אנשים אני צריך יעוץ מומחים!!!

2avrham

New member
אנשים אני צריך יעוץ מומחים!!!

ראיתי באתר מכירות את המטוס הבא ורציתי לדעת אם זה שווה לרכוש אותו... אני לא התעסקתי בטיסנאות ליפני ולכן אין לי שום ניסיון בתחום אבל תמיד אהבתי את זה...אזז הנה המוצר...תגובות בבקשה... http://www.netaction.co.il/multi.phtml?item=1090592 תודה רבה לעזורים...

o 24

New member
ממה שאני מבין ואני דיי טרי בתחום

חבל על ההשקעה! נראה לי בזבוז רציני - 500 שקל?! חבל! תחכה עוד כמה שעות אנשים יחזרו מההטסות שלהם.. למשל: השלט-רדיו 2 ערוצים זה כלום אם רוצים להמשיך בתחביב, המינימום הוא 4 ערוצים

hifly

New member
טיסן בנט אקשן ../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

כן הוא שווה מאד בתור צעצוע בלבד אם חסרים לך צעצועים אז תקנה אם לא ,ואתה רוצה להכנס לתחביב הטיסנאות ברגל ימין,אז תחסוך את הכסף-צעד ראשון: קרא את המאמר הזה!!! ואחרי זה תכין 2500 שח ,סף הכניסה לתחביב -הכולל טיסן לימוד,מערכת רדיו 4 ערוצים,מנוע דלק,דלק,פרופ ואביזרים נחוצים אחרים הדרושים להטסתו. חוץ מזה יש את עלות לימוד ההטסה-יש מדריכים בכל מסלול בארץ חלקם טובים חלקים פחות,מחירי שעורים נעים בין 40-100 שח תלוי ברמת המדריך או כמה שהוא מחשיב את עצמו. יש חנויות שמוכרות לך ב2500 שח כולל מספר מוגבל בדרך כלל של שעורים,אבל צריך לבדוק טוב אם השעורים מספיקים וברמה,וזמן מספיק. כמובן אם יתמזל מזלך ומשהו מחבריך ישמח ללמד אותך ללא תמורה,מכסימום תזמיןאותו לארוחה במיסעדה
בהצלחה אמיר אבל קודם כל קרא את המאמר הזה,ותחזור בשאלות נוספות.

למעלה