אנשים:הודעה רעה

ttowell

New member
אנשים:הודעה רעה

היום ה21 בנובמבר היה יום רע לבי אמ אקס הישראלי וגם לסקטר תמים: אני במבה וגיא יצאנו לרכב! היה סשן טוב מצוין מלא לדגים מצאנו לדג משבע מדרגות כולנו עשינו אותו גיא גם עשה אותו באיס פיק אני בפדל במבה על הגלגלים הכל היה טוב ויפה עד שהגענו לאיזה מקום עם ספספלים גיא החליט שהוא רוצה לקפוץ מעל הספספל וקפץ....לא הצליח פגע עם הגלגל האחורי לא קרה לו כלום אף על הצד של הגוף.בצד השני של הספסל היה דשא למזלו של גיא.במבה עשה את זה והצליח יש לו קפיצה גבוההההההההה גיא ניסה שוב ואזזזזזזזזזזז פגע עם הגלגל האחורי ונפל קדימה על הראש התחיל לצרוח ואני ובמבה רצים אליו מהר ובודקים מה קרה לו ראינו שיורד לו דם מהאף ומלא שריטות על הפנים הוא ממש עשה חור בדשא חפר עם הפנים בתוכו,מזל מזל שזה היה דשא אם לא זה היה גרוע מאודד.לקחנו אותו הצידה אמרנו לו תרגע הכל בסדר האף לא שבור ולא כלום הוא שתף תפנים. פתאום גיא התחיל לשאול שאלות מוזרות והבנו שמשהו לא בסדר הוא התחיל לשאול מה קרה לי? איפה אני? איך נפלתי ?איך הגענו לפה"מה החולצה הזאת עושה עלי ?מה, יורד לי דם מהאף?שאלנו אותו שאלות אלמנטריות איך קוראים לך וכאלה דברים...הוא ענה על הכל תודה לאל. גיא איבד תזכרון אבל לא באופן חמור הוא רק לא זוכר את השבוע האחרון זה זעזוע מוח קטן נחשב אבל עדיין רע מאוד אמא שלו באה לקחת אותו ולקחה אותו לבית חולים גיא פשוט רוכב מטורף הוא חושב שהוא בתוך משחק מחשב הוא דוחף את עצמו עד קצה גבול היכולת הוא רוכב חצי שנה קיבנימט והוא עשה את ההנדרייל הכי קשה בארץ וכבר קופץ מעל ספספלים בגובה כידון גיא תרגיש טובבב ותחזור לרכב ותחשוב יותר בהגיון!!!!!קח דברים יותר בפרופורציה. זה לא סוף הסיפור באותו זמן בתל אביב פרי ריידר הגיע לגולדה ובן גם היה שם הפרי ריידר החזיק ביד מצלמה תותחית אז בן החליט שהוא עושה משהו משוגע וקופץ מעל הלדג של השבע מדרגות בפסט פלנט הדבר נעשה אבל הנחיתה היתה גרועב הוא נפל לנוז דייב עצבני מהדרופ של הלדג ומשם הוא נגח ברצפה.הפרי ריידר הזעיק עזרה היו שם שני פרמדיקם במוזיאון בדקו אותו ואמרו שהפגיעה היא במקום סביר הצד של הראש והוא צריך לנוח והוא יהיה בסדר הוא קיבל זעזוע אבל אצלו זה נגמר רק בראש נוסף על הראש אבל הוא קצת מעורפל אבל הוא בסדר!הוא זוכר הכל! איזה יום מוזר לא שתיים אלא שלוש מקרים של נפילה על הראש סקטר אחד קפץ את 13 מדרגות בגולדה וקפץ קצר מדי פגע במדרגות נשבר לו הסקט ועף אחורה על הראש על אחת המדרגות הביאו אמבולנס ופינו אותו שיהיה גם כן בריא. מסקנה:אל תפסיקו לעשות דברים משוגעים כי אז לא יהיה סיפורים .סתם בצחוק..שימו קסדה שאתם מתכוונים לעשות משהו קיצוני.

BMXER

New member
Omg

thats a bad day. that happen to me too much time i open my head 3 . how old i the first person that he forget the lastest week times :| but ithink i am still ok .i ddint forget anything

ido rosen

New member
כבוד חברים.........

לא בטון אלא גרנוליט(יותר גרוע). בזמנים שרכבתי סטריט והייה לי עוד בניהופ לא משהו החלטתי ליקפוץ מעל משהו מבטון בגובה גלגל אבל הוא היה טיפה רחב למישהו שיודע קצת בניהופ. באתי יותר מידי מהר האחורי לא ממש היתרומם וגירדתי עם הפניםאיזה מטר וחצי גרנולית- אף שבור בדרגה שנייה,שתי שיניים קידמיות נישארו על הריצפה, פנים מגורדות לגמרי וכלום לא כאב כי כשהגוף מרגיש כאב שהוא לא יכול ליסבול הוא מאבד את ההכרה, והיתעוררתי אחרי חצי שעה בבית חולים. הרוכבים שהיו איתי שם אמרו שלא זזתי כשהייתי על הפנים אז הם הפכו אותי כדי שאני יוכל לינשום. כל זה היה בכיתה ט" והחלק הטוב הוא שלא הייתי איזה חודש בב"ס
. אה כן מאז אני משוגע.

KzizatHazir

New member
סטייל..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יההההה רספקט.. זה מוזר ליפול על הפנים ולאבד ת'הכרה, אבל יש בזה משהו מגניב אתה שוכח מי אתה במשך 30 דקות..זה קול.. אני ובן פותחים קבוצה, קראנו לה: "אנחנו משוגעים שאוהבים לשתות חלב וליפול על הראש"..

nada01

New member
עידווווווו תביא כבר מצלמה.....

לפני שבוע ויומיים עשיתי דבר מטורף...היה לדג' של אבנים יוצאות וזה מעל 3 מדרגות..רווח ועוד 3 או 4...פעם ראשונה עשיתי דבר כזה והצלחתי רק בעם ה-3 היה כיף...דפקתי את המפרק נסעתי הביתה! אתמול עשיתי משהו של 4 רווחים בכ"ס הגעתי עד החצי היה שמה חור...פתחתי אותו קצת ואז זה קרה...נפלתי על עצם הזנב :( מסקנה: שבוע הבא אני חוזר לשמה ועושה שוב!!!...עידו אתה חייב לבוא איתנו..נהייתי יותר משוגע!!!!!

BenBmx

New member
לשתות חלב וליפול על הראש?

,Tis a consummation' ,Devoutly to be wished .To drink milk, to fall on my head BMXSPEARE החיים בזבל.

chen mongoose

New member
ביום כיפור קרה ככה גם לשי מתל אביב

אבל לצערו הוא נפל אותו דבר אבל גם קיבל את הפפס בראש וישר לבית חולים בלי עקרה

ykz1

New member
איך אתם

עושים אאת כל הדברים האלה בלי קסדה?!?!?!?!?!!!!!!!!!!?

chen mongoose

New member
הומים* וכנס

אחי אני גם נוסע ביאמאקס וגם פרירייד אבל אני גם נוסע ביאמאקס ולדעתי כל מי שלא שם קסדה עושה טעות וילמד אחרי הטעות אחי אני לא יתווקח איתך... בהצלחה...

BenBmx

New member
הומואים - ולא.

קסדה זה חשוב. זה טמטום לא ללבוש אחת. אבל זה לא אומר שאני אתחיל לרכב עם אחת.. אני פשוט לא יכול לרכב איתן.

כי יש לך ראש ענק

אפשר להצטרף למועדון שותי החלבלוב שלכם? גם אני נפלתי על הראש , איבדתי את הזיכרון וההכרה , שיפשפו לי את הפרצוף עפ מי חמצן , העין שלי לא יכלה להפתח יומיים , הייתי נראה כמו קוף (יותר מעכשיו) ואסור היה לי לחשוף את עצמי לשמש 3 חודשים...... אופניים זה כיף!

למעלה