אנשים חזרתייייייי!!

אנשים חזרתייייייי!!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

כן כן אני יודעת שלא שמעתם ממני תקופה ארוכה..אבל נראה לכם שעזבתי את הפורום? חס וחסה!!!!! אין מצב! אני מתה פה על כולם! אתם לא יודעים כמה התגעגעתי!!!! פשוט המחשב שלי דפוק ונתקע כל שניה ועד שפירמטו אותו..וגם היה לי לחץ של עבודות,מבחנים ובחנים!! וואיי כיתה ט' באמת קשה!!!!!!!!! בעיקר המחצית הראשונה...רוצים להרוג אותנו!!!! אשכרה לא היה לי זמן לכלום!!!! אבל עכשיו יש לי!! אז מי חדש? מי עזב? תספרו לי מה הולך פה...ומי שפה שיקיש
.

Mrs Love

New member
../images/Emo45.gifברוכה השווה../images/Emo70.gif

גם אני התגעגעתי
כמה טוב שחזרת הביתה
וכיתה ט' זה באמת קשה, גם אני בקושי נמצאת פה....

Mrs Love

New member
ענבר+דבר חשוב מאוד../images/Emo70.gif תקראו../images/Emo70.gif

הגעתי למסקנה עצובה מאוד.... אף אחד לא מכיר אותי בפורום
אז אני מציגה את עצמי... קוראים לי ענבר ואני בת 14 מפ"ת נעים מאוד לכולם

PiTok

New member
כיתה ט' היא בכלל לא כיתה ../images/Emo66.gif

קשה
כיתה ט' זו הכיתה הכי כייפית וקל (
)

אז בשבילך היא הייתה כיפית!

כי אתה לא בבצפר שלי! אתה לא יודע איך מקשים עלינו! בעיקר באנגלית לשון ומתימטיקה....

יעלוש וצלילוש!!! יעעעש אתן פה!!!

שייייייייייייייייייייה כמה התגעגעתייי!! יעל תביאי לי תאיי סי שלך!!!!!! יוווואווווו איך התגעגעתתתתתתייייייייייי

יעלוש אפילו לא הספקתי להגיד לך שלום

כשחזרת מאילת? סיני? שכחתי...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....וצלילוש מקסימה!! עדיין אוהבת את נתן? חסר לך שלא!!!!

חחח ליאתוש,אוהבת אותו יותר מתמיד.

..המצב הידרדר ... חחחח.. מאוהבת קשותתת...הרבה יותר מלפני שהיית פה.. כל יום,זתומרת,כל שנייה,אוהבת אותו יותר
יניב לוי קורא לי צליל רביץ
כי הוא יודע שאני מתה על נתן

חחח..צליל...

איזה נשמה יניב לוי! מתה עליו מגיב לכולם!! גם לי הוא הגיב..יווואוו את צכה לראות איך כל בוקר אני קמה ישר רצה ליומן שלי לתמונה הענקית של נתן עם הגיטרה שמודבקת שמה מנשקת אותה ונאנחת...(אח למה..למה הוא לא איתי..)

אה וגם....רשמתי לי בפרטים באיי סי

ליאת רביץ...(מתאים נכון!!) ואני אומרת לכולם שהשם משפחה שלי הוא רביץ...למרות שהוא בכלל סווידגל..כן כן מוזר סווידגל...חח

למעלה