אנסומבו וטוטאנה בביתר !

וזה לא צעיר.

מה שהתכוונתי זה שטוטאנה ואנסמובו צעירים עם עתיד גדול ומבטיח

OFIR 10

New member
לפי איך שזה נראה כרגע

אוחנה מעדיף את בנין על פני מליחי
ומה עם קלדיירה
עזב סופית

בטוח יהיו משחקים..

שאלי יעלה עם 3 קשרים אחוריים.. כמו שקרה העונה כמה פעמים קאלדיירה עזב סופית. כניראה ישחק בשחטיור באוקראינה

Anakin S

New member
פניג'ל מוריד ציפיות...

פניג'ל אמר היום שלדעתו הקבוצה תריכה להתמודד בשנה הבאה בצמרת,הוא לא חושב על אליפות אבל התמודדות בצמרת כן.. למה? לפי דעתי יש לביתר קבוצה מצויינת. קישור לא רע בכלל שכולל את מליחי,ברוכיאן,מליקסון,נסומבו ובנין (שעם כל הגיל והדיבורים עדיין מצויין בליגה שלנו). יש לה התקפה מצויינת עם אסולין וטוטואנה. קצת חיזוק מאחרוה ואני חושב שביתר בהחלט צריכה להתמודד בשנה הבאה על האליפות גם.

אני גם חושב ככה..

אבל לא טוב לבוא כמו קבוצה גדולה. תמיד שבאנו בקטנה יצאו דברים טובים שלא יצפו מביתר לכלום ובסוף בע"ה נפתיע גם מקום בצמרת זה מכובד בהגנה אני לא יודע מה יהיה. אבל טוטאסולין בחוד מאחוריהם זיו ויצחקי או ברוכיאן ובקישור האחורי בנין מליחי אנסמובו אחלה קבוצה..

אולי אחלה שחקנים... על הנייר

ואתה יודע שזה לא בהכרח אומר אחלה קבוצה רק תשמרו לנו על שני הקונגולזים שיחזרו אלינו בעונה שאחרי

טוטאנה הבטיח..

שאחרי כל שער תהיה לו סלטה מיוחדת, לא כמו בחיפה.. והוא כבר ביקש את המספר 16. ד`א איזה מספר היה אנסומבו בחיפה ? אתמול הוא קיבל בינתיים את 25.

נכון,לבית"ר יש סגל נהדר לשם שינוי

אבל היא צריכה מאמן שיכול לחבר את כל זה,עם כל הכבוד לאוחנה,הוא מאמן טוב,אבל לא מספיק טוב כדי להביא אליפות לקבוצה שהיא אנדרדוג ולהפיק ממנה הרבה יותר ממה שהיא יכולה לתת.

kakoon pt

New member
אוחנה מה????? אפשר לתבוע אותך

על הוצאת דיבה ולשון הרע על מה שכתבת!

ומסודי גם סיכם בביתר

שמשלימה שלישיה קונגולזית, ואולי רביעיה, אם יחתימו את יה-יה

OFIR 10

New member
ומה עם בלמים?

חוץ מזרים, יש בלמים ישראלים שחושבים בכיוון שלהם?

דקל קינן

אטצי וגונזבלש. חרמון חזר אוטמטית לביתר. אבל הוא מעדיף את ההרכב הראשון בנתניה, מאשר הספסל של ביתר

L a d y L

New member
הוא לא

ישראלי. וגם איטצ'י לא נשאר בארץ. הציעו לו ביוון..

למעלה