אנשים טובים ! קחו שתי דקות לקרוא!

אנשים טובים ! קחו שתי דקות לקרוא!

שלום קוראים לי עדי עבדה (או אושר איך שאתם רוצים).. יש לי בקשה מכם אם תוכלו להיכנס ללינק הבא: http://www.tapuz.co.il/beresheet/allBandsDetails.asp?double=1&id=43&u=1 ולהצביע לי בתחרות להקות..זה לוקח שתי שניות אתם כבר רשומים בתפוז..אני מבקשת שתעזרו לי להגשים חלום והגורל יחזיר לכם זה הכל בימים אלה אני במשבר מוזיקלי ואם אני אזכה זה יהיה סימן משמיים שדברים יסתדרו. להאזנה לשיר העתיקו את השורה הבאה לשורת הכתובת שלכם: www.mjisrael.net/01 Not The End Of The World Adi Abada.wma שתהיה לכולנו שנה טובה!!!! הנה הסיפור המלא למי שרוצה: הסיפור הוא שנכנסתי לפירסומים של התחרות ארבעה ימים לפני הדד ליין , (התחרות היא בין להקות והתקיימה בבארבי תל אביב הזוכה בתחרות מופיע בבראשית ...איך ששמעתי על זה נכנסתי לאתר של בראשית וקניתי כרטיס..כדי לקדם את הזכיה שלי)אספתי שלושה אנשים מוכשרים ששניים מתוכם בכלל לא הכרתי..למטרה אחת-להשתתף ולדעת שיש לי סיכוי לזכות ולהגשים את החלום שלי...האמת היא שבכלל לא הייתה לי להקה, אבל את האנשים הצלחתי לגייס ביומיים..והשם ללהקה "אושר" בכלל נפלט לי בטעות באמצע שיחה עם מנהל התחרות ..הוא שאל מה שם הלהקה ו"אושר" זה בכלל השם השני שלי והייתה צריכה להיות שם תגובה מהירה כי הרי אנחנו קיימים כבר שנה וחדשיים אבל אחלה שם חחח ...אחר כך היינו צריכים להקליט שיר לתחרות והקלטתי אותו חולה עם כאבי גרון איומים (מערכת החיסון שלי נדפקה מרוב הלחץ) אבל הצלחנו להביא תוצאה יפה בתחשב בכך שהפלייבק הוקלט בשלוש שעות בלייב וכאמור אף אחד מהנגנים לא הכיר את השיר קודם הסיבה שאני כותבת כאן את כל עלילות עדי זה כדי שתבינו עד כמה זה חשוב לי שתקליקו על השם שלי עם העכבר ותבחרו בי..כי עברתי כל כך הרבה כדי להשתתף בתחרות. למרות המאמצים הרבים והלחץ לא עלינו לשלב הבא..אבל פה אתם נכנסים לתמונה בתחרות יש גלגל הצלה!!!! כנסו ללינק הבא והצביעו ללהקת "אושר" ובכך תהפכו לחברים הכי טובים שלי תודה רבה לכל המצביעים אוהבת אתכם בלב.

tipulim

New member
מה חשבת לעצמך?

זה לא תחרות של מי הכי מסכן אנחנו לא בכוכב נולד וסיפור חייך המשעממים לא אמור לעניין אף אחד כאב לך הגרון מסכנה? תהיו אנשים רציניים . דברו במוזיקה ואל תבחרו באנשים כ"כ פתטיים מאחל הצלחה למערכת החיסונית שלך....

תגובתי:

ההודעה לא הייתה אמורה לעורר רחמים
אני לא צריכה רחמים כי אני מוכשרת! וכשאנשים יבחרו במוזיקה הם צריכים לבחור בי פשוט כי אני עושה דברים טובים וזה לא התנשאות אלא עובדה. אני לא חובבת כוכב נולד ואני לא מבינה מאיפה החוצפה הזו לבוא ולשפוט אותי כשאתה לא מכיר אותי בכלל...יודע מה אולי אני רוצה את זה כל כך שזה נראה לך פתטי אבל זה הקטע שלי והמוזיקה שלי וזה פשוט הרצון העצום שלי להצליח.הסיפור היה אמור לגרום לאנשים להקשיב למוזיקה ולא ההפך ...אם יש לך בעיה עם חלומות של אחרים אז שתישאר הבעיה שלך , קפוץ לי, שנה טובה ושיהיה לך חג שמח

הי...לא קל להיות אומן...

ובתור אומן ממורמר נחמד לראות עוד כמה כאלה שמתקשים להרים את עצמם וזה יפה לשמוע על כל המאמץ להשתתף בתחרות ולהצליח הלוואי ולי היה יותר מוטיבציה אלו דברים שאנשי כוכב נולד בחיים לא יחוו וידעו מה זה אז אני דווקא שמחתי לקרוא על זה ולהבא...לא לחכות שתבוא הזדמנות ואז להקים הרכב...זה אמור לבוא ההפך אם הצלחת להקים אחד תוך יומיים בטח יכלת לעשות את זה קודם ולעשות את זה בשבילך ולא בשביל תחרות וגם מומלץ על לחשוב על שם יותר משתי שניות...כי באמת...אושר...

../images/Emo42.gif

היה הרכב אבל הוא התפרק מחוסר זמן של הנגנים לכן היה צריך למצוא נגנים אחרים במהירות.. תודה על ההזדהות יחי המירמור בתעשיית המוזיקה

matanbu

New member
אז דווקא בגלל זה

לא הרעיון לבחור להקות שקורעות את התחת על העבודה שלהם כבר כמה שנים? ובאים בשלים ומוכנים, להופעות בכלל ולתחרויות? למה בעצם לבחור מישהי שרק בגלל התחרות החליטה לעבוד על המוזיקה שלה ועשתה את זה בכמה שעות... יש אנשים שעובדים חודשים וימים על מה שהם עושים. לי זה בכלל לא משנה, אני שופטת מוזיקה לפי המוזיקה ולא הסיפור שמאחוריה. אבל אמרת פשוט משהו שקצת אבסורדי פשוט.

אני לא מתכוונת להישאר ולהתגונן

אני עובדת על המוזיקה שלי כבר 4 שנים כאמנית בודדה ולא עם הרכב בשנה האחרונה יצא לי לנגן עם הרכבים שונים ... אבל כששמעתי על התחרות לא ניגנתי עם אף אחד ולכן היה צורך באילתור וגיבוש ספונטני של אנשים. תבחרי בכיף במה שאת רוצה ושיהיה לך כל טוב

matanbu

New member
לא התכוונתי לתקוף

אני אבחר בכיף את מה שבא לי טוב באוזן וזה לא קשור לכלום. מצטערת אם נשמע כאילו תקפתי אותך, הצגת את הסיפור שלך כאילו הוא יותר חשוב מהמוזיקה ושכדאי לבחור בך בגלל שדברים התגלגלו אצלך בצורה מסויימת אז ניוז-פלאש - לא כולנו נולדנו עם כפית של הליקון בפה והופעות חודשיות בבארבי, כל מי שנמצא פה עובד קשה מאוד בשביל המוזיקה שלו ולרובנו אין הנחות בשום דבר בדרך הזו. אז יכולתי גם אני לכתוב פה כמה שקשה להיות להקה שכל חבריה גרים באילת וכמה אנחנו קורעים את התחת כבר 4 שנים וכמה כסף (הווו, כמה כסף) אנחנו מוציאים על הקלטות ונסיעות ופה ושם (להופעה בבארבי לדוגמא, הגענו מאילת בבוקר כי חשבנו שיהיה באלנס, לא היה באלנס בסוף וגם הופענו אחרונים מול עשירית קהל עייף וגם ישר אחרי ההופעה אני רצתי לתפוס מונית וכמעט פספסתי את האוטובוס חזרה לאילת - יום לפני הגיוס הצה"לי שלי). ואת יודעת מה -אףאחד לא צריך לשים על הסיפור הזה כלום. כי בסופו של דבר כלום לא משנה - רק המוזיקה מדברת.

למעלה