! אני אוהבת כאלה שמתלבשים יפה...יענו משקיעים בעצמם... ובמיוחד יש לי קטע עם נעלי vans או adidas וזהו שפשוט ידע להקשיב לאהוב ולהפתיע! אני חייבת מישהו ספונטני כי אני ממש לא....אז צריך איזון...
אה ואני מאמינה בגורל אהבה ממבט ראשון... שהכל כתוב בכוכבים...

Butterfly L

New member
חולון

מחפשת? אני מחפשת קודם כל לפני הכל אופי טוב! ואחר כך שיהיה רומנטי! ולא ערסווט שאוהב כדורגל ומגעיל כזה! וגם שיהיה לו יופי למרות שאת זה אני מחשיבה אחרון!

כבר אמרתי שחולון זאת עיר אינטרנט?

אם לא אז אני אומר עכשיו =) נראה לי שהרוב פה מחולון לא שזה רע (;

אני

טל, מאזור המרכז.. אני מחפשת.. מישהוא שיקבל בהבנה ובאהבה את התקפי העצבנות והאי סבלנות שיש לי.. וכמובן שיחייך, ושיהיה בעל שיער שחור כזה פרוע אם אפשר :)

למעלה