אנשים.. כבוד לפתיחת השרשור הראשון

Krishi

New member
אנשים.. כבוד לפתיחת השרשור הראשון

שלי פה... אז ככה... אני יושב היום בערב... כרגיל מחשב טלויזיה מוסיקה בלאגנים.... כשפתאום... אני שם לב לתזוזה מוזרה בכלוב של האוגרים שלי (אוגר ואוגרת) שקיבלתי ליום הולדת.... לאחר התבוננות סקרנית חסרת מעצורים... שמתי לב לפרוייקט מושקע ביותר של האוגר שלי... שהחליט לעשות לו ולאישתו החדשה מתנה קטנה לכבוד ביתם החדש... אז ככה.. הסבר קטן קודם: בכלוב שלהם יש קומת קרקע... ששם יש את הגלגלת המפורסמת של האוגרים שעליהם הם מתאמנים לקראת המרתון הבא... בתקווה לעבור את הקריטריונים המתאימים לקראת האולימפיאדה הבאה... וכל פעם נכשלים מחדש כמובן... ויש גם קומה שניה ששם יש להם בית קטן כזה... אז האוגר האוהב שלנו.. החליט לקחת את כל הנסורת שיש בכלוב.. ולהעביר אותה מקומת הקרקע ישר לקומה השניה לתוך הבית כדי שלו ולאישתו החדשה יהיה שם חם ונעים... הוא פשוט היה יורד למטה.. מכניס מלא נסורת לפה... עולה למעלה ושם הכל בתוך הבית... אחרי שהכניס כמות נכבדה קרא לאישתו שתילך ותסדר שם קצת.. בינתיים הביא גם קצת אוכל מלמטה.. והמשיך להעביר עוד ועוד נסורת... ועכשיו.. הזוג הטרי חי לו באושר ואושר בבית הקטן שבקומה השניה בחום ובאהבה וכמובן עם נשנוש קטן למקרה צרה.... (אאא.. יצא חרוז... חחח) קבלו תמונה להמחשה: זה הבעל החרוץ

Krishi

New member
וכאן חיים באושר ואושר...

גברת מריה ומר רומן (ככה קראתי להם) אחרי עבודה מושקעת ומפרכת...

All I Have

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo185.gifחחחח

איזה מתוקים
הם לא אוכלים אחד את השני וואוווווווו לחברה שלי היו אוגרים שנהגו לאכול אחד את השני ולאכול את הכלוב...

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gifהאוגרים שלי אכלו אחד

תשני.. בעעעע יש לי מזה טראומות ילדות קשות

prophet1

New member
חחחחחחחחחחחחחח

מצחיק ביותר !!! חחחחחחחחחחח כמה רומנטי חחחחחחחחחח

BLecker

New member
../images/Emo2.gif

אביעד!!!!!
בהמה
בוא נציף את הפורום בזמן שאין פה אפ'חד ואז כולםיחזור יצטרכו לקרוא מלא הודעות חסרות משמעות?

prophet1

New member
../images/Emo2.gif

חחח טלללללללללללללללללללללללללללל
אמא שלך בהמה
חח יאללה בוא נציףףף חחחחחח

Krishi

New member
וואלה. אבל פרשתי משם מזמן...

מה השיא של גומיגם כבר?

xKittYx

New member