אנשים יש לי שאלה רצינית ביותר

אנשים יש לי שאלה רצינית ביותר

אז בלי תגובות דבליות ... כמה הייתם מוכנים להשקיע על מעיל שבטכנולוגיה מסויימת (לא אציין פרטים מדוייקים) ישמור עליכם בטמפרטורה של נגיד 25 מעלות בקיץ או אפילו 20 מעלות ? האם הייתם רוכשים דבר כזה בכלל ? או בידיעה שלמשל הוא מחזיק עד שנתיים ? (מערכת הקירור אחר כך הוא יהיה סתם מעיל מגן :) או שתדעו שפעם בשנתיים שלוש תצטרכו לשים עליו קצת כסף (חידוש מערכת קירור) כמה הייתם מוכנים להשקיע על דבר כזה? (כמובן שהדבר לא יהיה ממש זול...) תגובות רציניות אולי יובילו למשהו טוב אז תהיה רציניים ...

כRובי

New member
ע-ו-ד אחד שיש לו רעיון

סטארט אפ על מיזוג מעילי אופנוענים באמצעות מערכת קירור מבוססת גז (פריאון?) אבל לא יכול לספר על זה כי מדובר על פרוייקט סופר סודי?
חפש בגוגל לפני שאתה מסמתך על דיעות הגולשים בפורום..

C O L T

New member
הנה הסוד הגדול

זו היא מערכת קירור מתוחכמת ביותר. נמציא קרן אור דמיונית, נקרא לה "לייזר" ובעזרת הקרן...

חבל שאתם תמיד כאלה ציניקלים .....

אולי אם הייתם יותר רציניים יכלתם לעזור לעצמכם לא חשוב ... קולט אתה מוזמן למחוק תשרשור....

C O L T

New member
למה למחוק?

מעיל קירור זה רעיון טוב, ומותר מדי פעם גם לחייך קצת. הנה קח
או
אם אתה נוהג
הייתי קונה מעיל קירור בשמחה, גם אם צריך לחדש את המערכת פעם בחודש. כמובן שתשובה מדוייקת יותר הייתה מתקבלת אילו היה קצת פירוט על מה מדובר, בלי כל הסודיות המצחיקה. מכיר את הביטוי "חתול בשק"? קשה למכור.

מכיר את הביטוי אוזניים לכותל?:)

תראה יותר מדי פרטים לא אוכל לתת מטעמים ברורים אתה לא חושב ? אני משתמש פשוט בינתיים בפורום הזה לעשות מאיין סקר שוק לראות אם שווה בכלל לדבר על זה בארץ ....

C O L T

New member
אם זה בשלב הרעיון המתפתח

אז אולי כדאי לבדוק אם מישהו אחר לא המציא כבר דבר דומה. ואם לא - לרשום פטנט על הרעיון, תמיד נחמד שיהיה. סקר שוק אם שווה משהו נגד חום בארץ? מיותר. השאלה זה לא הדרישה, זה הביצוע, אם יהיה משהו עלוב, יקר, לא יעיל ולא אמין, אז בטח לא יקנו. ראה מעיל מיגון מתנפח.

זול זה לא יהיה כל כך זה בטוח

אמין זה שאלה של תחזוקה ... כמו כל דבר בחיים ... יעיל זה יהיה מאוד יעיל ופעיל ...

raanansh

New member
זהו ,שהיום ראיתי כזה דבר

עברתי היום בצהריים ליד בניברק וראיתי שם אנשים עם מעילים שחורים ועבים ולא נראה שהם ממש סבלו מהחום.... אולי הם כבר משתמשים ברעיון שלך...

אני מאוד מאוד מאוד מקווה שלא

או שסתם יש להם מוסר מיגון גבהוהה :) אלא אם התכוונת למעילי חורף .... או אולי לדוסים :)

arie666

New member
אאא זה כמו

שמיכה שמחממת אבל מעיל שמקרר בשביל מה מעיל תקנה שמיחה ותחבר אותה למצבר

MAX D

New member
בהצלחה עם הרעיון

אם זה יהיה יעיל ובמחיר הגיוני- לא נראה לי שיהיה למישהו משהו רע להגיד. פשוט היו הרבה רעיונות לשינויים ושיפורים באופנועים ובמיגונים שנשארו בתור עוד שירשור בארכיון- ברגע שיהיה מוצר ביד, נדבר אחרת.

למעלה