אנשים אני לא מבין אותכם... כנסו...

אנשים אני לא מבין אותכם... כנסו...

עד כדי כך רע לכם פה? אין לכם רעיונות לשיפור? אתם לא רוצים לשפר את התדמית של הפורום? כי אני ממש מיואש מהפורום. וחבל שזה ככה. המנהל השני אורן נעלם... עם כל הכבוד שלי אליו זה לא בסדר ככה לנטוש ללא כל התראה. ולהתנתק בצורה כזאת! אבל זה כבר לא חשוב. אם עד כדי כך לא טוב לכם ואתם רוצים לשפר או לא יודע מה כל רעיון שעולה לכם... תכתבו פה או בפרטי אני מבטיח להקשיב לכל עצה! שתיהיה לכולם שבת שלום!

הי פלסר:תראה לא נעים להגיד...

אבל הפורום בחודשים האחרונים לא מזהיר,ושיטחי מאוד. זו בעצם הסיבה שלא מצאתי את עצמי כאן בחודשים האחרונים!!!!!!!!! תודה אבל...בזמן שהפורום היה "פעיל" היו שרשורים על כדורגל,ליגות,שמליגות ודברים פשוט לא במקום!!!!!!! אז למה אתה חושב שנכי צה"ל,שמעונינים לשאול,לדבר,או להתייעץ ייתייעצו בפורום שכזה? בהחלט חייבים לשנות את מהות וסגנון הפורום. ואז תראה אט אט הפורום יתמלא ויתמלא

אני מוכן לשנות מה שבא לכם...

תחליטו אתם... זה פורום שלכם. חבל שאף אחד לא נותן דעה ומייעץ...

נכון אבל אני ינווט אותו בעזרתכם

ולפי דעתכם. אם אני מנהל זה לא אומר שאני צריך לחשוב רק על עצמי. אני משתדל לעשות מה ולשתף בפורום מה שהרוב אוהב. אז תתחילו להציע דברים במקום להתווכח כמו ענת.

נ.ב. אני לא מרגיש מנהל בפורום הזה

אני מרגיש כמו כל אחד ממכם. אני לא אוהב כבוד ולא כלום פשוט אני רוצה שתדעו שאם אתם אוהבים את הפורום הזה ורוצים לקדם אותו אז בואו נעשה יד אחד ונרים אותו כמו שצריך.

ברק 188

New member
רגע ,רגע משהו מתחיל לזוז וכבר...

נעלבים ורבים, לא חברה קח לא בונים חומה ,סליחה פורום, באו נתחיל לאט לאט מהתחלה נחשוב שוב אייך לשפר (האמת שלי אין רעיון)פלסר לא צריך להיות לחוץ ולהרגיש שהכל עליו,ענת לא מתווכחת פשוט מאוד היא ישירה שאולת ודורשת לענין(ענת לא לירות בצרורות לאט העברי לבודדת)קדימה לעבודה ולהתחלה מחודשת וטובה יותר,שבוע טוב.

שלום לכם אנשים...

מה שלומכם??? פלסרושששששש אח שלי לא נעלמתי האמת שכבר מזמן ביקשתי מהנהלת הפורומים שיורידו אותי מניהול הפורום הזה...ומשום מה לא עשו זאת... כל תקופת האינטרנט נגמרה עבורי ברגע שחזרתי לשגרה מלאה של עבודה וחיים נורמאליים...אני לא מחובר בבית בכלל...ורק מהמשרד מדי פעם קורא תגובות ולא כותב...כי את האמת זה לא מעניין אותי... מה שהולך בפורומים כולל הפורום הזה...כי אין לו תקנה ודיברנו על זה מאות פעמים אני ואתה... וגברת ענת "הנחמדת" שמשועממת כל היום ונכנסת לפורומים אך ורק בכדי להעביר ביקורת...את אף אחד לא מעניין מה שאת חושבת... מה קרה החלטת לחזור לכאן זרקו אותך מפורומים אחרים? הסברתי אלפי פעמים ואגיד זאת שוב הפורום הזה נועד לקהילה שלנו שיוכלו לדבר על כל מה שבא לטוב ולרע... ולא רק להתייעץ...לכן דיברנו כאן על הכל... והאמת לא מעניין אותי מה תכתבי כי בטח אני אראה את ההודעה הזאת בעוד כמה חודשים שאציץ כאן... פלסרוש תרים טלפון ונדבר כי איבדתי את המס שלך... שלומי מצויין עובד...נהנה מהחיים בצורה מדהימה... וטפו טפו רק שימשיך ככה...מקווה שאצלכם הכל בסדר... עד לפעם הבאה בעוד כמה חודשים...תשמרו על עצמכם... ושיהיה לכם רק טוב... צ'אוווווווו...

ברק 188

New member
היי טוב לשמוע ממך,אבל...

בכל זאת היה מהראוי היה שתסביר לנו הרבה יותר מוקדם מה קורה לך ,אני לא כועס עליך חס וחלילה (והיה זמן שאף חששתי שמה משהו קרה לך)אבל חבוב בתור מנהל היית חייב לתת לנו הסבר, שמע אנחנו מבינים רצונך כבודך,עכשיו בקשר לענת אני הוא זה שביקשתי ממנה לחזור ולכתוב פה כי כולם בעצם רואים לאיזה כיוון הפורום הולך (ואת האמת נראה לי לכוון סוף)זה לא הרצון שלי ובטח לא של פלסר ענת היתה פה לפני ולפני כולו והרבתה להביע פה דעות גם עם הם לא תמיד נראות לאנשים אחרים, גם אני לא פעם חלקתי עם מה שנכתב פה ולא תמיד לדברי ענת ואחרים ,חלוקי דעות יש בכל משפחה ואני מבקש עוד פעם ואחרונה חבר'ה באו נשכח מהעבר ונתחיל ברגל ימין ,עכשיו זה תלוי בכם. שלכם ברק.

תקשיב רגע אדון נחמד../images/Emo88.gif

1.יש לי תחושה שאתה קמעה מנותק מהמציאות של הפורום. 2.האם אתה חושב שרשמתי שטויות,כי אם אתה חושב כך מצבך אבוד
בגלל שזו המציאות. 3.אני משועממת בחיים
חפש חפש ראי ענק בסביבה,והראי ייתן לך תשובה הכי כנה וישירה שיכולה להיות.

למעלה