אנשים היום המפגש הגדול/אלי לוק

wan

New member
וואי וואי איזה זוג רקדנים ../images/Emo140.gif

מה יש לומר....אין על המרוקאיות...
ובמיוחד הבדאוויאת..רואים שהיא מקזבלנקה..ואל תכחיש...

אלמרה

New member
וואאכה אחצ'י... דבא נורילק...

את שחקן החיזוק לטובתי קבלתי במפתיע אמש מכוון לא צפוי. בעלה המקסים של ברוריה... כעת זו עובדה, תשאלו אותו...

בטח "בעלה המקסים של..." חח הצחקת

אותי. נו וחוץ מהפאסיים והרבאטיים, מי עוד אומר א', אה? היה שיר במרוקאית שהיה מתחיל כך, (לא זוכרת בכלל את ההמשך): אנא בידוויה אנא פי ביתי......... אבל תסכים איתי, שכלללללל הבידוויות מלאות חן?

wan

New member
../images/Emo6.gifברוריה איןעלינו תתיחלע'ו למג'בונ

אלמרה

New member
מסכים - אין על בנות קאזה... בתנאי!!

שהן נישאות לאחד שמדבר ב"א" וב"צ'" במקום "ק" ו"ת".... אין על כל בנאת דלמרוק -ולורחיין ימשייו כפרה עליכום כלכום..

מיה פיי

New member
מה עניינים נשמות ?

הי זאת מיה, רקדנית הבטן. תודה לכולכם על המחמאות החמות.. גם אני מאוד נהניתי בחברתכם אתם קבוצה באמת מיוחדת של אנשים. אתם יודעים, יש משהו בגנים של המרוקאים שמחבר ביננו מהבטן.. הרגשתי מיד בבית! ניסן כל הכבוד האירוח היה למופת!! מצרפת כתובת לאתר שלי, תהיו בקשר ו..ניפגש בשמחות!!!

r66

New member
יופי../images/Emo24.gif מקסימה, כל הכבוד ../images/Emo140.gif

אלמרה

New member
../images/Emo140.gif מיה המופלאה!! ברוכה הבאה!!!!

כמה נהנינו כולנו את קוראת כאן בוודאי, וכמה טעים ונעים היה בחברתך מחייב שבכל חפלה ומסיבה בעתיד נרצה אותך ורק אותך!!! התמונות והאתר שלך - 10 אכן התחברנו אליך מיה, רקדנית מהבטן אל הבטן...

שרונהה

New member
היי מיה../images/Emo24.gif

כייף לראות אותך כאן איתנו. את נהדרת. זה לא רק הריקוד הנפלא שלך, זו גם האישיות החמימה והנעימה שלך. הקסמת את כולנו וממש התאהבנו בך. יש לך אתר נפלא ובהחלט נהיה איתך בקשר. בכל מפגש שלנו את תהיי הכוכבת

נסיכה9

New member
שרונה אהובתי היקרה ../images/Emo24.gif

כמה שמחתי שהגעת. אני משוגעת עליך !

שרון שרון שרונה נה נה נה נה../images/Emo141.gif

אחותי, שמחתי להכיר אותך. שבית את לבי למרות שבקושי דיברנו. הספיקו לי החיבוקים שלך.

wan

New member
הכל טוב ויפה אבל היכן קונן היפה?../images/Emo9.gif

ההוא בדרך אילינו, יום ש'יש'י היום

היה אמור להשתתף אתמול, אבל היתה לו בעיה באינסטלציה. וואי וואי אם גם הוא היה בא, והיה מצטרף לאלי לוק ולסובס עם הבדיחות שלא היו להן סוף - כולנו היינו יוצאים משם חולים

שרונהה

New member
נסיכה9 וברוריה../images/Emo24.gif

גם אני שמחתי להיות שם אתכן אוהבת אתכן מאוד מאוד

telmondcom

New member
חוויה אדירה

מה אגיד לכם חברים? היה ערב נפלא! נהננו בעלי ואני כפי שלא נהננו מזמן. האוירה האוכל הריקודים החום האנשים היקרים. ממש חוויה נהדרת. אלמרה הוא הרבה יותר מסתם ניסן. הוא אשף הבישול, האפייה הארוח והשמחה. הוא לא חסך כלום כדי להפוך את הערב לחוויה בלתי נשכחת. אנחנו שכל כך נהננו נשמח לארח בביתנו את הארוע הבא. אגב רציתי להגיב מיד אך המחשב שלי "נפל למשכב" בגלל איזה וירוס קטלני. הוא מרגיש יותר טוב אך מדי פעם עושה קונצים. יש לי הרבה תמונות מהמפגש. אנסה להעביר ישירות. אם לא אצליח ( בגלל המחשב) אשלח לאי מייל של אלמרה בידידות מיכל

למעלה