אנלוגיות מתוך 15H - עזרו לי לחדד

backardi

New member
אנלוגיות מתוך 15H - עזרו לי לחדד

לכל המתחכמים והמחדדים , עזרו לי לחדד בבקשה : מקצב :מנגינה 1)מרבץ:מחצב 2)מרקם:חומר 3)מסגרת:תמונה 4)מרשם:תרופה כשרשמתי את הההקשר שלי יצא לי , מקצב קובע את קצב המנגינה כשם שמרשם קובי את קצב(מינון) התרופה) , אני ידעתי באותו רגע שזה נשמע על הפנים , ובגלל זה טעיתי .. איך לדעתכם יכלתי לחדד ? עוד אחת: מצית:לכבות 1) מזמרה:לגזום 2)פטיש:לשלוף 3)מסרגה :מעקה 4)מעקה:ליפול רשמתי שמצית עושה פעולה ההפוכה לפעות הלכבות , כמו שמעקה מונע מאנשים ליפול..ושוב טעיתי עוד אחת: התפאר: הילל 1)הצטרף:צירף 2)התפטם:אכל 3)התגשם:חזה 4)התקוטט:אכל ועוד אחת: לגלען: גלעין (מה זה לגלען?) 1)לייבש:לחות 2)לאוורר:אווויר 3)להצפין:צופן 4)לקלף:פרי

harbor

New member
ממ

לכל מנגינה יש סוג כלשהו של מקצב לכל חומר יש סוג כלשהו של מרקם

eladshoe

New member
אנלוגיה שנייה

תראה זה הולך ככה זה קצת קשה אבל תפקיד א' לכבות הוא לעשות ההפך מפעולה ב' שזה השם עצם מצית כמו תשובה 2 מטרת הפטיש היא לדפוק מסמר לתוך קיר \ עץ או מה שזה לא יהיה מטרת הפטיש להכניס משהו (מסמר) הפעולה ההפוכה היא להוציא . זה בדוודאות נכון זה נשמע הגיוני אני יודע שבמבחן זה לא עולה בראש אבל לפחות ללמוד מהטעות זה חלק גדול מההבנה

jasam

New member
.........

הראשון זה 2 לכל מנגינה יש מרקם משלה כמו שלכל חומר יש מרקם משלו.. קפיש? השני זה גם 2..זה כאילו הפעולה ההפוכה של A השלישי זה הראשון לדעתי האחרון זה גם הראשון..לגלען זה להוציא את הגרעין כשם פעולת ייבוש אמורה להוציא את הלחות

PROG3

New member
תשובות

מקצב זה חלק ממנגינה כמו שמרקם זה חלק מהחומר מצית מטרתה זה להדליק שזה ההפך מלכבות. פטיש מטרתו לנעוץ שזה ההפך מלשלוף. הוא התפאר כי מישהו הילל אותו הוא הצטרף כי מישהו צירף אותו לגלען זה להוציא את הגלעין לייבש זה להוציא את הלחות

ami174

New member
תשובה

התפאר - פאר את עצמו הצטרף - צרף את עצמו

eladshoe

New member
למה בלגלען גלעין

זה לא להצפין צופן המשפט קישור הוא פעולה ייחודית של א על ב' כמו להצפין צופן יש משהו אחר???

tomiitom

New member
מסגרת חלק מתמונה ?!../images/Emo4.gif

היא מדברים על חלק מ... אז מסגרת היא לא חלק מתמונה ? אין לי מושג מה התשובות הנכונות ואם רק לי זה ניראה הגיוני ואם לא אז מדוע ? תודה .

למעלה