אנשים יקרים ואהובים

אנשים יקרים ואהובים

אני לפעמים נכנס ועוקב ורואה שלכולם יש התחלות חדשות ושגרות חיים חדשות. אז שיהיה לכולם בהצלחה בכל מה שאתם פונים אליו ולקראתו והכי חשוב שבכל מקום תמצאו את ההנאות הקטנות שלכם, אחרי הכל זה מה שמניע אותנו ולא לשכוח ללכת עם הלב לכל מקום ועם תחושות הבטן. שבוע שעבר האלבום נכנס סוף סוף לבית דפוס מה שאומר שברגעים אלו הוא על המגשים שמשכפלים אותו לקראת יציאה לחנויות. בימים הקרובים נתחיל לחשוב על מקום ראוי ומכובד לעשות בו את ההופעה שתשיק את האלבום ותוכלו לרכוש אותו בפעם הראשונה, למי שיש הצעות, מוזמן. בין לבין ממשיכות ההופעות האקוסטיות ברחבי הארץ ואתם יודעים שאני תמיד שמח לראות אתכם בכל מיני חורים נידחים, ככה אני מרגיש שייך. נירקה טס לנקות את הראש בתאילנד , אחרי שלושה ימים שהוא שם אני מת מגעגועים. אני מאוד מתגעגע גם אליכם, תשמרו על עצמכם ואל תעלמו אוהב נועם פנחסוב

נועמיקו../images/Emo23.gif

אני מחכה כבר לאלבום בקוצר רוח אמרתי לך את זה כבר יאללה שיצא..... וממש ממש טוב לשמוע ממך על גבי הפורום שיהיה שבוע טוב

SimpleSong

New member
אחח ילד

איזה כיף זה לקרוא הודעה כזאת מקסימה ממך. אני מחכה בקוצר רוח לצאת האלבום, וכבר הבטחתי אותו לכמה חברות טובות שהתאהבו בשירים שלך. אין ספק שאתה כובש. תמשיך במסע שלך, גם בחורים הנידחים. שם ההופעות הכי טובות
איזה מזל שלנו אין את ההזדמנות להתגעגע!

נועמיקו../images/Emo23.gif

כל כך מרגש................ אני כבר מצפה בקוצר רוח לאלבום.... אחרי כמעט 3 שנים שאני מחכה זה סופסוף עומד לקרות, אני עוד לא מעכלת בכלל.............. בהצלחה מאמי, דנוש =]

בר דותן

New member
נועמיקו

חחח ההיתי חייב להיצטרף לשירשור נועמיקו :) חחחח שתהיה לך שנה טובה חג שמח לך למשפחתך לכל בני ישראל וגם לפורום הזה שנהיה לא פעיל כל כך כי מישהי .. האמ האמ שיר .. נטשה חח ומעדיפה לשחק בחיילת ומפקד :) כאילו שהיא באמת עושדה משוה לצהל:) חח שיר ?

למעלה