אנשים יקרים !!!

אנשים יקרים !!!

החלטתי לעזוב לגמרי את הצ´ט ואת הפורום !!! במהלך ארבעת החודשים, שהייתי כאן, הכרתי אנשים נחמדים ונהדרים שבא לי לחבק. אני עוזב בצער עמוק, בגלל שפעם אחת כשלתי בלשוני סליחה אם נגרם נזק או עגמת נפש למישהו מכם. פשוט לא יכול עם זה וצר לי שאינני יכול לפרט. שלכם באהבה איש שיחה.

טאקילה~*

New member
אתה..../images/Emo140.gif

רגיש מידי,,וזה אדיר. אבל ממש אין הצדקה ללכת, רק להיתנצל בפני הניפגע/ת. אל תלך.. טאקילה~*

נעמי 1

New member
איש שיחה...

כולנו נכשלים בלשונו, כמו בחיי היומיום בטח ובטח שבעולם הוירטואלי. בגלל כשל אחד לא פורשים מהפורום... לא פורשים מהצ´אט. אתה לא הולך לשום מקום... אתה נשאר כאן... קרוב אלי... אלינו. נעמי

רקדן

New member
איש שיחה יקר!

לטעות זה אנושי להודות בטעות זה עילאי ידידי חשוב עוד פעם לפני צעד פזיז ונמהר בידידות רקדן

liz_liz

New member
איש שיחה ...

בחיים עושים הרבה טעויות .. אבל תזכור דבר אחד ... שכל מה שאתה אומר או עושה, זה כנראה היה מתאים לאותו הרגע... ובאמת אין מה להצטער. זה היה ונגמר ... ומקווה מאוד שאתה קורא את כל מה שאנחנו כותבים לך .. ושעדיין לא עזבת .. ומקווה מאוד שתשאר . ליז.

טשטושה

New member
א י ש=====ש י ח ה ! ! ! ! ! !

שים לב טוב איש, שים לב לניק שבחרת... שים לב למילים שנכתבו.... (גם אם זה לא מהשרשורים הגורפים דף אחד ארוך...) אם יש אנשים חשובים כאן על הפורום - זה אתה... לא אומר לך שוב את שאמר לך בחכמה הרקדן (אגב ריקוד...חחח) רק אומרת לך דבר אחד... שים לב... כרטיס פורום - צהוב/אדום/ירוק/סגול ירדוף אחריך יחד עם האנשים שאכפת להם ממך אם והיה וחלילה - ובטעות תנטוש אותנו כאן !!! האם זה מספיק ברור???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אז לפני שאני מארגנת עצומה ואוטובוס לירושלים שישב לך מתחת לבית ויעשה לך פאדיחות - (מה שאתה יודע שאני מסוגלת לעשות).... שם כאן בנחת... אני עושה קפה - (שאל את דון, יוצא טעים חחח) נעמי..... דברי אל הנער... בת לילית - הסבי תשומת-לבו של הבחור עם תלתל אחד... וזהו... זהו - שב כאן... טעית הבנת התנצלת אתה איש - בן-אדם נקודה סימן קריאה שלושה קוים להדגשה ופס מארקר זוהר הבנת?... שבת שלום וחיבוק חם ואנושי ממני שאתאכזב אם תלך טש

למעלה