אני שמח

אני שמח. יש לי חיים טובים, יש לי חברים טובים, יש לי חברות טובות, יש לי כל שאני צריך. אני אדם שמח. אני אוהב הרבה אנשים, אני מתעניין בחברים ומשוחח אתם על דברים מעניינים מהחיים, אני רוחני ויוצר הרבה, אני מאוד אסרטיבי ומאמין בדיבור מאוד ברור וענייני וגם מדבר בשפה יפה, ואני אצילי ולא מדבר רעות על אנשים אלא פותר מריבות בהסברים חיוביים. טוב לי בחיים, אני שמח. אני מאחל לכולנו רק טוב, הנאה ושמחה וכמובן בריאות.

אני שמח. יש לי חיים טובים, יש לי חברים טובים, יש לי חברות טובות, יש לי כל שאני צריך. אני אדם שמח. אני אוהב הרבה אנשים, אני מתעניין בחברים ומשוחח אתם על דברים מעניינים מהחיים, אני רוחני ויוצר הרבה, אני מאוד אסרטיבי ומאמין בדיבור מאוד ברור וענייני וגם מדבר בשפה יפה, ואני אצילי ולא מדבר רעות על אנשים אלא פותר מריבות בהסברים חיוביים. טוב לי בחיים, אני שמח. אני מאחל לכולנו רק טוב, הנאה ושמחה וכמובן בריאות.
חמוד שכמותך.

אדם שיכול כך להתחיל את יומו, מבורך.
תודה. ואני גם שמח שאני יכול ליצור לעצמי קשרים טובים בקלות, גם בתחום הידידותי וגם בתחום הרומנטי ואני לומד באוניברסיטה בהצלחה רבה ומתפתח. חבל שיש אנשים שמציקים ומתנהגים לא יפה, אבל צריך להתעלם מהם ככל האפשר. אני תוהה על שאלה אם כשנמצאים בבית משפט מושחת ולא מוסרי ושואלים אם עברתי עבירה עדיף לשקר או לשתוק ולתת לשופט להחליט בעצמו לאיזה סיפור הוא מאמין. אגב, איך הציורים?

תודה, ויש לי מציאות. אולי הסיבה שאנשים לא נחמדים אליי בכפר היא שאני נראה כועס ורב עם אנשים וצריך להביע יותר שמחה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
תודה, ויש לי מציאות. אולי הסיבה שאנשים לא נחמדים אליי בכפר היא שאני נראה כועס ורב עם אנשים וצריך להביע יותר שמחה.
אם הגבת לי הרי שלא הייתי מודע לכך - אולי בעבר לחצת על "התעלם" מתגובותיי.

כך או כך - חייך לסובבים אותך , ברך אנשים בברכת בוקר טוב - אט אט החשדנות תתפוגג ותתחלף באווירה קלילה ונעימה - אין לי ספק בכך.

הכנתי לי כמה כללי חיים:

לשוחח עם חברים על דברים שאוהבים לעשות כדי לחזק את החברות.
לדבר מאוד ברור ולעניין כדי להשיג מטרות ביעילות.
בחקירה משפטית או משטרתית לשתוק במקום לשקר כדי למנוע אי הבנות לא כדאיות.
להיות שמח, אמתי ועדין.
לא לדבר רעות על אנשים.
לפתור מריבות בעזרת הסברים וויכוח חיובי.
לנזוף בסמכותיות כשצריך ולאיים בתלונה אבל לא לדבר לא יפה.
לתת הרבה אהבה ודאגה לחברים.
ליצור קשרים באופן טבעי.
להימנע מדיבורים חומריים.
לתת לאנשים עצות מעשיות של חשיבה חיובית.

נערך לאחרונה ב:
מישהו צילם את רשימת הטיפים הזאת ונתן במתנה לכל קומונת המתנדבים, ואחת המתנדבות בכפר ממש שיבחה אותי על זה.

למעלה