אנשים דקי דופן...

אנשים דקי דופן...

====================== ..."אנשים דקי הדופן... ====================== אנשים דקי דופן לכעורה לא שונים הם, נראים באופן שלא משדר בשום צופן על איכות התוכן הם למעשה כלי מדומה עתיק וידוע עוד מימי טרויה במבט ממוקד וחודר ניתן לברר ולהבחין בשקיפות של נפשם השטוחה חסרת השדרה שידרית נזילה רכה ושבירה מבט מתרוצץ לא ממוקד, לא נוצץ לחיצה רפויה שמשדרת רמייה זיעה קרה המסגירה אימה ריח השקר הנודף באֶתר(העטיפה של כדה"א) התחמקות ממגע בריחה חפוזה מילה לא מילה הבטחה הניגפת מעמדה נחרצת שקיפות הדופן מטעה באופן שיוצא לדמיין משהו בכלל אחר קווים נסתרים נקודות אלומות קונטור מטושטש שקשה ממש להבין, להחליט במה אני מביט?... אנשים דקי דופן לא ראויים לעבֶי הדופן לא תמיכתם ולא עצתם ולא חברתם ולא אהבתם ולא נאמנותם נתונה בצופן הדופן אנשים דקי הדופן לא יכולים להכיל את הכמות הנדרשת להיאחזות בטוּב הרשת של יחסי חברות שהם מעל למלכות הניתנת בירושה מרשע לרשע אנשים דקי הדופן מפחדים באופן שבו יעמדו חשופים מול כידון אמיתי שיחדור אותם באיושה דקה ויוציא מהם זעקה גדולה של יראה ובכיה קל לזהות את הדופן הזאת הקשה נסתרת זעירה, לא כואבת תשמיע צליל חלול של תהודה לא פוסקת הדומה לקשקוש המשמיע יתוש אז אנשים חושבים תעשו שיעורים תלמדו את הלקח שניתן לבטח בחינם וחופשי כי בטוח אני כבר למדתי יסודי להבין את הצליל המופק מהדופן שדקה היא באופן מזאת, השלי...

ירקרק

New member
כתיבה נפלאה

עם מוסר השכל נחרץ. קראתי, אהבתי, הפנמתי. תבוא כל יום עם מילים כאלו. ירקרק

אורמור

New member
נוסק´ה..תגיד לי..../images/Emo4.gif

שאני חולה על הראש שלך כבר אמרתי? ועל המילים שלך? ועל החשיבה? אהההה כן, כבר אמרתי, אז? שלא אגיד שוב? למה מי אתה שתסתום לי את הפה? ובכלל, לא חושב שעבר כבר מספיק זמן מאז שחלקנו צלחת? יאללה תקפוץ נוס´קה אור מק
לך בכיף

אכלנו, אכלנו, שתינו שתינו...ואני...

...רוצה את... . . . . . . . . . . . . . . . . . מיכאלה-לה... חהחההחהחההח חהחח חה ח

מייקי69

New member
אופס, נוסע !

האם ראיתי נכון? שכחת את הקסדה בבית? מהר תחזור ותביא !

למעלה