אני 122.8 ק"ג

• פותח הנושא 1281
  • פורסם בתאריך

1281

New member
אז הלימון שלי אולי בסוף יהפוך

ללימונדה ואני אהיה פחות"המון"

כדי להפוך לימון ללימונדה

צריך להוסיף "סוכר" לאו דווקא סוכר ממש אלא מתיקות לתפיסת החיים, ההלקאה העצמית והביקורת - לא רק שאינן מרזות הן גם משאירות פצעים.

ולרוב גם עוזרות להוסיף עוד.

ואני בכלל חושבת

שצריך להפסיק לחשוב במספרים. בכלל לא משנה כמה את שוקלת, אין טעם להישקל ולהרגיש רע. עדיף לסגל אורח חיים שנעים איתו, שעושה אותך מאושרת, שממלא אותך מאשר לפזר מספרים (קלוריות, ק"ג וכו'). בואי תנסי לחשוב, איך את עושה לעצמך יותר טוב, איפה מפריע לך, איפה היית רוצה לעשות שינוי.

ואני בכלל חושבת

שצריך להפסיק לחשוב במספרים. בכלל לא משנה כמה את שוקלת, אין טעם להישקל ולהרגיש רע. עדיף לסגל אורח חיים שנעים איתו, שעושה אותך מאושרת, שממלא אותך מאשר לפזר מספרים (קלוריות, ק"ג וכו'). בואי תנסי לחשוב, איך את עושה לעצמך יותר טוב, איפה מפריע לך, איפה היית רוצה לעשות שינוי.

mishmesh4

New member
מסכים איתך..

בכל מילה :] למרות שגם אני תמיד נשקל... :] רק שאצלי הבעיה הפוכה.. אני צריך להשמין :[

נחמד לך.

אני גם לא חושבת שיש מישהו בעולם הזה ש"צריך להשמין"- תתאמן, תוסיף מסת שריר, תהיה חתיך- על. אתה לא רוצה הרי להשמין "סתם", אלא להוסיף נפח, לדעתי- תפוס חדר כושר טוב, עם מאמן נעים ואווירה כייפית ותתחיל לעבוד!!!

mishmesh4

New member
את צודקת..

אני פשוט רזה מידי לגובה.. ואני אוכל.. הרבה.. ומשום מה זה אף פעם לא עוזר.. הרופא אמר שיש לי עיכול מהיר.. אז זו קצת בעייה.. הבעייה היא שאין לי זמן אני סטודנט בטכניון וכמעט ואין לי זמן.. יש שם מכון כושר אבל אין שם מקום פנוי אף פעם.. עולה 100 שקל לשנה לסטודנט להירשם לשם אז כולם שם.. והייתי וזה קצת צפוף לא בשבילי.. אולי בעתיד :]

אתה יכול גם.....

לעשות שכיבות שמיכה בחדר, למצוא עמוד חזר ולעלות מתח- זו התחלה. ואם אתה דואג לזמן- תמיד תמיד יש זמן, השאלה עניין של מינון ושל תכנון. סומכים עלייך פה.

למעלה