אנשים אני צריכה עזרה!

bloup

New member
אנשים אני צריכה עזרה!

אוקיי........ קודם כל שלום לכולם אני לומדת במגמת עיצוב בבצ´פר בחולון ונתנו לנו פרוייקט בעיצוב מוצר לעצב מוצר כלשהו שהוא ישראלי.. הדגש כמובן על העיצוב ולא על הפונקציונליות. המוצר שבחרתי לעצב (עיצוב חוזר למעשה) הוא ערכה לחדר האטום - מספיק ישראלי לא? הבעיה שלי היא שאני שוברת את הראש במטרה למצוא מקור השראה לא מדכא ומספיק שמח כדי להוציא תאנשים מהדיכאון של מלחמה ואני לא מצליחה. ואסור לי צורות גיאומטריות - הוא קורא לזה "ארון מתים" יש לכם רעיונות?

מה דעתך..

על איזו ערכת משחקים מיוחדת לחדר האטום?או ערכת יצירה שייחודית באופן כלשהו לחדר האטום? ערכת משחק יכולה להיות משעשעת וכלל לא דכאונית..,היא יכולה להכתיב צורת ישיבה וקירבה בין האנשים וכו' שישפיעו על מצב הרוח של האנשים בחדר. תעדכני אותנו,בהצלחה יפעת שגב

bloup

New member
זהו ש....

חשבתי על זה והתייעצתי עם המורה והוא העדיף את הרעיון של הערכה הסתמית הזאת עם מסקינג טייפ ויריעת ניילון וכל זה ז"א עם מוצרים מוכנים מראש כל מה שאני צריכה לעשות זה לעצב את האריזה החיצונית. הבעיה היחידה שלי היא שאני לא מצליחה למצוא מקור השראה ישראלי ושמח שיתאים לערכה למקלט... המוח שלי סתום כל עוד אני חושבת על זה שזה אמור להיות למקלט. לא יודעת מה לעשות ואין לי הרבה זמן אגב.... תודה בכל זאת :))

אולי משחק

כשהקופסא שמכילה את כל האביזרים לחדר האטום היא לוח משחק מתקפל כמו של דמקה או מונופול ובנוסף אפשר אולי להכניס כלי משחק קטנים, חיילים קטנים וכאלה.. (אולי במקום כלי משחק אפשר להשתמש בפקקים של הפילטרים של המסכות או משהו אחר שאפשר למצוא בחדר האטום... לוזוכרת כבר..) ואולי גם.. שדפנות הקופסא הם בעצם לוחות מחיקים שמשורטטת עליהם הטבלה של ארץ-עיר. לא לשכוח להוסיף טושים מחיקים. זהו.. אין לי יותר

למעלה