אנשים, אני נפרד מכם לשבוע

אנשים, אני נפרד מכם לשבוע../images/Emo39.gif

אני טס בעוד כמה שעות לפלורידה לחופשה קצרה. שתהיה לכלכם ולכולנו שנה נפלאה, ורגועה. שתהיה זו שנה של התגשמות החלומות של כל אחד ואחת מכם.
אמיר.

יאיר5

New member
אמיר היקר

מה המצב אמיר? תעשה חיים בחופשה תבלה תהנה תצחק בקיצור תסתלבט כמו שצריך בחופשה. שגם לך תהיה אחלה שנה.שנה של טוב.שדברים שרצית יתגשמו בה.(אמן). והכי חשוב תטוס בשלום ותחזור בשלום אנחנו נחכה לך כאן כמו תמיד. להתראות ותרגיש טוב. יאיר

אהלן יאיר

שתהיה גם לך שנה חלומית. לך באמת מגיע את הטוב ביותר שרק יכול להיות. ממני, אמיר.

קשכפית

New member
דיר בלאק שלא תעשה חיים משוגעים../images/Emo66.gif

שים בנדנה על הראש, משקפי שמש על העיניים (יש בכלל שמש עכשיו? או רק גשם?) ומאחלת לך שבוע נופש פצצה! שתהיה לך שנה טובה ומתוקה...
קשכה

אם לא יחטפו את המטוס...

אז אין סיכוי שאני לא אעשה חיים... בין התכניות שלי, זה להיות לראשונה בחיי בדיסני-וורלד. מאחר ואני אינפנטיל עם דיפלומה
אין צ´אנס שאני לא אעשה חיים. אצלנו ברוצ´סטר היום היה דווקא יום שמש, אבל עם מינוס 5 מעלות בחוץ... בסוף השבוע היה לנו אחלה שלג. אבל הסיבה שבחרתי לנפוש בפלורידה זה בגלל ששם יותר חם. המזג אוויר בפלורידה דומה לישראל, אז מאחר שמדובר בינואר אני יכול ליפול גם על שבוע גשום, אבל מה שבטוח זה שמינוס 5 מעלות לא יהיה לי... אז אני מאחל לך ולטייגר שתהנו מחגיגות השנה החדשה (ולא להגזים בשתייה... אמרה אמא פולניה). צ´או, אמיר.

למעלה