אנשושים שלום שלום... (=

אנשושים שלום שלום... (=

הייי טוב למי שיש אייסיי אשמח לדבר איתו.. ואם יש לכם איסיקיו של איזה מישהו/מישהי מפורסם/מפורסמת ואתם חמודים ובא לכם לתת לי אני אשמח... (= אם יהיה לי אני אתן לכם בכייף!!!! לא משנה - איימייל , איסיקיו או כל דבר אפשרי... שיהיה לכולנו בהצלחה בלימודים ! ושנה טובה ומקסימה ! שמרו על עצמך.. ואל תשכחו בשנת הלימודים -תיהו עצמכם...

Chloe

New member
../images/Emo51.gifגם לך../images/Emo70.gif

אנשים איזה כיייייייייייייייייייייייייייף!!! יש שביתה!!!! אם יש פעם אחת שאני לא שונאת את המורים זה בתחילת השנה שהם שובתים.

*סניף, סניף*

זה לא פייר! זה לא פייר! זה. לא. פייר!!!!!!!!! תבינו, אני חיה ברמת גן (היי, מה המצב), ופה הם העלו את הרעיון המבריק הזה שיסודי זה א´-ח´ ותיכון (על יסודי. דה) זה ט´-י"ב. איי מין, קום און!!!!!! א-נ-י הלכתי היום לבית הספר! כיתה ח´! לא פיייייייייר!!!!!!!! לא פייר לא פייר לא פייר! לא מספיק ששנה שעברה כולם סיימו 10 (ע-ש-ר-ה!) ימים לפני, עכשיו הם גם מ-ת-ח-י-ל-י-ם אחריי? בושה. בושה, איי טל יו!!! תעשו שרשור השתתפות בצערי? *סניף* פליז? שרשןר קטן, קטנטון, פצפון שיגרום לי להרגיש טוב...?

לאנה

New member
אנד דה קראוד גוז "אווו..."

בואו כולנו נרחם על מיכלי, חברתנו*ואחותנו**טוב, בעצם, רק אחותי*המקסימה שלא התמזל מזלה, והיא לומרת בבתי ספר כמו של פעם. "ווי לאב יו מיכל". תחזיקי מעמד. אבל הרשי לי להיות*קצת*מגעילה ולהוסיף..., יבה דבה דו!!!, הייתה היום שביתה!!!, איזה כיף!!!, אהמ, זהו, חזרתי להשתתף בצערך.

like daa

New member
לי אין שביתה...

ואני לא מאלה שלומדים מא´-ח´ (ואפילו אם הייתי, אני ט´...) פשוט הבי"ס שלנו הוא בהסתדרות המורים ולא בארגון... אז אנחנו מסתדרים... אהההההההההההההההה

לאנה

New member
באסה...

גם אני בט´, אבל אני לומדת בחטיבה שמשולבת עם תיכון.....

לי היה לימודים לצערי..

אני גם ב-ט´ אבל אצלנו חטיבה בנפרד ותיכון בנפרד.. נראה לי עדיף שיהיה ביחד לא? איך היה היום הראשון? אני לא ממש נהנהתי סתם החליפו לנו מורות למורות מעצבנות...

ד י י ז י

New member
"עצובים בשבילך מיכל.."

גם לי היתה שביתה היום (לא נתייחס לעובדה שקמתי ב7 בבוקר כדי להיות בטוחה שיש שביתה , ואז ב-10 אמא שלי החליטה להעיר אותי..) אווווווי.. אני מאושרת (אבל עדיין עצובה בשביל , מיכל) טוב , לא היה לי ממש מה לכתוב.. אז אני אסיים..

לאנה

New member
סליחה על הרוע אבל...

ייפי!, גם היום שביתה!, אה, ומשהו לא ממש קשור - קיבלתי אתמול את הגיטרה הראשונה שלי!, איזה כיף!!!

Chloe

New member
אני לא האמנתי שי פעם אני יגיד את זה

אבל אני רוצה כבר שהשיבתה תיגמר, לא כדאי לחזור לביצ´פר, בגלל שאני יודעת שאז הם יחזירו לנו את הימים על חשבון החופש הגדול הבא או חופש פסח.

לאנה

New member
שמרית!!!

מה את עושה פה בשעה כזאת?!, אה, וקיבלתי אתמול את הגיטרה!!!, ייפי ייפי הוריי! נ.ב: עדיין יש לך טעות בחתימה..., חחח..., ועוד משהו שכרגע נזכרתי בו - |נרקיס|...,
...

לאנה

New member
יש לי שאלה...

איך מחליפים תמונה בכרטיס האישי?!, כלומר, החלפתי כבר חמישים אלף פעם אבל אני אף-פעם לא מבינה איך, מתי, ו..., אה..., מתי זה מחליף!, אנא, עיזרו לנערה במצוקה...

ד י י ז י

New member
אצלי אני..

לוחצת על החלף תמונה (או מה שרשום שם..) ואז אני בוחרת תמונה , ואחרי כמה ימים זה מחליף תמונה...

*סניף*

ו... ו... ו... היום נתנו לנו שיעורים!!! הרבההה!!! ועבודה ע-נ-ק-י-ת! אבל לפחות זה על נושא שאני אוהבת... זה במוזיקה... אז בחרתי לעשות על אלאניס מוריסט. בכל אופן, נחזור להתחלה... זה לא פייר! שיעורים...? ביום האחרון...? *סניף* תודה לכל מי שהביע את השתתפותו בצערי. *פורצת בבכי חסר מעצורים*

לאנה

New member
תאומתי!!!

אמנם אני לא עשיתי עבודה על אלאניס מוריסט, אבל רוב הסיכויים שהייתי בוחרת בה. או באבריל. או שמישל. אבל אני חושבת שהייתי מוצאת הכי הרבה חומר על אלאניס. אז סביר להניח שעליה הייתי עושה. אוווף!, היום היה לי בית ספר!!!, המחנך שלי חנון, אשכרה כפיל של סטיב ארקל, אבל זה לא שלא ידעתי את זה מכיתה ז´..., והתחלנו ללמוד היום לשון!, מ-ש-ע-מ-ם!!!, אבל חברה שלי הביאה לי מתנה, אז זה די עודד אותי..., אבל בכל זאת - בית ספר!!!, גועל!

לאנה

New member
אוי, רציתי לספר לכם עוד משהו...

יש לנו מין שיעור כזה, שקוראים לו שיעור חינוך, וזה שיעור נורא משעמם וחסר פואנטה. בכל מקרה, "לכבוד היום הראשון" המורה שלי, הביא מין תיק כזה שבתוכו יש כל מיני חפצים וכל פעם מוצאים משהו וצריך להוציא ממנו ברכה לשנה החדשה. לדוגמא - מוציאים רימון ואומרים ש..., אה..., נו, אתם יודעים, משהו עם הגרגירים..., אני ווי, מישהו הוציא בובה של צב נינג´ה, ואני בדיוק דיברתי עם שמרית, אז כמובן שהוא פנה אלי ושאל "מור, איזה ברכה אפשר להגיד על צב נינג´ה?", למזלי יש לי כיתה מופרעת, אז כולם התפרצו וכל הפריחות (יש לי רק איזה חמישה פריקים בכיתה!) צעקו כל מיני דברים, אז הוא התעלם ממני. אבל בכל זאת אמרתי את הברכה לשמרית: "שלא נצטרך לראות שידורים חוזרים של הסדרה הזאת שוב".....

למעלה