אני תחתולוג מומחה:-
:-:

אני תחתולוג מומחה:-../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo8.gif../images/Emo3.gif:-:

אני ממש סובל בטיסות ,הברכיים כואבות לי. הצוואר נתפס לי,וקשה לקום לשירותים בגלל שלא נעים לי להעיר גיברת עם מיני קצרצר....בעצם, העדפתי לא להעיר אותה.....אז סבלתי קצת,לא נורא. אבל לא על חצאיות מיני אני רוצה לספר לכם, אני הולך לספר לכם כמה שהאף שלי סובל בטיסות! איפה אדוני רוצה לשבת,שואלת אותי הדיילת שגם שוקלת את המזוודות וגם מנפקת מקומות ישיבה. אני רוצה לשבת ליד הטייס.....אני אומר לה בבדיחות,וכבר אני רואה איך ישבנה זע באי נוחות.....הנוסע הזה הולך לעשות לנו צרות בטיסה....! כזכור לכם,חוקי מרפי חברים שלי,ולכן תמיד מושיבים אותי במעבר,יעני בטיילת. אני סובל במיוחד מאלה שנעמדים לשוחח עם חברם במעבר הצר,ומפנים את ישבנם בדיוק אל מול פני. מרוב שעות הטיסה הרבות שצברתי,למדתי לנתח אשיות של אדם,ובמקרה זה,נוסעי המטוס,לפי הצורה והעיכוס של הישבן. הפכתי למומחה גדול,עד כדי כך שאני מסוגל לדעת לפני כל השכונה, אם וורדה השמנה תהיה עצבנית היום ותתחיל לצרוח על מחלוף בעלה, או שסתם תיתן לו מכות.....הכול תלוי בצורת העיכוס של ישבנה באותו בוקר. מובן מאליו שאני ממהר לברך אותה בבוקר טוב כשאני מבחין בעיכוס עצבני במיוחד.... הדבר נכון גם לגבי דיילות הטיסה, לפי צורת עיכוס ישבנה של הדיילת אני יכול להגיד בוודאות אם היום הנוסעים יסבלו,לפחות אני . טוב,זו לא חוכמה,אני תמיד סובל מישבן צעיר ותוסס......! יש והמתהדרים בישבנם בשעת הטיסה, ומענטזים בו למול פני כשהם מחליפים רגל עייפה ברגלם השנייה,שכמובן ממהרת להתעייף ולכן מתחיל מן ריקוד קטן ,והישבנים נעים ללא הרף מעלה ומטה.... אלה הם הנוסעים העצבנים,שמסווים את פחד הטיסה שלהם על ידי כך שנעמדים שעות ומשוחחים על כל נושא,רק שהזמן יעבור. וישנם אלה עם הישבנים העצומים בגודלם. הם לא מחליפים רגליים ומענטזים, אלה הנוסעים הנינוחים,השלווים,מלאי הביטחון,שלא טורחים לכווץ את ישבניהם בעת שלוחץ להם, וממהרים להפליץ אל תוך פני ללא חשש....טפו! הגרועים ביותר מבין הנוסעים הם אלה,שבנוסף לעמידתם הטרחנית במעבר,ניכר עליהם שלא התקלחו כחודשיים....הם עומדים כאילו שהם בתוך אוטובוס,מניפים ידיהם אל על ומייד נודף מתחת לבית שחיים ריח מזוויע....שלא לדבר על כך שהם נעמדים לידי כשרגליהם חפות מנעליים וגרביים......זהו שילוב קטלני של ריח הבוקע מישבניהם,מהאקזמה,ומתחת לבית שחיים.....טפו. הנוסעים מתבקשים לשבת במקומותיהם,עוד מעט תוגש ארוחת הצהריים ולאחר מכן נעבור ונציע ממיטב מוצרי הדיוטי פרי. זה מחזה מזוויע לראות שמן בטטה מכווץ את התחת והבטן שלו בדיוק כשעגלת הדיוטי פרי מגיעה קרוב אלי. זהו אחד הרגעים המחרידים של הטיסה. אני יודע בוודאות שתרגילי האקרובטיקה של השמן יעלו לאף העדין שלי ביוקר,והוא עתיד לסבול קשות נוכח התחת הגדול הנדחס לעברו.... הם יעשו הכול כדי שעגלת הדיוטי פרי תעבור,התחת הגדול שלהם ממלא את כל החלל שבין האף שלי לבין המושב שלפני. אני נאסף אל תוכי ומדמה שאני קטן ובתוך בועה,אני מליט את פני בידיי,אני בכלל לא כאן.......! נאדה,כלום לא עוזר....מלאכת הכווץ של הבטן ודחיסת התחת, כדי שעגלת הדיוטי פרי תעבור,סוחטת מהם את מיטב הריחות הרעים עלי אדמות.... אני טומן את אפי בחולצתי וממרר בבכי חרישי על מר גורלי,למה זה מגיע לי.....למה למה..... באותו יום החלטתי על שינוי בחיי,אני אנתרופולוג ובאמת שאוהב להתבונן באנשים,ונכון שהפכתי להיות מומחה גדול לניתוח אופיו של אדם לפי צורת ישבנו והריח הבוקע ממנו,אך די לי. מייד עם נחיתתי בארץ מיהרתי להירשם לקורס לכירולוגיה,אני חושב שמקריאה בכף היד לא בוקעים ריחות רעים......!! נ.ב כל דברי הבלע הרשומים למעלה, אינם מתייחסים לישבנים של נשים.........!!

דניאלה1311

Active member
מנהל
קונן התותחולוג שבת ושלום לך נרגעתי, שיוווווווווווווווווווווו חשבתי אתה מדבר על התחת שלי, אבל מאחר ואמרת שאינך מתייחס לישבנים נשיים, התיישבתי על כל רוחב ישבני באנחת רווחה. אגב, אתה צודק בכל מילה, אפילו לא צחקתי רק בכיתי נזכרתי בנסיעה לתאילנד 13 שעות ישבתי ליד הדלת חרום והמעבר לשרותים וכל הזמן עמדו ודיברו וקשקשו והסריחו וכל בקשותינו....לשווא.

N i c e M a n

New member
דניאלה, אין טוב מלשבת לייד דלת

החרום ובמיוחד בטיסות ארוכות. אלו המושבים עם המירווחים הגדולים ביותר לרגליים (במחלקת תיירים). ןמזקרון הן לא אמורות להיות לייד השירותים.(במרבית סוגי המטוסים) אז על מה תליני..... וחוצמזה, שבת שלום לך, ובנסיעתך הבאה לארה"ב הזמיני מקום לייד דלת חרום. הבטחה שלי - המקום הכי טוב במחלקת תיירים.

דניאלה1311

Active member
מנהל
נייסי את המקום קבלתי רק בגלל ויטמין פ' אבל כולם נעמדו שם לשוחח והשרותים היו טיפלה יותר קדימה ככה שעמדו וכמו כל הישראלים צעקו, ואי אפשר היה לישון. וכן, אפשר להתחשב קצת בנוסעים אחרים, ועל זה אני מלינה. כמו שמתנהגים בכביש, או בתורים ככה במטוסים מה ההבדל? חוסר התחשבות מוחלט באחר. בנסיעה שלי לארה"ב זה תלוי באיזה חברה אסע, אם אוכל אזמין, trust me בתור נוסעת מאד מאד ותיקה עם מיילג' עצום אני חושבת שאני יודעת כמעט הכל שיש לדעת. שבת שלום גם לך.

TJ

New member
מעשה בנוסעת מודאגת שביקשה

את המושב הכי בטוח במטוס. הפקידה במשרד הנסיעות אמרה לה שהיא אינה יודעת איזה מושב זה, אבל היא ממליצה לה לשבת בקידמת המטוס. "מדוע?" תהתה הנוסעת. "כי שם מזהים הכי טוב את הגוויות"...

המושבים ליד דלתות החרום שמורים

בד"כ כלל לפרוטקציונרים... רק פעם אחת הצלחנו להשיגם - וכמובן בפרוטקציה...

N i c e M a n

New member
כולכם מוזמנים למחלקת עסקים..../images/Emo13.gif.

נכון, צריך קשרים (ואז מי צריך פרוטקציה), בכדי לקבל ת'מושבים הללו.

kessem

New member
עם עוד Pאחד קטן עוברים למחלקת

עסקים...מתפלאה עליך אנטרפרייז שלא הפעלת את קסמייך.. תפני אלי בפמבא(בפעם הבאה)

קסם מתוקה........../images/Emo140.gif

כפרה עלייך איך שאהבתי את המילה החדשה שהמצאת. "בפמבא",יעני בפעם הבאה. ולכן בפמבא אני אסדר לך לשבת בטיסה ליד הטייס.

וויילד

New member
חברי , ידידי , יקירי מחמד ליבי קונן

אני רוצה רק דבר אחד... לדעת מה היה קורה לתחת שלך הנחמד אילו רכבת איתי על זה....................הבט ותן דעתך !!! אתה הטוב שבחברי , רק אמור לי איפה תרצה לשבת, קדימה, או אחורה ? ערב טוב , ושבת שלום לכולכם חברי הנעימים.

תשמע חביבי אדון וויילד......./images/Emo24.gif

תודה לך על הצעתך לרכב על האופנוע המהודר שלך, אבל למה שאני אשב על האגזוז....? ומה קרה לקונדליסה רייס חביבתך שהיית מטיס אותה על האופנוע שלך לבית הלבן.. נשרף לה התחת....?

וויילד

New member
צ'מע אתה , למה מה ? ...../images/Emo24.gif

קונדליסה תפסה רייס , נעלמה ביחד עם יעקב הכי מהיר ... ואותך ...אותך מי יושיב על האגזוז , רק תגיד ועד חצי המלקות , אני לך נותן את כל הכיסא , בוא ונראה מה אתה עושה באופנוע שיש לו רק 48 פלגים...? מעניין מהיכן הגיע השם "קונדליסה" זה נשמע כמו חיבור של "קנדום" ו"גומי לעיסה" ...נכון ?

חונל'ה כפרה שלי.............

שאת תצטרכי פרוטקציה.....? אם לי היה "מעדר" כמו שיש לך,היו מסדרים לי לשבת ליד הטייס.....!

ישבתי פעם בפיקוק בהמראה ובנחיתה

בן דוד של בעלי הוא קברניט בג'מבו באלעל.. יצא לנו פעם אחת לטוס איתו הוזמנו להמראה וגם לנחיתה....ו....נורא צפוף בפיקוק, אבל שווה שדה הראיה מתא הטייס נהדר... וזהו מראה מרגש.

גיסי כלכל באל על

והאמת שטסנו לארהב" במחלקה ראשונה ממש חלום. וגם הוזמנו להכנס לתא הטייס אני פחדתי אבל בעלי נכנס ונהנה מאוד.

מזה פה.....מה פה קורה פה........

פתאום לכולם יש פרוטקציה וטסים במחלקות ראשונות....? וטוב שלא נכנסת לקוקפיט ביחד עם בעלך,בהעדר שירותים, היית סובלת נורא.....!

למעלה