אני שמחה לראות את הפעילות שלכם כאן בפורום

יוליקה

Member
מנהל
נכנסתי כמה וכמה פעמים והיה ריק... כעת כשלא נכנסתי אני רואה איזה פעילו רבה היתה כאן!!!

ויוי 25

Well-known member
אכן, לאחר פרק זמן דברים זזים וקורים דברים טובים.
גם לנו קרו הרבה דברים כשלא היינו עם הנכד שלנו המתוק שנולד לפני 11 חודשים, (בעת תקופת הקורונה שהתמשכה לכמה תקופות של סגר -במדינה , לאחר מכן הגיעה מלחמת-הטילים,)
- כך שיצא שכמעט לא התראינו והנה לפני שבועיים הגעתי לביקור וראיתי שהתינוק הפיצפוני כבר יושב וגם עומד על 2 רגליו, ואפילו הספיק להצמיח שיינים ואוכל מזון מוצק.

יוליקה

Member
מנהל
חודש יוני אצלנו הוא חודש של שמחות!!
היום יום הנישואין ה-12 של בתי הצעירה
מחר יום ההולדת ה-15 של נכדתי הבכורה
ב-15 לחודש יום הנישואין של אחי
ב-19 יום הולדת של האחיינית הבכירה שלי
ב-20 יום הנישואין של בני
חודש של חגיגות שמחות!!!

תמר שרוני

Active member
איזה יופי לך , גיל שנה שנתיים זה גיל מהמם .
ובאשר לפורום , הוא דומה לשכיב מרע , רגל אחת כבר בצד השני , אך מקבל חמצן מדוד , בדיוק לכמות שתחזיק
אותו במצב שרק הלב והמח יעבדו , ולפחות לפי חוקי היהדות , אי אפשר להכריז עליו ככבר מינן .
ונעבור לנושא יותר שמח , בזמן המלחמה גייסתי שני נכדים , ששבזמן הטירונות והקורס שאחרי בילו המון בבית בעוצר , [בידוד] .
שתהייה לכולנו שבת שלום .

תמר שרוני

Active member
אני לא ממש זוכרת ימי הולדת משפחתיים , זוכרת רק את שלי ושל הבן שזה אותו תאריך , אך מן הסתם לא אותה השנה . ושל שתי הבנות . באשר לתאריך של בעלי , כל שנה בינואר אני מבררת איתו אם זה XY או YX . של הנכדים אינני זוכרת . למזלי , הבת שביוהנסבורג , מחזיקה לוח שנה עם כל התאריכים הרלוונטיים , וגם אלו שאינם . והיא מזכירה לי מבעוד מועד .זה מה יש , לכל אחד מאיתנו יש אי אל דפקטים .

למעלה