אנשים לאן נעלמה מריה

פ ר פ ר 18

New member
אנשים לאן נעלמה מריה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מריה את שם
אנחנו אוהבים אותך

NaDaV18

New member
מריה לדעתי.....

הלכה לה לחטיבה..ליום הראשון ללימודים היא לא שובתת

ש ק ד ב ת

New member
מ../images/Emo23.gifר../images/Emo23.gifי../images/Emo23.gif

טוב, אז אני רק רוצה לשלוח
ולהגיד..שאנחנו פה בכל מקרה.... אם בכל זאת תרגישי צורך לכתוב .... יש בך כוח ילדה... לפעמים צריך לנוח בשביל לגלות אותו.... מאמינה בך....
שקד

מריה12

New member
אני פה..

התחלתי לימודים.. לא שובתת.. למרות שגם חטיבות שובתות בערים אחרות.. בזמן האחרון, אין לי מצב רוח לכלום. ביום הראשון ללימודים, אתמול, היתי מחורפנת (כמו תמיד
) ואני וחברה שלי החלטנו לדחוף אחת את השניה במסדרון (בזמן הסיור שהמחנכת המפגרת שלי עשתה לנו) והריצפה היתה חלקה במסדרוןועוד עם נעלי העקב שלי היה חלק לאללה! הינו די מאחורה, וחברה שלי דחפה אותי חזק מידי והיתחלקתי ונפלתי, זה לא כאב, זה גם לא החלק הנורא שבזה, החלק הנורא הוא, שנפלתי ליד אחד שהיתי דלוקה עליו.. וזה מפדח! כמובן שיהיה לי מצב רוח טוב מאוד, אז ניקרעתי מיצחוק כשאני עוד על הריצפה, וכל מי שראה את זה גם ניקרע מיצחוק.. ואז המורה המפגרת שלי שמעה רעש, אני כבר היתי על הרגליים, והיא צעקה על חברה שלי כי היא לא יכלה להפסיק ליצחוק.. טוב לא נורא אם הוא לא ישים עלי בגלל הנפילה הזאת שילך *******!!! אבל נכון ריצ´רד, זה שסיפרתי לכם עליו, שראיתי אותו במסיבה... אז גיליתי שהוא לא בביצפר שלי, הוא עבר לאורט.. ועכשיו הסיכוי היחיד שלי להשלים איתו, זה עם אני יעבור לשכונה שלו, ואמא שלי חושבת על זה, כי הוא רוצה לשם, אבל יש אפשרות לעוד שכונה, שהיא בכלל רחוקה משם.. טוב אז פרקתי הכל..

למעלה