אנשים כועסים עליי בגלל אלישיב ? - ארוך

restored

New member
אנשים כועסים עליי בגלל אלישיב ? - ארוך

אז הנה מה ומי שאלישיב הוא (או עומד להיות "היה") - מנהיג של קהילה, מעין עם בתוך עם. פוסק הדור. קהילה שהפכה לפרזיטית. קהילה שלא תורמת לבטחון המדינה ולא לכלכלת המדינה. אזרחי אותה קהילה הם מחולקים למיעוט נורמטיבי ורוב גדול במיוחד שחי מקיצבאות ומנחיל את זה לילדיהם. אזרחי אותה קהילה מדירים נשים, בפועל, ולעיתים גם בקול. אזרחי אותה קהילה מפלים בין אשכנזים למזרחים. אזרחי אותה קהילה בזים למדינה שנותנת להם חומר (קיצבאות ובטחון) . אזרחי אותה קהילה חיים מכסף שחור . אזרחי אותה קהילה מזניחים את אזרחי אותה קהילה, ומעלים לרמת כמו-אל אנשים כמו אלישיב. אזרחי אותה קהילה דורשים, ומבזים ומצפצפים על החוק. 45% אזרחי המדינה החילונים משרתים של בטחונם ומזונם, בעוד אלה מעיזים להשוות בין חיים באוהל תורה לבין הקרבה של חייל בקרב (או בתאונה או מה שלא יהיה). אלישיב היה מנהיג של קהילה זו. פוסק הדור. הוא לא מנע הדרת נשים. הוא לא מנע בורות, ולא מנע עוני. העוני הוא המורשת של החרדים בני ימינו לחרדים בעתיד. עוני. מנהיג שרוצה לשמור את בני עמו בעוני ? זה מנהיג ? של מי ? של מה ? למען מה ? ויש פה אנשים שמעיזים לדבר נגדי ? הרמב"ם, הנשר הגדול, הפטיש הגדול דרש מאלה שלומדים תורה גם לעבוד, הוא בז למי שלא עובדים. האיש הזה לא הסכים. הוא רצה עוני לבני עמו. הוא רצה שהיהודים יחיו כפי שחיו לפני ההשכלה, עניים, מסכנים, נתונים לשלטון ורצון הפריץ, גרים בתחום היישוב ולא מעיזים לחלום על עצמאות. זה מה שהוא הנהיג. ויש פה מי שבז למילותיי ? תתביישו לכם. ראובן, רונןשפירא, דודיבו. אתם חלק מ-45% מהעם + 10% הדתיים הלאומים, 55% מהעם שמגינים בחייכם על השאר, שמקיימים את הכלכלה. ואתם בוכים בשביל מי שרצה להביא לכם ולילדיכם צער ואז עוד לשלוח נציגים שיגידו שהפסדתם במלחמה בגלל אי שמירת שבת !! תתביישו אתם וכל מי שחושב שמותו של אלישיב הוא צער לעם שרוצה לחיות בכבוד. (מה שאני כן יכול לומר הוא שלא ייחלתי למותו, אלא פשוט כתבתי על חוסר הצער שבי למול מותו הקרב מזיקנה טובה מאד).

עמיקם10

New member
כחילוני מה איכפת לך מהם.?

יש חוק גיוס חובה וזה הכל.כשיהיה שר בטחון עם וואבוס הוא ישלח להם צווי גיוס. הבעיה היא שהפכו את זה לפוליטיקה.

טוליפן33

New member
חילונית

אין חוק גיוס חובה "וזה הכל" יש 'חוק טל' וחוק 'עולם הישיבות'

עמיקם10

New member
איך הלומד על כיבושי יהושע -לא מתגייס לצבא ?

איזה חינוך הם מקבלים.? אם לא נמחה נגד זה- נאכל אותה.. כמעשה פילגש בגבעה..משבט בנימין שעם ישראל לא התחתן איתם.

עמיקם10

New member
אתמול החלפתי ציפה..והחוש הומור שלך על הפנים

החור בסדין הוא לא אגדה. בהקשר לזה- נוכחתי בחתונה של קרובים..שהתחזקו. מיד אחרי החופה לקחו את הבחור לייחוד..והוא חזר על הכתפיים של חבריו כשהוא קורן....חלק ראשון. ותנחשו מה- הסדין המוכתם עם החור כרוך למתניו. [החלק השני לא היה באמת.]

amihaye

New member
זכותך לחשוב עליו מה שתרצה

עם חלק מהנימוקים שלך על מה שהוא מייצג בחייו אני יכול להסכים... אבל בין כל המגילה שכתבת לבין לקרוא לאדם בן 101 גוסס "לך מאיתנו הרב אלישיב" יש מרחק גדול

restored

New member
ואם הייתי מחליף את שמו בזה של חומייני ?

היית מסכים ? מה ההבדל עבורי בין מי שמייחל למותי (חומייני) לבין מי שמייחל לי לעוני ולצער ולחוסר עצמאות ?

amihaye

New member
לא,לא הייתי מסכים

אמנם הגידופים והנאצות כאן הפכו לשגרה בידי כמה חבר'ה מוטרפים ואני לא מתיימר להיות לא קול המוסר ולא המצפון ,קטונתי אבל במקרה שלך מאחר שאני יודע שאתה לא נוהג להתבטא כך -הגבתי. קח את זה לאן שאתה רוצה

restored

New member
תודה

מאחל לך לראות את ילדייך מקבלים את דרכו של אלישיב ולראות מה יקרה מזה.

Womanizer99

New member
אלפי ילדים קיבלו את דרכו בשקט

וחיים חיים נהדרים. זה שאתה ניזון מהארס הסרטני של התקשורת - זו לא בעייתם של החרדים.

restored

New member
לחיות 10 ילדים בדירה קטנה שאבא לא עובד ?

לא נראה לי שזה מאושר. ולא צריך מחקרים ולא צריך הסתה של התקשורת (שאמנם קיימת).

restored

New member
אני לפני כמה שניםבעת היותי סטודנט

הייתי גם מאבטח במוסדות חינוך, כולל לעיתים בגנים חרדים. שמעתי ילדים חרדים אומרים "חילונים משקרים". ודברים גרועים מכך. לא כעסתי על ילדים בני 5, הם קיבלו את זה בבית. אבל כששמעתי את הגננת אומרת "השמש מסתובבת סביב "כדור העולם" !!! בשנת 2012 !!! רתחתי. אני עד היום זוכר את אותו יוני חודשיים לפני ההתנתקות ביום רביעי מסוים שבו תוכננה הפגנה גדולה וחסימת כבישים של כתומים. היא באה אליי ואמרה לי ששמעה שיש בלאגן "מה היום ההתנתקות ?" זה מה שראיתי, ושמעתי. בורות, אטימות. השמש מסתובבת סביב כדור העולם !!! הגננת לא טיפשה, היא לא סובלת מבעיות שכליות. היא פשוט חיה בצורה שבה גידלו אותה הוריה על ברכיו של אלישיב ושות'. בושה וחרפה למדינה ולעם היהודי. ואתה כנראה תומך בזה !(?)

למעלה