אני שונאת להיות בדיכאון בלי סיבה!

מימי

New member
אני שונאת להיות בדיכאון בלי סיבה!

גם עם סיבה אני שונאת להיות בדיכאון, אבל בלי סיבה זה ביאוס גדול, כי גם אי אפשר לפתור את זה!!!

eliela

New member
מימי מתוקה

זוהי החשפות אותי התוודות דיכאון יש שתי דרכים לטיפול: אם את בטיפול פסיכולוגי או תרופתי, חשבו... וחשוב היא מילה עדינה לכוונה שלי, לקחת את התרופות בזמן ולא לפשל. אני סובלת מדיכאון כבר 7 שנים בהם ביקרתי לא פעם ליותר מיום בית חולים... ושם הוכיחו לי ש3 ימים ללא תרופות קבועות, מחזירות את כל התופעות המגעילות שאת מתארת, דיכאון ללא סיבה... האופציה השניה זה לנבור בתוך המסדרונות האפלים של האני הפנימי, לעשות הפנוזה עצמית ולהשתכנע שהנה, ממש עוד מעט זה יעבור... והתרופה המוכחת לדיכאון? עשיה

keren007

New member
זה כזה מסובך? ../images/Emo4.gif

אני לעיתים קרובות נכנסת לדיכאון אבל תמיד זה מאותן הסיבות. אני בדרך כלל מתאוששת אחרי שבוע........... אבל להיכנס לדיכאון בלי סיבה?! זה לא ממש מוכר לי..... בחיים שלי לא דיברתי עם פסיכולוג, רק עם עצמי (אני רק מקווה שאני לא אהפוך לפסיכית בסופו של דבר מזה......), אבל... קצת מוזר.... אני גם מאוד מתעצבנת שכל הזמן אומרים שזה הגיל שנכנסים לדכאונות, חושבים שזה כזה פשוט... מימי אני מקווה שהדכאון יעבור לך מהר...
ואני רק אנצל את ההזדמנות לנצל את האייקונים החדשים שלא ידעתי איפה לדחוף אותם ולא השתמשתי בהם: (אייקונים אהובים עלי במיוחד)
חמוד נכון
אני הכי אוהבת את הדובי ואת הפרה..... אני כרגע מכריזה עליהם כהאייקונים שלי.............
קרן

נומי

New member
הוצאת אותי מהדיכאון...

הדיכאון שלי זה כסף קטן, זה סתם שטות שעוברת תוך כמה ימים. זה לא משהו רציני כמו שיש לך, בטח שלא משהו שצריך בשבילו תרופות. אני מקווה שיגמר לך הדיכאון הזה, אם זה אפשרי.

מימי

New member
שיט, בטעות נכנסתי בשם של מישהו אחר

ה"נומי" הזאת שכתבה את ההודעה הייתה אני. בטח זה הכינוי של אחותי ונכנסתי אחריה, ולכן יצא ככה.

אליה היקרה, ממש מאלף מה שכתבת

על התרופות, אני לוקחת סרוקסט להרגעת ההרעשה הארטילרית שיש לי במוח ומידי פעם אני שוכחת לקחת, אבל לא יותר מיום רצוף מצד שני היום יום ראשון וכבר אין לי את התרופה מיום חמישי בערב אז אני רצה עכשיו להביא מהמרפאה את התרופה ותבוא ברכה על ראשך שהזכרת לי אגב, נראה לי שיותר מאשר מדכאון, אני סובלת ממלנכוליות ועצבויות ותחושות של חוסר תכלית וחוסר אהבה וחוסר חוסר חוסר

למעלה