אנשים! כנסו לפה- משהו נחמד

אנשים! כנסו לפה- משהו נחמד

בפורום מעריצים של שרה, עשו השוואה בין המראה של שרה בפרמיירה של "סקובי דו" וקיילי מינוג בטקס ה VMA שנערך לפני כמה ימים. אני חושבת שהן דומות בטירוף (לא בפרצוף, אבל בבגדים שהן לבשו, אפילו קצת בצורה של השיער... וכמובן ששתיהן נשים קטנות
). קישור . תחכו שהתמונות יעלו בהודעה הראשונה בת´רד. נ.ב: יש לי היום יומולדת. איזה כיף
(2.9)

nAm250

New member
ראיתי

את התמונה של שמ"ג ממזמן והיום ראיתי את של קיילי וישר קישרתי בין שתיהן והן נראו לי דומות נורא

האמת היא

שכשראיתי את קיילי ב VMA, משהו היה נראה לי מוכר, אבל לא הצלחתי לקשר מאיפה. עד שראיתי את זה, ונורא התלהבתי

peace and Mor

New member
מזל-טוב!!! ו...

זה באמת דומה.... חוץ מהעובדה שלקיילי קצת חתכו בד מאמצע השמלה... ומהלמעלה של החולצה-גופייה-מה שזה לא יהיה.. נו.. טוב... זו קיילי מינוג...

Buffy1

New member
מזל טוב! ../images/Emo24.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif

עד 120, הרבה אושר ועושר, בריאות וכושר
בת כמה את? בקשר לתמונות, באמת הן נראות קצת דומות
השמלות שהן לובשות אופנתיות, ונראה לי שראיתי עוד סלבריטאיות שלובשות שמלות בסגנון הזה.

talrv

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo20.gif

buffstar

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo28.gifמזל טוב

idan3k

New member
../images/Emo65.gif ../images/Emo49.gif ../images/Emo77.gif ../images/Emo65.gif

../images/Emo49.gif ../images/Emo140.gif ../images/Emo171.gif

קיילי מינוג ושרה מישל גלר? מכחישה כל קשר. ואל.

תודה לכולכם ../images/Emo39.gif ../images/Emo51.gif ../images/Emo9.gif

ולמי ששאל(ה)- אני בת 15.
ובקשר לשרה וקיילי- זה לא הקשר היחיד שלהן
למרות שאני באמת לא חושבת שהן דומות (אלא רק מזכירות אחת את השניה בתמונות הספציפיות האלה). זה ידוע ששרה מעריצה את קיילי... עוד לא הצלחתי להבין למה, אבל כל אחד טעמו ודעתו...

מה?! ../images/Emo12.gif

זה הכל קונספירציה של שונאי באפי, מנסים לחבב על שרה מישל גלר "מלכת פופ" אולי לקיילי יש מה להעריץ בשרה, אבל לא ההפך.. בעע..
ואל.

חחח

מה לעשות- זה נכון. שרה אמרה את זה בראיונות לא פעם ולא פעמיים- שהיא אוהבת את קיילי (וגם את המוזיקה שלה!!!, אבל אני לא אכנס לזה מחשש לפגיעה בכאלה שכן אוהבים את קיילי ו/או המוזיקה שלה- כידוע, אסור להחפיש אף אחד בתפוז, אז אני לא אחרוג מהחוקים
). בכלל יש לה משהו עם אוסטרליות, כידוע היא גם מאוד אוהבת את ניקול קידמן.
אה כן, היא גם אוהבת את אוסטרליה עצמה. כמעט שכחתי.

חלילה להכפיש..

אבל אם יש דרך אחרת לבטא את חוסר הערכתי לזמרת זו, נקבי באחת.. ניקול קידמן, מילא, אוסטרליה, מילא, ארץ יפה. אבל שמישהו יוציא לה את קיילי מהראש! הגיע הזמן למכר אותה לרוק כבד. ואל.

max2k

New member
../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif../images/Emo77.gif

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!1

למעלה