אנשים יקרים, מי אם לא אתם?

אנשים יקרים, מי אם לא אתם?

מאז המפגש פורום המרגש שאירגנתם (בניצוחה של שיר ליאונוב) לא ניפגשנו .. את חלקכם פגשתי בירושלים ובדרום. זו סיבה מספיק טובה להתגעגע ולספר לכם על התרחשויות שקורות. ניר'קה ואני בעיצומה של עבודה על האלבום השני שלי שייקרא....... סבלנות :) תהליך העבודה על האלבום הזה מרגשת אותי לא פחות מהעבודה על האלבום הראשון ('אני וכל..') ואני נהנה ולומד מכל רגע. במקביל אנחנו עובדים על פרויקט שבו אני מלחין טקסטים של משוררת צעירה (עודי סנש) ומפיק אותו ביחד עם ניר כמובן. את השירים בפרויקט יבצעו זמרות בלבד ופעם ראשונה שאני מוצא את עצמי סוג של 'מאחורי הקלעים' וזו גם חוויה מרגשת ולא פחות מיוחדת. במקביל :) כמו שבטח שמעתם\ראיתם יצא שיר שכתבתי בערב ליל הסדר האחרון על גלעד שליט. כמו שאתם מכירים אותי , בקריירה הקצרה שלי לא התערבתי יותר מדי בנושאים פוליטיים\ציוניים שכאלה וכמו שאנחנו לא שולטים ברגשות שלנו בנוגע לדברים מסוימים, לא שלטתי ברגשותיי כלפי גלעד וזה מטריד אותי שהוא עדיין לא איתנו. חששתי מאוד כשיצא השיר. שאלתי את עצמי שאלות, איך יקבלו אותו? יאהבו אותו? יתייחסו אליו? יתחברו אליו? קיבלתי המון תגובות, המון הערות והארות. טובות ורעות וגם כאלה שאפילו לא ראויות ליחס. הוריו של גלעד, נועם ואביבה שמעו ראשונים כמובן את השיר והם החזירו לי באהבה גדולה והתרגשו ממילותיי. מפה אני מוסר להם פעם נוספת את כל התמיכה שלי ושלנו , פורום יקר. אני אופטימי ומלא תקווה. כמו שאתם רואים אני משתדל להגיע לכולכם דרך ההופעות ואני שמח תמיד כשאתם נוכחים, כל אחד באיזור שלו. במוצש שבת הקרוב אגיע ליהוד עם הלהקה ויהיה כיף גדול. אין לתאר במילים את אהבתי אליכם נועם פנחסוב (הסינטתי)

בר דותן

New member
מקווה שגלעד יחזור כמה שיותר מהר..

עד גיל 24, וכמובן שיביא איתו שלום קטן . נועם , השיר מאוד ריגש , הפתיעה , צימרר העוצמה שיש בשיר , הרגש מאחרי המילים, איא פשר לתאר.. רק לישמוע שוב ושוב , ניתראה בברון :) 26.4 =]

למעלה